Estetski zobozdravnik

StyleBlender

Zelenc'
13. dec 2019
4
0
1
Že en čas iščem estetskega zobozdravnika v Sloveniji, ki res dela kvalitetno dograjevanje (bonding) zob oz. porcelanske luske, ter ima možnost predhodnega skeniranja in 3D izris končnega nasmeha.

Pregledal sem vse teme že po forumih, vendar so že precej zastarele.

V starejših temah se omenjata največkrat dr. Škorjanc (Lj) in pa dr. Čelesnik (Bled), verjamem da se je v tem času marsikaj spremenilo na tem področju.


Lepo bi prosil za vašo pomoč.
 

Maxwell

Zelenc'
5. avg 2020
24
4
3
Priporočam Tomaža Rotarja iz Radovljice. povezava
Kolikor je meni znano sicer brez zgoraj omenjenih tehnologij, ampak bistvo je v končnem cilju :)
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Mislim, da trenutno ne dela oz. je na daljšem dopustu/bolniški. Če se ne bo javil je to to. (Poskusi spet čez nekaj časa.)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Že en čas iščem estetskega zobozdravnika v Sloveniji, ki res dela kvalitetno dograjevanje (bonding) zob oz. porcelanske luske, ter ima možnost predhodnega skeniranja in 3D izris končnega nasmeha.

Pregledal sem vse teme že po forumih, vendar so že precej zastarele.

V starejših temah se omenjata največkrat dr. Škorjanc (Lj) in pa dr. Čelesnik (Bled), verjamem da se je v tem času marsikaj spremenilo na tem področju.


Lepo bi prosil za vašo pomoč.


Zelo priporočam. Nisem siguren glede skaniranja in izrisa nasmeha ampak ostalo pa ne bi smel biti problem. Predlagam klic pa boš videl pri čem si.
 

StyleBlender

Zelenc'
13. dec 2019
4
0
1
Kaj pa ta dva, ki sem jiva omenil v svojem postu? Sta še vedno v sami špici slovenskega estetskega zobozdravstva?

ima kdo izkušnje z dr.Škorjanc-om ali dr.Čelesnik-om, v zadnjem času?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Dober zobozdravnik ti ne bo hotel narediti lusk.

Sedaj se pa sam odloči kaj želiš.
 

StyleBlender

Zelenc'
13. dec 2019
4
0
1
Saj ne pravim, da morajo obvezno biti porcelan luske. Vem, da zdrave zobe noben "pameten" zobozdravnik ne bo brusil.

Ampak tudi za bonding oz. dograjevanje zob mora biti dober estetski zobozdravnik, ki ima smisel za estetiko in da ne vidijo zobje tisto grdo zadebeljeni.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Hm, kaj pa delajo? Ali imajo te luske "vsi" v Hollywoodu, ko že na 1 km vidiš, da ima umetne prevleke?

Tako je, to je hollywood smile, ampak pač:
- samo zakrije vse težave in imaš spodaj lahko še vedno cel kup kariesov, samo ne vidijo se več na zunaj
- vezivo poškoduje sklenino

Pa sigurno bo kakšen zobozdravnik tukaj znal povedati še kakšno slabo lastnost. Skratka - velik ne. Obrtnik, ki gleda predvsem svoj zaslužek, bo pa seveda naredil kakršnekoli luske želiš, ni problema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85