Enodnevni izlet na morje

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
noup
smile-1.gif

postojna-knežak je boljša varjanta
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
prejšnjo soboto sem se ravno dopoldne vračala s krka. najprej sem rabila kako uro in pol,da sem prišla s krka, nato pa smo se več ali manj v koloni drenjali vse do meje, za mejo je pa normalno šlo (so se makaronarji spokal). Je bla pa v nasprotni smeri-torej od sredine avtoceste od hrvaške meje pa vse do reke in naprej čist gužva, na avtocesti pred tistim zožanjem so avti stali v koloni...
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Jst če bi šou na enodnevni izlet na morje, bi to zagotovo bil Kamenjak.
Dovolj blizu da greš zvečer domov, v ene 2 - 2.5 urce si dol, se mal skopaš, neki poješ in popiješ...in je to to za 1 dan
grin1.gif
.

Jst nevem no, za krk več nisem, matr so v tejle istri hrvatarji nesramni
stupid-1.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
bom povprašal še v tej temi ki je mislim da bolj primerna.

Torej v katerem kampu se ustaviti za en podaljšan vikend . Za ca. 3 dni ne mislim kaj komplicirati hočem le soliden kamp (brez smeti, urejene sanitarije) za zmerno ceno + želja je da je kakšna lepa plaža v kampu ali blžini.

+ da je kamp oddaljen največ ca. 2,5 ure vožnje iz lj.


Za info se lepo priporočam
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ali greš kar v ta kam ali katerega okoli tega. Se pravi Opatija z okolico. Lahko jo od Reke naprej mahneš proti Krku in tam malce pregledaš, potem pa itak ostane samo še Istra.

Mislim, da je Kvarner bolj urejen in bližje.

Drugače pa, ker si kleni Gorenjec predlagam Šobčev Bajer. Blizu, na nivoju, če je pa voda mrzla pa zokne obuješ.
evil.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:


Drugače pa, ker si kleni Gorenjec predlagam Šobčev Bajer. Blizu, na nivoju, če je pa voda mrzla pa zokne obuješ.
evil.gif


grin1.gif
, tko da vsaj za en vikend bi šel malo kakšen hrvaški kamp pogledat. Torej iščem najboljšo varianto. Za 2 sem tukaj ze slisal se pravi Opatija z okolico in pa Vrsar z okolico.


Kaj pa kaksni kampi na Krku, kaj priporočate? Kakšna je kaj mostnina za na Krk?

LP
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Bil na Krku v AC Zablače, plaža super, pot zoprna, daljava - predaleč za vikend. Žal. Pa še to je bilo pred 20 leti.

V principu imaš samo Istro, nekje okoli Poreča, Umaga, da kaj dogaja, da ne boš samo zijala pasel ali pa okolica Opatije.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
sem malo gledal tukaj pa mislim da kakšen kamp bi se ze našlo. Koliko je pa kaj vožnje do Krka. Za Zablače si rekel da je predaleč (to če se ne motim je čist pri Baški). Tam nekje do ca. 2,5 ure vožnje bi še nekako šlo tako da mislim da je čisto vseeno ali se zapelješ do Vrsarja, Opatije ali pa malo na Krk.



LP
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Tale kamp je bil meni čisto všeč za eno noč, prav lepo smo se imeli.

http://www.hoteli-njivice.hr/Home.aspx?PageID=15

Cena sprejemljiva, sanitarije lepo urejene, lahko plačaš s kartico, najpomembneje pa je, da je ta kamp povsem na začetku Krka, 5 minut vožnje, ko prečkaš most, na desno zaviješ proti morju in je to to.

Če ni gužve na meji si tam v slabih 2 urah.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Rad bi dodal še, da sem si šel ogledat Medvejo in da sem bil res zadovoljen. Je pa tudi res, da je Medveja bolj varianta za izven sezonski čas, med sezono si verjetno tam kot sardina.

Vožnja čez Opatijo se pa res vleče...
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
bom povprašal še v tej temi ki je mislim da bolj primerna.

Torej v katerem kampu se ustaviti za en podaljšan vikend . Za ca. 3 dni ne mislim kaj komplicirati hočem le soliden kamp (brez smeti, urejene sanitarije) za zmerno ceno + želja je da je kakšna lepa plaža v kampu ali blžini.

+ da je kamp oddaljen največ ca. 2,5 ure vožnje iz lj.


Za info se lepo priporočam

Tunarica http://www.tunarica.hr/slo/index.html

Priporočam!
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
ksz


Spet smo skočili na morje. Torej destinacija ista. Spremembe? So.


Plaža je postala "poljavna", kar pomeni, da se lahko vsakdo kopa, a PREPOVEDANA je uporaba in prinašanje lastnih ležalnikov za kar skrbita 2 security mana na vhodu na plažo. Opazil sem, (bila je večja grupa občanov, ki jih niso šmirgljali in vseeno vnesli ležalnike), tudi prava policaja. In potem so se na plaži prerekali in prerekali in prerekali, seveda sta uniformiranca zmagala, a vseeno se pojavlja vprašanje, zakaj je pa to dobro?

Izgleda, da je zadaj močan beach lobi, ki je plažo opremil z višjim nivojem in pa seveda tudi višjimi cenami rabe in uporabe plažnih rekvizirov.

Najprej je možno najeti oblazinjeno hišico, cena 240 kun na dan.

</a>

Nižja oblika so xl ležalniki po 50 kun na dan

</a>

potem je pa par vrst, kjer se cena giblje od 45 kun na dan navzdol.

</a>
</a>
</a>

Senčniki so po 25 kun, kdor je pa preveč vohrn (skop) se mu pa potem to dogodi, kar se je neki mladenki na plaži.

</a>

Drugače je pa morje še vedno lepo in čisto.

</a>
</a>

Tudi za hrano je poskrbljeno, tako da ni ravno potrebno s seboj tovoriti.

Trgovina čez cesto ali pa 3-4 restavracije v radiusu 100-200 metrov.
Sami smo šli v eno samopostrežno.
Dunajski zrezek polnjen s sirom in šunko, mlad krompir in solata &gt;&gt;&gt; 57 kun ali po naše tam okoli 7,5 evra. Kar vredu.

Drugače je pa vse po starem, kot sem že v naslovnem postu, lani, napisal.
</a>

Od doma smo šli v soboto zjutraj, tam okoli 6:30, na plaži pa že čež slabi 2 urci.