Emule.......Kaj se dogaja z njo?

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Na net sm direkt na svič prklopln (T2). Nema routerja. Firewall v XP-jih mam izklopljen.

Pr emule, ko test ports zaženem mi vrže, da testa ni možn narest oz da je bil neuspešen.
Pr uTorrentu podobna zgodba (tudi rumen trikotnik), samo do sedaj sploh nism bil pozorn, ker mi je bp dol vlekl in tut zdele ko sm dal da en fajl dol vleče dela..

Osebno mislm da je problem v moji optiki pri T2, ker imam visok varnostni paket???
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
ja sej to vem, kako vse to deluje, sam v navadni emuli sm mogu en plugin za vlc dobit, pa še par nastavitev v emuli. Do sedaj mi še ni dalo opcije preview, tko da pomoje ne dela tko kot bi mogl...

a ti nisi nič posebnih pluginov downloadal al pa kej takega...?


Ti nad mano... Na routerju moreš še porte odprt!
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Nikoli nisem kaj posebnega nalagal, pač če še ni bilo na desnem kliku možnosti preview sem poiskal part datoteko, spremenil končnico in predvajal.
 
22. jul 2007
1.392
43
48
>>>>Osebno mislm da je problem v moji optiki pri T2, ker imam visok varnostni paket???<<<<<<

Mislim, da si rešitev za svoj problem našel že sam,torej fax na T-2(ne pozabi ga podpisati),pa varnostni paket na nizko varnost...
Nizka varnost: (Privzeto)Vsa vrata (porti) so odprta navznoter in navzven, razen vrat, na katerih delujejo virusi, črvi, itd. Vrata zapira tehnika T-2 po lastni presoji.
Pozor: če ste uporabnik P2P storitev (torrent-i), potem morate izbrati nizko varnost, sicer bo funkcionalnost okrnjena ali onemogočena!
Srednja varnost Navznoter so zaprta vsa vrata, navzven pa so vsa vrata odprta.
Visoka varnost Navznoter so zaprta vsa vrata, navzven pa so odprta le dobro znana vrata naslednjih aplikacij: DNS, FTP, TFTP, HTTP, HTTPS, ICMP, IMAP, MAIL, NTP, PING, POP3, SIP, H.323, SNMP, SSH, SYSLOG, TELNET.