eKolesa

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.534
5.537
113
Eno vprašanje. Morda ne spada sem, pa vseeno...

e-kolo katero pomaga preko 25 km/h. Po možnosti tudi brez poganjanja pedal. Seveda kitajc sicer poslan iz EU skladišča.
Je možno registrirat in se legalno vozit po cesti al ti ostane samo kolesarska pa upat, da te ne dobijo pri prehitri vožnji?!

Vsako, ko ga predelas. Ob nakupu/prodaji sta pa obe blokadi obvezni
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.216
1.839
113
Sem pozabil, da forum lahko obiskujejo tudi osebe s posebnimi potrebami in jih lahko določene slike in/ali pisanje huje vznemirijo (moja napaka...in ker sem ravno moderator sem šel korigirat odzive ter izvor 'zla')
Sliko sem odstranil, ter pobrisal nadaljevanje.
Žal je bil vmes tudi kak 'normalen' komentar a se je navezoval, zato se opravičujem za izbris.
.........
Gremo nazaj na tematiko E kolesa.
.........
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.256
3.403
113
Na resnem forumu bi moderator naredil novo temo in zmetal tja te odzive, namesto izbrisa. Ker ti pa paše, da se tvoja kritika briše, si pač vse zbrisal. Ker ti pa lahko. Aja sem pozabil, to je alter. :cheer:
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.962
9.026
113
EU
Električni okrog petindvajset kil. Dal sem polnit baterijo in odšel na kavico. Sedaj bom spil še popoldansko kavo, pa še vedno ni poln...

 
  • Haha
Reactions: nacek in msenjur

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.962
9.026
113
EU
Vzel sem ga ven iz zimskega spanja, in je baterija bila na eni črtici, pa sem moral dat polnit. Evo polnilec...
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.962
9.026
113
EU
Žena ga pelje pa včasi pozabi, da jaz sledim z navadnim biciklom, pa je malo hudo. Sedaj sem jaz spredaj z navadnim, žena sledi z električarjem :cool:

 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.216
1.839
113
Je pa nekaj..ko prestaviš iz eMTB.ja na specialko (cca 16 kil manj, ozke gume nafilane na 6 do 7 barov) se pelješ cca tako kot z ekolesom nekje na srednji pomoči
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik in ales85

aceofs

Zelenc'
31. jan 2023
23
-12
3
Če se bos bolj kot ne vozil po asfaltu ali urejenem makedamu zna biti dobra izbira, sploh za 1700€
Brose je EU znamka motorja in gre v sam vrh po kvaliteti in učinkovitosti

500Wh baterija je po današnji FB in forum standardih čisto premalo, v realnosti pa je tako, da bos glede na tvojo predhodno kolesarko podlago, po urejenih poteh BP dosegel 100 km cbd mazilo https://zumbaliciouscrew.com/kardio-vadba
Jaz imam za Wolt dostavljanje po Ljubljani eBike z 500Wh baterijo in gre do 100 km, če ga uporabljas z 1/5 in 2/5 stopnjo pomoci, motor je Bfang v zadnjem pestu.
Za fun pa imam polno vzmetenega prav tako z 500Wh baterijo in Bosch sredinskim motorjem, tukaj pa je gore dole kilometrov po gozdu precej manj.
bi torej svetoval to za relativno po ravnem?