Eduroam wifi i problem

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Imam velik problem z eduroam in izklopom zaslon.

torej, že na 2 romih na htc p3600 in zdaj na tytn 2, se mi je zgodilo, da mi je ob uspešni povezav na eduroam omrežje, telefon izklopil zaslon. Ni šanse da ga nazaj vklopim. Če imam srečo, lahko pridem v winse po par soft resetih ali safe bootu, da izklopim wifi. To se je pojavlo tudi na ooriginalnem romu.

Telefon dela, lučke utripajo,je povezan na wifi, zaslona pa ne morem vklopit?!?!?!
confused-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Uporabljam securew2, zadnjo verzijo. Bom probal še z predzadnjo. Na tytn2(vodafone v1615) pa ni delalo na original vodafone romu.

Pred tem, je meni tudi delalo brez problemov na qtek 9100, in na enem romu na p3600. Zdajpa ne najdem hitrega roma, kjer bi delalo.

Bom sprobal tole Slovenian combined verzijo in poročam.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Zdaj dela s custom romom, na katerem pred 2 rama ni delalo, sicer z drugim securew2, ampak vseeno. Prej ko ni delalo, mi sploh ni ponudil Install certificate, zdaj pa mi je in laua. Upam da bo držalo, ker mi je Sleuth v3 super rom. Hvala za pomoč
wink-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ponovno sem mel težave z izklopom zaslona, včeraj. Na istem romu, z istim odjemalcem. Predtem, pa je vse delalo. Danes je spet delalo brez problemov, seveda na istem romu, kot včeraj.
Nekaj drugega mora bit, smim na neko "novo" kriptiranje oz. nekaj na samem omrežju. Problem se je pojavil na 2 različnih telefonih, na vsakem sem sprobal vsaj z 3 romi, in različnimi verzijami tsecurew2 klienta.

Ma kdo kako idejo??
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Meni se isto dogaja na P3600. Poizkusil z FinixNover-jem in UDK-jem. Na obeh se prej kot slej obesi. Nekaj mora biti na SecureW2 takega kar mu ne prija. Zanimivo je da na Winsih 5.0 deluje brez problema, na 6.0 in 6.1. se pa obesi.

Sem obupal nad HTC-jem. Prodam malo rabljenega P3600 in čisto novega, nerabljenega P3470 če koga zanima. Oziroma menjam za nekaj takega kar bo na EDUROAM-u delalo. Dam pod ceno samo, da se znebim.
rolleyes-1.gif


Kako je pa kaj z IPAQ-ji? To sem imel najprej v mislih preden sem si navlekel to kramo od HTC-ja, sedaj pa mi je skoraj žal.
frown-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hm... jst sem tudi že več kot eno uro visel na netu s P3600, pa nisem opazil problemov? Ok, se mi je zgodilo že, da se ni hotel povezat, naredil soft-reset in je bil gor viola. Kako je pa s tem prižiganjem zaslona, lahko pa probam v petek, samo sem tudi skoraj prepričan, da sem ga že kdaj ugasnil, pa se je potem povezal nazaj... trenutno laufam WM6.1 in SecureW2 4.0.0(12)

Lp
 

KYPCK

Pripravnik
30. okt 2007
110
0
16
Ljubljana ter center dolenjske
Ja glede Hp ti lohka zagotovim da dela bp, sam uporabljam hx4700 in me zmeraj poveže, res pa je da me poveže samo na mojem faxu, na ostalih me noče ker nisem študent tistega faxa (ali komu poveže tudi drugje?).
Uporabljam pa SecureW2, na začetku me je malo zafrkavalo, ampak kasneje sem ugotovil da sem imel eno nastavitev napačno nastavljeno, preglej nastavitve.
smile-1.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
"Fora" eduroam sistema je ravno to, da te s tvojimi podatki poveže tudi na tujih institucijah, saj je enoten sistem. Jaz sem se že uspešno povezal na ekonomski fakulteti, čeprav sem študent na fakulteti za elektrotehniko
wink-1.gif