E9 CS

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ja dopovej ti kia loverjem kaj je to kulanca ko jim še v garanciji vsega ne menjajo. Je pa 7 let, nimaš to kaj.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
V tej temi je debata o avtomobilih, ne tu vzhodnjaskih polizdelkov zraven mesat
smile-1.gif


Nas bo andrejb vse v salon povabu, pol bomo pa imel pizdarijo
smile-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Meni je najbolj vsec E30 iX, sicer v touring izvedbi, tudi limuzina ni za odmet. V tocno tej skatli sta uporabnika bmw foruma letos sla na bimmerfest na nizozemsko (+2000km) in je avto prezivel brez enega problema pot v kosu tja in nazaj. Je original avtomatik predelan na rocni menjalnik in tastar iX model, predmetroseksualci era kar pomeni fiksen prenos 63:37 na zadaj:spredaj plus mehanska spera, pa zadnji diferencial je enkrat vecji kot od vitare
grin1.gif


http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=119558




vrstni sestvaljnik seveda

mad max style




Ne vem no, kio si bolj tezko predstavljam v taksni vlogi.
redface-1.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.374
303
83
3.0 CS je v SLO
poznam lastnika takega avta
4x el. stekla in klima, letnik 1970

potreben obnove, mogoče bi ga prodal resnemu kupcu

 
Nazadnje urejeno:

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
sem videl prevec taksnih vozil lastnikov, ki mislijo, da imajo bogastvo pod skednjom v resnici pa lezi tam ena sama rjasta nesreca. tudi e9 tako, da slike na plano. podvozja, kolotekov, nosilcev amortizerjev, blatnikov...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Uau....že v to do stanju je kul!

Na BMW forumu je en iskal project car, pol je pa hrošča nabavu.
hysterical-1.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.374
303
83
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
sem videl prevec taksnih vozil lastnikov, ki mislijo, da imajo bogastvo pod skednjom v resnici pa lezi tam ena sama rjasta nesreca. tudi e9 tako, da slike na plano. podvozja, kolotekov, nosilcev amortizerjev, blatnikov...

sem videl že veliko "kupcev", ki bi radi tak avto za jurja
fantje, avto je v dobrem stanju, dvomim pa, da ima kupca na tem forumu - vbistvu ni nikjer naprodaj, ker pa sem uporabnik alterja še iz mobisux časov, sem hotel tole deliti predvsem z MTLjem
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Čist solidno zgleda ohranjen, povsem dovolj za komplet projekt. Če bi imel enega "hrošča" že spedenanega in nabrane izkušnje, bi te takoj pocukal za kontakt.
cool-1.gif


Bi pa šel verjetno v smer mtl-ove slikice in ne samo original stanje.
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Ma kaj dobrem, odličen je. Definitivno nima kupca na tem forumu. Neumni nimamo dnarja, pametni pa nimajo cajta za ta forum.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
slike predelov, ki sem jih napisal...
evil.gif
na zunaj marsikateri trideset in vec let star avto izgleda odlicno, hudic je v podrobnostih. vse ostalo se da zrihtat, rja je hudic.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.374
303
83
se strinjam z zadnjim ja
glede na to, da je lastnik tata mata za bavarce se ne bojim zanj in za potencialno prodajo
nima pa niti časa, še manj pa živcev za, nemci bi rekli, "spassbieter-je" :D
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Nekoč, ko bom gospod, in bojo drugi delali zame, sem bom pa jaz takega projekta lotil
grin1.gif


Zdaj volja sicer je, dnar bi tud bil, samo cajta pa nikakor ni, pa tud nekega prostora pravega ne
cry12bpy.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
sem videl že veliko "kupcev", ki bi radi tak avto za jurja
fantje, avto je v dobrem stanju, dvomim pa, da ima kupca na tem forumu - vbistvu ni nikjer naprodaj, ker pa sem uporabnik alterja še iz mobisux časov, sem hotel tole deliti predvsem z MTLjem
Hvala za fotko, te čudovite linije so jasno vidne
zmaga.gif
.
Žal nimam živcev in tudi denarja za obnovo česa takega (hitro si na 10+k EUR), ampak občudujem pa lahko vseeno
cool-1.gif
.