Džihadisti iz Slovenije?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.902
6.653
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Srbi in Rusi so naši prijatelji, jih razumem.

Pa to veš, da trenutno USA napada te skrajneže in da jih rusija zaradi tega gleda postrani, oz so skoraj rekli da so proti temu?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Sem gledal 24ur... no comment
smile-1.gif
)
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne sej to se ne dogaja...to so prividi...a ves samo enosmerne vozovnice...pa ni urjenj v tujini (ocitno za eazyja bosna ni tujina)....itd...

A nisi pred kratkim lagal kako sploh nisi mislil na muslimane? sedaj pa spet mislis na muslimane? Te tema je dejansko presla na telebajsek raven.

A nisem jaz ze pred oh in sploh ekskluzivnim driskanjem na isto temo en teden vse to ze objavil in to v tej temi. Vkljucno z lokacijami, clipi...

Nihce, niti SIPA ni obtozila BB za urjenje ampak za vrbovanje. Nihce kljub zelo obsezni preiskavi ni nasel dokaze o "urjenju". Sploh pa ne v Bosni. Buzim je malce vecja vas. Eazy ni nikoli govoril o Slovencih ampak o muslimanih, predvsem slovenskih muslimanih. Kaj kaksen Slovenec pocne v prostem casu pri nekem zasebniku nima nobene veze. Kaj nek XYZ iz Bosne pocne nima nobene veze z Islamom ali muslimani. Sem ze v tej temi pisal da je IS z to strujo na bojni nogi ze od zacetka.

Torej... kaj tocno imajo prej omenjeni z Islamom ali muslimani? Se nihce ne pocuti kakor butasto zaradi filozofiranje o dzamiji glede na to da prej niso videli dzamije ali IS?
smirk-1.gif


Verjetno ni problem preveriti kdaj sem pisal o BB in kdaj je vse skupaj prislo v javnost? Pa ne da imam neke oh in sploh zaupne info. To je znano vecini Balkana ze nekaj let. Vsi njegovi nastopi (ne ravno diskretni) so med drugim na YT. Sicer pa on niti ni glavni....
smirk-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Srbi in Rusi so naši prijatelji, jih razumem.

Pa to veš, da trenutno USA napada te skrajneže in da jih rusija zaradi tega gleda postrani, oz so skoraj rekli da so proti temu?

Rusi niso bedaki in ne padajo na vsako amerisko foro... za razliko od nekaterih. Ta "predstava" je prav zaljiva... Med oh in sploh napadi padalci brezskrbno jahajo naprej....

pa govorimo o "vojski" brez PZO
stupid-1.gif


 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.834
6.440
113
Ne jaz sem napisal da v sloveniji zivijo ljudje ki so ze bili v taborish skrajnih oz teroristicnih skupin. Res je kar pises: nikoli nisem napisal da gre za muslimane. Ti pac trdil da kaj takega ne obstaja. No sedaj so se mediji dokazali da obstaja. No nakljucno gre za slovenske konvertite ki prakticirajo islamsko vero.

Dzamije nisem nikoli omenjal.

Gre samo za to da si manipulator. Jaz nimam tezav z nobeno vero tudi z muslimani ne. Ampak tako kot imas med katolicani velike id.iote jih imas tudi med muslimani. Le da se slednji v imenu vere vcasih se razstrelijo.

No zdej pa naprej manipuliraj.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne jaz sem napisal da v sloveniji zivijo ljudje ki so ze bili v taborish skrajnih oz teroristicnih skupin. Res je kar pises: nikoli nisem napisal da gre za muslimane. Ti pac trdil da kaj takega ne obstaja. No sedaj so se mediji dokazali da obstaja. No nakljucno gre za slovenske konvertite ki prakticirajo islamsko vero.

Dzamije nisem nikoli omenjal.

Gre samo za to da si manipulator. Jaz nimam tezav z nobeno vero tudi z muslimani ne. Ampak tako kot imas med katolicani velike id.iote jih imas tudi med muslimani. Le da se slednji v imenu vere vcasih se razstrelijo.

No zdej pa naprej manipuliraj.

Ne... nisi trdil tega.... pa se stvar si parkrat obrnil sproti. Se vedno ostaja dejstvo da nihce ni nasel karkoli podobnega urjenju pri BB ali njegovih. Kljub oh in sploh ogromni akciji. Verjetno bi kdo opazil oh in sploh zaloge orozja, prostore, opremo? On je oziroma bo obtozen ze samo novacenje. To pomeni da je samo pral mozgane, poslal nekoga v smrt in pokasiral denar.

Da to pocne in kje pocne sem napisal v tej temi preden je sploh bil aretiran v BiH, kaj sele karkoli v SLO. Od sto ali nekaj sto muslimanov ,ki so se sli v tujino urit smo prisli na 2 Slovenca... Pa sta ta dva sta spokala ekspresno nazaj.

Vzdrzi se izrazov ,ki jih niti priblizno ne poznas. BB vodi sekto in ne IS, oni niso "konvertiti". To posiljevanje z izrazi ,ki ga uporabljajo pocez je ....
stupid-1.gif


Kaj tocno je tako tragicno v razstreljvanju? Predvidevam da je veliko bolj pametno ali humano nekoga ubijati iz zraka.... Verjetno se nekdo razstreli iz zabave. FYI...med prvimi taksnimi primeri je bila zenska, kristijanka. Namesto da se resuje vzroke ,ki pripeljejo nekoga to tega se filozofira o estetiki smrti
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Grozljivo, kako zagovarjaš vse pod alahom.

Taki ste najbolj nevarni, meni si sumljiv, bi predlagal preiskavo.

Islam je očitno resen problem
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
PA se malo "ekskluzive", gledce na to da POPovci ocitno berejo temo bi bilo ce nakazejo se kak honorar....

malo za ilustracijo o tem kako zgleda oh in sploh underground kamp za urjenje "v tujini"


 
I

Izbrisan uporabnik #488

Družinski človek.

Tu vas sprejmemo, vi pa bi nas pospravili, za nagrado oa še džamija.

Problem je islam in verska vzgoja, ženske so drugorazredne... Vse to je idealna podlaga za razstreljevanje.

Najbolj noro oa je, da koljejo zaradi nekoga ali nečesa, ki ne obstaja.

Imamo vso pravico reči ne hvala
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
sicer je bil on zelo diskreten poba, cela operacija pa oh in sploh top secret... no ja... imel je 4 zene, 16 otrok....

svoje ideje je redno propagiral tudi javno, tudi na TV



pa se malo topsit urjenja v tujini....

 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Družinski človek.

Tu vas sprejmemo, vi pa bi nas pospravili, za nagrado oa še džamija.

Problem je islam in verska vzgoja, ženske so drugorazredne... Vse to je idealna podlaga za razstreljevanje.

Najbolj noro oa je, da koljejo zaradi nekoga ali nečesa, ki ne obstaja.

Imamo vso pravico reči ne hvala

Bova se enkrat...

Nikjer nisem napisal da je druzinski clvoek, glede na to kako veliko druzino verjetno mora oziroma mora biti.
Sem pa dovoljno jasno napisal kaj mislim o njemu in njegovih metodah. O njemu kakor verniku bo sodil kdo drug.

On nima nobene veze z dzamijo, oni nasprotujejo dzamiji. Srecujejo se izven prostorov IS, v SLO in BH.. Tudi ta dva Slovenca naj bi se srecevala v zasebnih prostorih. Stekas? Lahko bi 325x prepovedal prostor v katerega itak ne hodijo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.137
5.803
113
blizu močvirne prestolnice
Škoda da nista ostala dol in poginila, vse lepo in prav da se človek bori proti diktatorjem, da pa se bori in kolje 2000 let živeči Krščanski živelj, pa je sramota in upam da ju - jih nikoli ne pokopljejo na naši SLOVENSKI KRŠČANSKI zemlji!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Formalno vsaj, če tega ne bi bilo, bi se že uštulili, je pa čutiti pritisk predvsem katoliški preko ustanovljenih udeoloških centrov, ki jim pravijo vrtci, šole...

Versko nasilje v slo je v bistvu hud problem, nasilje ni samo puška
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Malo zadaj si...sedaj je znanih že 5 slo 'džihadistov', našlo se je tudi vojaško avtomatsko orožje...in zbirališče v bosni, velika kulla...kaj je pa še skritega, pa bogve...


Seveda si ti lagal (ali pa nimaš pojma), da 'dol' ni bilo konvertitov...

no, pa še razkrinkali smo laž, da v slo ni džamije

Pa ne nabijaj...musliman je musliman, ne glede na to, kateri 'sekti' (če uporabim tvojo terminologijo) pripada
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Zanimivo, da je ezay ob razkritju slo džihadistov za nekaj časa čudežno izginil s foruma, nato pa se vrne in še naprej laže---