Dvig minimalca!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Vsi, ki jokate nad dvigom minimalne plače, preselite svojo dejavnost v Moldavijo. Tam boste lahko izplačevali 200 evrov plače in upali, da boste denar za zaščito, ki jih boste plačevali mafiji, lahko prikazali med stroške. :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Jaaaaa, za 4700 eur, kaj pa za 2150????

Pri bruto 2000€ dobi avstrijec 100€ več na račun. A znaš brat?
Lej, al gremo vsi na iste cifre kot Avstrijci al pa nehajte srat in priznajte da je Slovenija raj za nesposobneže.
(kje drugje še lahko delavca enostavno odjaviš s Zpiza pa on sploh tega ne izve)....(kje drugje mu enostavno ne izplačaš plače, zapreš dol in se lahko vsi jebejo)
Se bo pokazalo že čez nekaj let, ko bo množica ljudi izvedela, da sploh nima zadosti delovne dobe, pa grem stavit da boste še vedno vsi jokcali kako težko je slovenskim podjetnikom
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.261
752
113
Vsi, ki jokate nad dvigom minimalne plače, preselite svojo dejavnost v Moldavijo. Tam boste lahko izplačevali 200 evrov plače in upali, da boste denar za zaščito, ki jih boste plačevali mafiji, lahko prikazali med stroške. :p

Ti ki tko rad lajaš.

Dobro, da te spoh kdo vzame v službo (če te?).
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ga ne ... je večni študent, ... pa še malce eksotičnega izvora. (sklepam, že nekaj let, na podlagi načina razmišljanja).
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Ti ki tko rad lajaš.

Dobro, da te spoh kdo vzame v službo (če te?).
Srečo imate, da še sploh kdo hoče delati za vas.
ajaaaaa.....sej nočejo več, sploh mlajši ne. Raje gredo ven, pa ne zaradi obremenitve plač, ker pri vaših usranih plačah tak ni velke razlike al 10% al pa 90% obremenitve. Zaradi višine plače v cifri gredo, pa zaradi odnosa in izkoriščanja.
Dobro da imate še nas, stare cepce, ko se mi umaknemo boste tenko piskali, ker tudi balkanci vam ne bodo za tak dnar delali.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Bravo Demz, zadel si žebljico na glavico. Res študiram že celo življenje, sem pa tudi precej temne polti, posebno, ko pridem z morja.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To sem pa jest tut. :aplauz:

P.s. Pa tudi sicer sem precej črn, me moja vsak dan nekajkrat pošilja, da naj se grem kdaj kaj umit ... :evil:
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.261
752
113
Srečo imate, da še sploh kdo hoče delati za vas.
ajaaaaa.....sej nočejo več, sploh mlajši ne. Raje gredo ven, pa ne zaradi obremenitve plač, ker pri vaših usranih plačah tak ni velke razlike al 10% al pa 90% obremenitve. Zaradi višine plače v cifri gredo, pa zaradi odnosa in izkoriščanja.
Dobro da imate še nas, stare cepce, ko se mi umaknemo boste tenko piskali, ker tudi balkanci vam ne bodo za tak dnar delali.

Če boš slučajno kdaj iskal službo...
Bodi tolk desca in povej da si "capl z alter foruma"....Man boš delodajalcem prihranil veliko časa.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.384
2.470
113
še v SLO - ampak komaj
Lej, al gremo vsi na iste cifre kot Avstrijci al pa nehajte srat in priznajte da je Slovenija raj za nesposobneže.
(kje drugje še lahko delavca enostavno odjaviš s Zpiza pa on sploh tega ne izve)....(kje drugje mu enostavno ne izplačaš plače, zapreš dol in se lahko vsi jebejo)
Se bo pokazalo že čez nekaj let, ko bo množica ljudi izvedela, da sploh nima zadosti delovne dobe, pa grem stavit da boste še vedno vsi jokcali kako težko je slovenskim podjetnikom

Na odebeljeno aranžno: delovna doba je/bo - ni pa prispevkov in posledično je nižja osnova za izračun pokojnine - in tu bi bilo potrebno nekoga za družinske dragulje obesiti. Jaz (ja - tudi mene je delodajalec leta nazaj za skoraj dve leti scat peljal - in to v času, kjer sploh nisem imel možnosti preveriti, ko pa sem lahko je bila firma že pokojna, lastnik pa osebnem stečaju :gorjaca:) in še nekateri bomo pušnili na pokojnini (ja, ja - nisem utopist, da bo kaj pokojnine - ampak vseeno), ker država ni bila sposobna izterjati denarja ozr. še huje, je dovolila, da je mene in njo en majmun scat peljal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.636
6.044
113
pri taščici
Saj po moje ravno iz tega dvigujejo placo. Ce so socialno dvignili za 20%, bi se spodobilo da bi tudi placo. Vem za ljudi ki imajo v pogodbi in na placilni listi placo ki v netu znesku ni bistveno visja od socialne.
Pa ni ravno fikus v pisarni. Zneski so brutto!
 

Priponke

  • IMG_20181107_172555.jpg
    IMG_20181107_172555.jpg
    19,2 KB · Ogledi: 192

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.261
752
113
a misliš da na šihtu tudi opletam z gobcem?:bonk:
sem vam 186x povedal da sem v reali podmulen prjazen kulturen in nekonflikten.......čisto nasprotje

Torej Mona, kot sem že zgoraj napisal...Vse samo pošten dec ne....

Pošten dec (al pa gospa) pride k delodajalcu sama povedat, če bi kaj rad (ali pa mu kaj ne paše)....Se da ponavadi marsikaj zmenit, če so zato tehtni argumenti.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Torej Mona, kot sem že zgoraj napisal...Vse samo pošten dec ne....

Pošten dec (al pa gospa) pride k delodajalcu sama povedat, če bi kaj rad (ali pa mu kaj ne paše)....Se da ponavadi marsikaj zmenit, če so zato tehtni argumenti.
:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::bonk:
poznam to foro ja.....kr pridite in povejte kaj vas moti......-že leta jih ni več na šihtu, kateri so prijeli za vabo
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Torej Mona, kot sem že zgoraj napisal...Vse samo pošten dec ne....

Pošten dec (al pa gospa) pride k delodajalcu sama povedat, če bi kaj rad (ali pa mu kaj ne paše)....Se da ponavadi marsikaj zmenit, če so zato tehtni argumenti.

Hja ... :rolleyes: , je prišel enkrat eden ( .. eh, jih je kar nekaj :D ), ki je rekel, da bi prišel delat, pa da bi delal, če ne bo preveč ropotalo, pa da "švasal pa NE BI !! , švasal pa zares NE bi !!! )

- Kao da je naša primarna dejavnost "švasanje" :rolleyes:.

Kwa praviš da sem mu rekel?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Pravi doktor Jekill in mister Hyde, kajne. Pravi primerek razcepljene osebnosti. :aplauz:
Nič bolezenskega, samo prelen sem da bi si v reali probleme delal, linija najmanjšega odpora mi je najljubša
Sam to ne da pa v reali migrante zagovarjam, to pač ne. Do žensk sem osladno spoštljiv, o migrantih (črnih) pa povem isto kot tu. Res pa ni problema, ker so prtoi njim tudi tu živeči balkanci, presenetljivo tudi veliko muslimanov z balkana.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.261
752
113
Hja ... :rolleyes: , je prišel enkrat eden ( .. eh, jih je kar nekaj :D ), ki je rekel, da bi prišel delat, pa da bi delal, če ne bo preveč ropotalo, pa da "švasal pa NE BI !! , švasal pa zares NE bi !!! )

- Kao da je naša primarna dejavnost "švasanje" :rolleyes:.

Kwa praviš da sem mu rekel?

Hit the road Jack.....and dont you come back.....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.