Dublin, Irska

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Pozdravljeni!

Zanima me, če je kdo bil v Dublinu ali kje v okolici. Predvsem me seveda zanima kakšno ugodno prenočišče ter rent-a-car, RyanAir namreč trenutno ponuja ugodne lete gor.
wink-1.gif
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
Mas na tone B&B (bed and breakfast, za ceno se lohka se malce zmens). NationalCars je bil men najbl ugodn, majo pa "navadne" avte, ala punto, fiesta...
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
http://www.nationalcar.com/

Dublin Airport (DUBT01), County Dublin, Dublin , 55435
Phone: 353-18-444-162
Fax: (21)4321267
Hours: Sun-Sat: 06:00 am 11:59 pm

Za b&b pa pojma nimam. Jaz sem se vozil, in ko se mi vec ni dalo sm najdu najblizjega (itak je polno kazipotov za B&B), ponavad je bil drugi frej, ce ne ze prvi. Cene so ponavadi podobne. Dublin malo drazje, zahodna irska ceneje.
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Mi smo v Dublinu najeli avto za cel teden, predhodno pa rezervirali ze od doma. Cena mislim da 140€, Nissan Almera. National na letaliscu.

Plac za spat smo mel pa v Dublinu direkt v strogem centru - Temple bar. Lokacija za google earth N 53°20'44.02" in W 6°15'41.58" Nocitev pa mislim da je bila 20€ po osebi v 4posteljni sobi z wcjem in zajtrkom. Kar ok. Zal se trenutno ne spomnim imena hostla..
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
No, dobro, to bomo že nekako uredili, se zahvaljujem za info.

Tisti, ki ste bili gor - kaj se splača it pogledat (v Dublinu vzamemo Rent-a-car)? Na kaj bit pozoren? Kako je s hrano - a se sploh dobi kaj dobrega in ne preveč dragega?
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
ups ja... v Dublinu smo si mi ogledali Dun-Laoghaireja kjer je 40-foot pier,.. Pravijo da je zanimiv lokal od Bonota (U2), Kitchen. Baje je not zelo hud ambient, ampak drago za not pridt.
Transport po Dublinu skoraj definitivno tisti hop on hop off bus, placas mislim da okoli 10€ (studenti majo ceneje), in imas 24ur zrihtan prevoz. Se vozis okoli in gres dol kjer ti pase.

Ostala Irska pa tako kot ti pase. Mi smo se vozili okoli po naravi in ne avtocesti in videli kar veliko. Ze da vidis utrip vasic je zanimivo. Sicer pa na zahodni obali se Limerick oz. severno od njega hurling, pa ziher je se kaj pa se ne spomnim zdajle
smile-1.gif


Za jest je pa tako, men je bila hrana bolj tako tako. Smo sli jest drago pico (mislim da 13€), pa je bila totalno brez okusa in zanic. Sicer pa je Lidl zakon
smile-1.gif
(ne, nismo zahtevni)
 
Nazadnje urejeno: