drnovšek zbolel?

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Točno tako. Pa vprašal bi novodobne revolucionarje, zakaj se je JJ odpovedal sestanku s Putinom? Zdej se pa mau razgovorite, ker ste prej molčali. Torej??
 

mario

Pripravnik
5. avg 2007
527
0
16
kaj pa če potrebuje malo več časa za peko kruha
grims-1.gif

opazil je da se da dobro zaslužit. Ima maloprodajo in je konkurenčen večjim trgovskim družbam
hysterical-1.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kja ko bi vas raje skrbelo za to ali je človek zdrav in živ, kot da se brigate za to kaj si tujci zdaj mislijo o nas?!
bonk.gif

Glede na to, da se njemu sladko malo j... za Slovenijo se meni sladko malo j... za njega. OK?
Hlapčevski odnos in kultura je velika razlika... Si sama že kdaj ne šla ne sestanek in nekoga o tem nisi ustrezno obvestila?

Sam vem, kako bi se moji poslovni partnerji odzvali, če bi namesto prijazne polformalne "odpovedi" sestanka kratko malo dejal... Oprostite, sestanka ne bo.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Si pa upa! Moral bi javnosti zaupati tocno koliko ur oziroma minut je pred smrtjo in se narisat pred kamere ASAP!
rolleyes-1.gif


Mislim da je dolžan povedati svojemu narodu da ni več sposoben opravljati določenih funkcij. Če je stvar na temu. In mislim da smo državljani ki plačujemo davke dolžni izvedeti uradno resnico, ne pa neke govorice. Zame je on uradno še zdrav kot riba.
Če pa zboliš pa nimaš kej skrivati tega! Še Fidel Castro ni skrival svoje bolezni, pa je pri njemu marsikaj na kocki če bi se izvedelo da je na robu....


Če zboliš pač zboliš. In če zboli predsednik države kateri ni več spodoben upravljati določenih funkcij - ima da to pove!

Na govorice ob jutranji kavici se pa jst ne oziram.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Al pa če bi nal lepo povedali, kaj se dogaja z njim. To si pa verjetno zaslužimo oz. si zaslužijo tisti, ki so ga volili.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kja ko bi vas raje skrbelo za to ali je človek zdrav in živ, kot da se brigate za to kaj si tujci zdaj mislijo o nas?!
bonk.gif

Glede na to, da se njemu sladko malo j... za Slovenijo se meni sladko malo j... za njega. OK?
Hlapčevski odnos in kultura je velika razlika... Si sama že kdaj ne šla ne sestanek in nekoga o tem nisi ustrezno obvestila?

Sam vem, kako bi se moji poslovni partnerji odzvali, če bi namesto prijazne polformalne "odpovedi" sestanka kratko malo dejal... Oprostite, sestanka ne bo.

In kdo si ti, da spremljaš vse pogovore med visokimi državniki? Zakaj se sestanka ni udeležil je verjetno razčistil s tistim, s katerim naj bi se dobil. Edin če si ti kakšen posrednik in veš, da tega ni naredil (kar pa močno dvomim)... Sicer pa se ve kaj je z Drnovškom. Je javno znano, ampak očitno bi moral vsak mesec javljati svoje zdravstveno stanje, da bi bili državljani "obveščeni".
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik wacko pravi:

Citat:
Uporabnik tis pravi:

Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:

Kja ko bi vas raje skrbelo za to ali je človek zdrav in živ, kot da se brigate za to kaj si tujci zdaj mislijo o nas?!
bonk.gif




Glede na to, da se njemu sladko malo j... za Slovenijo se meni sladko malo j... za njega. OK?

Hlapčevski odnos in kultura je velika razlika... Si sama že kdaj ne šla ne sestanek in nekoga o tem nisi ustrezno obvestila?



Sam vem, kako bi se moji poslovni partnerji odzvali, če bi namesto prijazne polformalne "odpovedi" sestanka kratko malo dejal... Oprostite, sestanka ne bo.




In kdo si ti, da spremljaš vse pogovore med visokimi državniki? Zakaj se sestanka ni udeležil je verjetno razčistil s tistim, s katerim naj bi se dobil. Edin če si ti kakšen posrednik in veš, da tega ni naredil (kar pa močno dvomim)... Sicer pa se ve kaj je z Drnovškom. Je javno znano, ampak očitno bi moral vsak mesec javljati svoje zdravstveno stanje, da bi bili državljani "obveščeni".


kva tebi ni jasno!? A si sploh si ogledal prispevek al kr lajaš v 3 dni!? Jasno so povedali da je brez razloga oz. obrazložitve odpovedal sestanke in da njegovi uslužbenci ne vejo/molčijo kje je.
 
Nazadnje urejeno:

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
baje da je na dopustu

že od srede julija, ali kaj??
shocked-1.gif

lepa služba...
glede na to, da bodo obnavljali prostore do novembra, bo očitno na "dopustu" kar do novembra... da ga ne bo hrup oviral pri opravljanju predsedniške funkcije
bonk.gif

meni je to vse bolj adijo pamet.
saj vsi vemo, kakšno bolezen ima. naj povejo po pravici, saj po moje bi ljudje to čisto razumeli. bolezen pač ne izbira...
taka izmotavanja pa za človeka na taki funkciji pač niso primerna. s svojim početjem je odgovoren vsem nam, davkoplačevalcem!!!
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik Borut pravi:
Tito je bil že nekaj dni mrtev preden so sporočili javnosti
roza.gif
.

Zihr je zihr.

Pomisli da bi se zbudu potem ko bi si Jug. že razdelili. To bi bili nekateri tepeni.
10.gif