drnovšek zbolel?

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Zdej če nima nevemkakšnega utemeljenega razloga za to da se skriva pred javnostjo, mislim da bi mogla javnost zahtevat njegov odstop ali pa kaj takega.
Kaj nam bo tak predsednik? Če je bolan, bi moral Prodiju in ostalim ki so obiskali Slovenijo povedati da se zadeve ne bo udeležil zaradi zdravstvenih težav ali pa kaj takega. Ne pa da tej visoku funkcionarji dobijo občutek kot da se jih izogibamo ali pa kaj takega. Katastrofa! In to naj bi bil "ambasador" Slovenije? On gre raje reševat črnčke, Humarja in tistega psihopata ki vohuni po Darfurju, kot pa da bi skrbel za lasten narod in ugled naše države
rolleyes-1.gif



Če je pa bolan pa naj to pove javnosti. To je opravičljiv razlog.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Čist do konca mu je zamlel v podstrešju pa so ga rajš umaknal iz javnega življenja. Da ne bi sramotil samega sebe.
17758-icon_confused.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Zdej če nima nevemkakšnega utemeljenega razloga za to da se skriva pred javnostjo, mislim da bi mogla javnost zahtevat njegov odstop ali pa kaj takega.
Kaj nam bo tak predsednik? Če je bolan, bi moral Prodiju in ostalim ki so obiskali Slovenijo povedati da se zadeve ne bo udeležil zaradi zdravstvenih težav ali pa kaj takega. Ne pa da tej visoku funkcionarji dobijo občutek kot da se jih izogibamo ali pa kaj takega. Katastrofa! In to naj bi bil "ambasador" Slovenije? On gre raje reševat črnčke, Humarja in tistega psihopata ki vohuni po Darfurju, kot pa da bi skrbel za lasten narod in ugled naše države
rolleyes-1.gif



Če je pa bolan pa naj to pove javnosti. To je opravičljiv razlog.

Si pa upa! Moral bi javnosti zaupati tocno koliko ur oziroma minut je pred smrtjo in se narisat pred kamere ASAP!
rolleyes-1.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
A mamo kakšnga takšnga kandidata ?

Ker politika mi je bolj tuja. Politiko spremljat se mi zdi da je tak kot da bi spremljal prostitucijo
crazy1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Seveda da, le cena mora biti prava.
wink-1.gif



Drugače pa upam, da ne bomo prišli sedaj iz dežja pod kap ampak pod mavrico. To kar "dogaj" Drnovšku še verjeti ne morem. Še dobr, da ne živi toliko blizu.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Si pa upa! Moral bi javnosti zaupati tocno koliko ur oziroma minut je pred smrtjo in se narisat pred kamere ASAP!
rolleyes-1.gif
Ahm...mislim da bi moral sporočiti razloge ob daljši odsotnosti, sploh pa kadar odpoveduje sestanke ipd...
smirk-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Razlog je jasen vsem. Ni razloga da bi o tem morali debatirati vsi ob jutranji kavici.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Razlog je jasen vsem. Ni razloga da bi o tem morali debatirati vsi ob jutranji kavici.

Sploh ni važno če veš po neuradni poti. Ne zastopiš?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Razlog je jasen vsem. Ni razloga da bi o tem morali debatirati vsi ob jutranji kavici.

Sploh ni važno če veš po neuradni poti. Ne zastopiš?

Seveda je vezno. Vsi vedno kaj ima in kaj to pomeni. Zakaj je potrebno 125krat v kamero povedati uradno ali neuradno.
Stekas? Kaj je sploh poanta taksnega "raziskovanja"? Da se nekaj mesecev prej zamenja? Wow, fantasticen uspeh za vse.
crazy1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ni fora da bi ga menjal al pa karkoli drugega. da se uradno obvesti javnost in tuja predstavništva, ne pa da odpoveduje srečanja BREZ razloga. Tako se pa to ne dela.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Razlog je jasen vsem. Ni razloga da bi o tem morali debatirati vsi ob jutranji kavici.

Sploh ni važno če veš po neuradni poti. Ne zastopiš?

Seveda je vezno. Vsi vedno kaj ima in kaj to pomeni. Zakaj je potrebno 125krat v kamero povedati uradno ali neuradno.
Stekas? Kaj je sploh poanta taksnega "raziskovanja"? Da se nekaj mesecev prej zamenja? Wow, fantasticen uspeh za vse.
crazy1.gif

Pa kaj je s tabo narobe?
Ima dogovorjene sestanke z visokimi tujimi državniki in jih odpoveduje brez razloga. Če bi bil jaz ta tuji državnik bi si to razumel kot: pa koji si mi tu ku..c, da bi se dobil s tabo. Če bi podal razlog bi bilo po vsej verjetnosti povsem opravičljivo tako pa...

Kot drugo pa... on je predsednik države in on ter celotna ekipa okoli njega dobiva plačo, ki se financira iz davkov katere seveda plačujemo mi vsi. In da že nekaj mesecev nihče ne ve kaj dela (če sploh kaj dela) je nedopustnio.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
S tem, ko sramoti sebe, posledično sramoti celo državo in s tem tudi tebe...

Čeprav, meni se ni zdel napačen, bil je precej drugačen od ostalih, deloval mi je nekako neškodljiv, kar je pa že velik uspeh za politika.