Dončič - NBA

15. jan 2019
3.459
1.085
113
1616231421217.png
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Dobra ekipa je bila z Drexlerjem ja.
Zdej so pa še boljši z Lillardom in CJem. Ko bo Nurkič zdrav bodo pa še boljši.
ps. ka maDrexler veze z Dončičom?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.015
832
113
Ej sam kaj pa Luka dela, TA JE NOR (POZITIVNO)!!! KAKSNE CRNE KITE PA LULKI? DONS SO SAM GLEDAL PA SE UCIL, MALI JE RES UBIJALC... Gogi je pa nekam zabredu, isto k nas stajerski kitolovec(r) ;-)
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
932
113
Titograd
Kam je Gogi zabredel? Poškodovan je. To, da je naredil neko solidno kariero v NBA je super, takih kot on, ali pa še bolj nadarjenih, so vsako leto iz amerike v svet zmetali par kamionov. On pa se je obdržal.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
932
113
Titograd
Itak da ga bo. MJ-a so Pistonsi in Celtici prvih 5 let pretepali, ko pa je dozorel in dobil Rodmana in Pippena, pa je dosegel vrh.

Ni to evroliga, da bi kraljeval pri 22. Potencial pa ima, tudi podcenjevalni američani ga vidijo v prihodnosti kot GOAT-a
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Sem pa pogledal highlights, lepe trojke je zadel, čeprav meni se zdi, da je to vse prelahko, s premalo obrambe, sploh tisti smešni prodori pod koš, kjer ni centra da ga prilima.

Piskali so mu tudi nošene itd., še korake, pa bo.

Drugače pa ja, da bela kita v NBA nasipava take številke je že malo neverjetno.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
932
113
Titograd
Zaletavo igrajo, v 3 sek so na nasprotnikovi trojki, sploh če primerjaš z evroligo, kjer je dosti več poudarka na obrambi, izdelanih akcijah, na raketi. Praktično vsaka NBA ekipa ima enega šuterja, ki lahko iz 9m zadene večkrat na tekmo, vsako tekmo in se vse špila na njega. Mam občutek, da so centri tam zato, da skačejo za odbitimi žogami in jih pošiljajo nazaj na trojko. Klasične centerske igre v raketi je dosti manj kot je bilo včasih.

Pravi basket začnejo oni v playoffu igrat. Tu jim nobena evroligaška ekipa ne bi prišla čez 60 pik.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Zaletavo igrajo, v 3 sek so na nasprotnikovi trojki, sploh če primerjaš z evroligo, kjer je dosti več poudarka na obrambi, izdelanih akcijah, na raketi. Praktično vsaka NBA ekipa ima enega šuterja, ki lahko iz 9m zadene večkrat na tekmo, vsako tekmo in se vse špila na njega. Mam občutek, da so centri tam zato, da skačejo za odbitimi žogami in jih pošiljajo nazaj na trojko. Klasične centerske igre v raketi je dosti manj kot je bilo včasih.

Pravi basket začnejo oni v playoffu igrat. Tu jim nobena evroligaška ekipa ne bi prišla čez 60 pik.
Če bi igrali na polno vsako tekmo, večina zaradi poškodb ne bi videla playoffa. Da ne omenim dejstva, da povprečen Američan raje gleda tekmo z rezultatom 120:117, kot pa 63:59 in spremlja statistične rekorde. Torej mora biti produkt všečen plačljivi populaciji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janch

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Ma prav dosadni so vsi skupaj s temi trojkami. Ne vem ampak meni se ta novodobni basket prav nič ne dopade. Tudi playoff kljub malo boljši obrambi ni kaj dosti boljši. Je pa smešno videt kaj Luka dela vsem tem super duper atletom, noben ga ne more ustaviti, pride kamor hoče, dela kar hoče in je nerešljiva uganka. BTW a sem jaz edini tukaj, ki se mu zdi da naveza z (made of glass ) Porzingisom ne deluje ravno najboljše ? Pa pustimo ob strani dejstvo , da tip v ligi še ene sezone ni odigral v celoti. Sej je imel par svetlih trenutkov ampak meni se zdi da to ni vredno max pogodbe in da se je Dallas kar lepo zaklal. Upam, da ga čim prej trejdajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Če ti je všeč ali ne. Igralci postajajo vedno boljši. Igra se razvija.
Ja meni tudi ne paseta.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
932
113
Titograd
Porzingis je en čuden tič. Center, ki se obnaša bolj kot en play. Meni tudi ni ok. Ker ravno ena surova moč v raketi jim manjka, pobiranje odbitih žog. Griffin, ki je bil fraj, je avion zanj v raketi. Če bi ga trejdali za enega klasičnega centra, bi bila to bomba. Ampak kdo bo vzel tak injury prone igralca in dal svojega top centra?

Sam Kevin Garnett je nedolgo nazaj povedal, da njegova generacija v glavnem danes ne bi dočakala zadnje četrtine na parketu, dihali bi na škrge. Igralci imajo res nenormalna pljuča. Bolj atletski delujejo. Včasih je bilo bolj na moč. Umetniški vtis je pa bil ja :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch