Dončič - NBA

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
1577456521236.png
Tole je izračun za Curryja iz leta 2016. Ostalo mu je 44%. Zdravstveno zavarovanje ni všteto.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain


Vsak dan lahko glasujete na štiri načine:
- NBA.com stran
- v NBA appu
- prek Google(.com)
- Google Assistant

za prvi dve opciji je potrebno vedno vtipkati še ime in email naslov, za drugi dve pač ne (google že ve). Glasujete lahko za 5 igralcev z vzhoda in 5 z zahoda. Lahko pa tudi samo za enega... Google Assistant lahko tudi nastavite, da vas vsak dan spomni na glasovanje.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ampak ste malo fuknjeni s tem doncicem. Sej verjetno ni sam nic kriv ampak, da od konca poletja, ko vsako jutri zalaufam siol.si vsaj dve novici o doncicu na prednji strani. Bolano. Me zanima kdo to promovira, komu je fant v taksnem interesu? Zakaj vse na prvi strani, ko imamo toliko sportnikov, ki so vmes dosegli marsikaj in ni ne duha ne sluha na prvih streneh spletnih casopisov, ce so sploh kje omenjeni.
 
5. apr 2015
1.325
685
113
, ko imamo toliko sportnikov, ki so vmes dosegli marsikaj in ni ne duha ne sluha na prvih streneh spletnih casopisov, ce so sploh kje omenjeni.

Omeni.

Načeloma drugi športniki sodelujejo, Luka Dončić pa premika meje, podira rekorde v najmočnejši košarkarski ligi pa še dobrosrčne stvari počenja.. nevem no:rolleyes:
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Ampak ste malo fuknjeni s tem doncicem. Sej verjetno ni sam nic kriv ampak, da od konca poletja, ko vsako jutri zalaufam siol.si vsaj dve novici o doncicu na prednji strani. Bolano. Me zanima kdo to promovira, komu je fant v taksnem interesu? Zakaj vse na prvi strani, ko imamo toliko sportnikov, ki so vmes dosegli marsikaj in ni ne duha ne sluha na prvih streneh spletnih casopisov, ce so sploh kje omenjeni.
Kdo ti je pa kriv da bereš novice na siolu? Poskusi kje drugje
Drugače se pa očitno ne zavedaš kakšna konkurenca je v NBA.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Omeni.

Načeloma drugi športniki sodelujejo, Luka Dončić pa premika meje, podira rekorde v najmočnejši košarkarski ligi pa še dobrosrčne stvari počenja.. nevem no:rolleyes:

Kdo ti je pa kriv da bereš novice na siolu? Poskusi kje drugje
Drugače se pa očitno ne zavedaš kakšna konkurenca je v NBA.
Ne, ne zavedam se, ker nba ni edini sport. Bolimenekurac kaj se dogaja v kosarki, kaj ce spremljam sinhrono plavanje? Ni mi pa normalno, da sta ze pol leta, verjetno pa dve leti vsak dan dva clanka o doncicu. Pa dam roko v ogenj, da kralj ulice pred hoferjem tezje spelje mesec kot doncic. Ups, zdaj sem dregnil ob mnozico ljudi, ki ne zivi zivljenja ampak samo potuje brainless.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Verjetno ti je jasno da je npr. v skokih, ki so pri nas kar dobro sprejeti precej lažje uspeti, saj sodeluje recimo okoli 10 držav kot pa v košarki, ki se igra po celem svetu in je na milijone igralcev?
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Ne, ne zavedam se, ker nba ni edini sport. Bolimenekurac kaj se dogaja v kosarki, kaj ce spremljam sinhrono plavanje? Ni mi pa normalno, da sta ze pol leta, verjetno pa dve leti vsak dan dva clanka o doncicu. Pa dam roko v ogenj, da kralj ulice pred hoferjem tezje spelje mesec kot doncic. Ups, zdaj sem dregnil ob mnozico ljudi, ki ne zivi zivljenja ampak samo potuje brainless.
Mediji objavljajo to, kar folk rad bere. Dončič je očitno magnet za klike
 
  • Všeč mi je
Reactions: wilburxxx