Domači internet si mobil

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Dela OK, na občutek isto kot ADSL/VDSL. Verjetno je pa to odvisno od zasedenosti LTE bazne postaje. Če nisi velik torrent user, je dovolj podatkov vključenih.
Za netflix in podobne servise so že slišali v tvoji votlini ?



Citat:
Uporabnik sass pravi:
omejitev 200GB velja samo za DL, ali DL+UL? če vlečeš dosti torrentov in želiš imeti dobro razmerje, se to lahko hitro pozna.
V promet se šteje oboje.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.022
52
48
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Dela OK, na občutek isto kot ADSL/VDSL. Verjetno je pa to odvisno od zasedenosti LTE bazne postaje. Če nisi velik torrent user, je dovolj podatkov vključenih.
Za netflix in podobne servise so že slišali v tvoji votlini ?

V moji votlini je TV (btw imam še unga starega 50 kg in pol metra v globino) in njega vsebine bolj proti zadnjem mestu pomembnosti, očitno tudi OP-ju. Zato se Vam naprednim uporabnikom opravičujem, ker nisem niti pomislil na te zadeve za brezvezno zabijanje časa.
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
sixpower za kakšno ceno oz v kakšni akciji si sklenil ta paket za domači net? ko se mi zdi da so zdej nekaj spremenili, da ni več toliko popusta. je pa res višja hitrost v vseh treh paketih.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ememko pravi:
sixpower za kakšno ceno oz v kakšni akciji si sklenil ta paket za domači net? ko se mi zdi da so zdej nekaj spremenili, da ni več toliko popusta. je pa res višja hitrost v vseh treh paketih.

Zdaj, ko gledam je vse nekaj drugače. Jaz sem vzel "domači internet 2" to je kakor tole https://www.a1.si/mobilni-internet/domaci-internet#acc-2443079 ampak mislim, da je zdaj res višja hitrost vendar tudi dražji. Jaz plačujem 20eur/mesec
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Potem imaš Domači internet 1 (10/3 mbps) (redna cena 24.99), pri 24 mesečni vezavi 5 eur popusta pri mesečni naročnini, tako da znese končni znesek 20 eur.
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
te povezave majo čudno narjene.

seveda je ta tvoj link pravi za domači net. vendar ko klikneš na SESTAVI SI PAKET ti odpre https://www.a1.si/izbira-paketa-mobilni-internet
smile-1.gif
pol je pa na izbiro z vezavo za 22,99 eur prvi paket - domači internet 1 (vendar spet napaka ker je še stara hitrost napisana)

pa novo ime je tudi a1 domači net

zdej mogoče da ni kaj prav poštimana ta spletna trgovina ali pa dejansko ni več takih popustov kot prej. bom preveril direkt v eni izmed poslovalnic.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
bojim se da boš v poslovalnici naletel na modelko, ki ima še manj pojma kot ti. žal.
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
no pa je spet nazaj akcija:

Posebna ponudba paketov A1 Domači net 1,2 in 3 je veljavna do vključno 31. 8. 2017 in velja za nove in po pogojih Predčasnega odplačila naprave obstoječe naročnike paketov A1 Domači net ob sklenitvi 24-mesečne vezave na enega od navedenih paketov, pri čemer je pogoj razpoložljivost omrežnih kapacitet. Popust na mesečno naročnino, ki na paketu A1 Domači net 1 znaša 5 € na mesec, na paketu A1 Domači net 2 znaša 6 € na mesec in na paketu A1 Domači net 3 znaša 10 € na mesec velja do izteka 24 mesečne vezave. Po izteku vezave, v kateri velja popust na mesečno naročnino, začnejo veljajo redne cene za posamezne pakete. Cena naprave Huawei B315 LTE router za 1 € velja v primeru 24 mesečne vezave. Priključnina na pakete A1 Domači net 1, 2 in 3 je 11,99 € in se zaračuna v enkratnem znesku. Ponudba ni združljiva z ostalimi ugodnostmi A1. Paketi A1 Domači net vključujejo dostop do LTE tehnologije, hitrosti prenosa podatkov pa predstavljajo najvišje možne hitrosti. Cene vključujejo DDV. Za pakete veljajo Splošni pogoji za izvajanje elektronskih komunikacijskih storitev za potrošnike oziroma za pravne osebe in podjetnike in Posebni pogoji za mobilne storitve ter Dodatni opis paketov A1 Domači net 1, 2 in 3, ki so skupaj s cenami storitev in pogoji ponovne vezave za obstoječe naročnike na voljo na 040 40 40 40, A1.si in na prodajnih mestih A1. A1 Slovenija, d. d., Šmartinska 134b, 1000 Ljubljana.

če želiš naročiti preko spleta pa še ni urejeno oz niso te cene kot zgoraj napisano :/
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
jaz sem na telekomu 10/5 al kaj ze, brez omejitev podatkov. pridejo komaj priključit pa da vidimo. Hitrost mi zadostuje, vsaj na papirju.