Dokumentarci

Shaedar

Pripravnik
19. jul 2007
99
0
6
Rad pogledam kaj bolj provokativnega in sem se odločil, da to delim s širnim alterjem.
Nanizal sem 3, zaenkrat mate dosti, upam, da vas ne bodo odvrnili od nadaljnega gledanja. Da vidim iz kakšnega testa ste in kako daleč vam sežejo obzorja.
wink-1.gif

Če ste že katerega videli pa toliko boljše.

Earthlings
Posnetek je krut, brez cenzure in zelo direkten. Traja približno uro in pol. Nehal sem pri eni uri ker sem dojel bistvo.
Ogled na lastno odgovornost.

ZeitGeist
Temelji krščanstva, zarota 911 (11.9., wtc), globalna ekonomija. V bistvu ti pove da živiš v zlaganem svetu. Sicer je vse skupaj bolj enostransko, kredibilnost vprašljiva, ampak predstavi dosti dejstev, ki jih težko spregledaš.

U.F.O.
Nisem še pogledal, ampak naj bi NASA vse priznala. Bomo videli.

...da vam skurijo še zadnje sive celice.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
zanimivo... bom si ogledal ko bom imel čas za to... zdaj grem ajčat...
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
Citat:
Uporabnik Shaedar pravi:

Earthlings
Posnetek je krut, brez cenzure in zelo direkten. Traja približno uro in pol. Nehal sem pri eni uri ker sem dojel bistvo.
Ogled na lastno odgovornost.

.

Tale je res krut,kaj vse delajo z zivalmi
shocked-1.gif


Je pa vreden ogleda,sem ga ze dvakrat pogledal.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik kane pravi:
Je pa vreden ogleda,sem ga ze dvakrat pogledal.

Okej, če si ti to 2x gledal, ti mora biti zelo všeč.
Jaz po parih minutah nisem mogel več.
cry12bpy.gif
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
Ce mislis,da mi je tako pobijanje zivali vsec se motis.Vsec mi je zato,ker ni cenzuremker pokaze stvari take kot so.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.469
113
Citat:
Uporabnik kane pravi:
Ce mislis,da mi je tako pobijanje zivali vsec se motis.Vsec mi je zato,ker ni cenzuremker pokaze stvari take kot so.
Take kot so? Ja seveda
hysterical-1.gif

Ta "dokumentarec" zbaše skupaj le najslabše od najslabšega. Vse drugo pa gladko spregleda.
In potem folk misli, kako se živalim slabo godi in kakšne svinje smo ljudje
bonk.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
ok... filmov nism gledala... sm sam na prvi link kliknla... pa nism pogledala niti sekunde, kr sm vidla prvo stran... medtem k se je nalagalo... in sm točno vedla zakaj se gre... kruta realnost... sam nimam živcev za to...
Sploh ne bi opisvala kaj vse bi takim ljudem nardila ... lastnoročno!!!
stupid-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.469
113
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:

Sploh ne bi opisvala kaj vse bi takim ljudem nardila ... lastnoročno!!!
stupid-1.gif
Torej bi postala enaka kot oni? Kaj naj pa potem naredimo s tabo?
bonk.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
zakaj bi postala ista? ... to je sam moja jeza na njih... in njim podobne osebke... oni se spravlajo na nedolžne živali... in če bi se js že "spraula" na njih ... so oni tut nedolžni?? ...

to da bi jim pa kej lastnoročno nardila, je pa sam izjava oz. izraz želje... ne bi se vrgla na njihovo frekvenco!!!! Sam kazen bi bla definitivno brez milosti... če bi loh že ukrepala...

To so nemoralni osebki brez srca!!!