Dodaten zaslužek s športnimi stavami

21. jan 2016
4
0
1
Pozdravljeni,

zakuplena imam dva tipsterja, ki sta že dalj časa najboljša. Tipster je oseba, ki zelo dobro napoveduje športne stave. Njihove pare vam lahko pošiljam.

Imam Jermya Pricea
https://www.betadvisor.com/en/tipsters/football/jeremy-price.html
Na linku se vidi vsa njegova statistika, koliko dobička naredi na posamezen mesec itd.

Drugi je pa:
http://www.betrush.com/verified/statistics.php?int_member_id=3471
Njegova statistika:
http://www.betrush.com/verified/tipster_picks_month.php?int_member_id=3471&month=01-2016


Pri meni jih dobite bistveno ceneje.
Kontaktirajte me na
napovedovanje.stav@gmail.com
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.576
2.424
113
Smo že obdelal tukaj... https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/2189848/page/1/fpart/1/vc/1

Torej rabimo še slike tvoje mame?
smile-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Tukaj dejansko poskuša prodati napovedi. Od vsakega posameznika je potem odvisno, koliko bo stavil in če bo v celoti upošteval napovedi.
Tisto, kar je pa prekmurček ponujal na linku, pa je hotel večje denarje od naivnežev, da bi se igral z njihovim denarjem in bi jim delal dobičke s svojo športno jasnovidnostjo.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.576
2.424
113
Se un je bil tudi na kaj takega naročen.... kr sam si verjetno ni izmišljeval za eno ameriško ligo napovedi.

Hotel je samo naročnino za napovedi.....
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ne, on ni hotel zaupati napovedi, ampak je hotel sam igrati s tvojim denarjem. S tem da so bili nujna visoka vplačila, ker bi naj igral na male kvote.
 
21. jan 2016
4
0
1
Ja res je, jaz vam samo posredujem napovedi, ki mi jih pošiljata onedva, potem pa vi stavite kakor želite. Pač to delam zato da bi se cena mesečnega zakupa porazdelila med več ljudi in nebi bilo treba meni plačat 300€ (Jeremy P. 200€ in Bet War.. 100€) na mesec da dobim napovedi.

Se pa splača to stavit in se da na mesec dobiti par sto evrov dodatnega zaslužka.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik NapovedovanjeStav pravi:
Ja res je, jaz vam samo posredujem napovedi, ki mi jih pošiljata onedva, potem pa vi stavite kakor želite. Pač to delam zato da bi se cena mesečnega zakupa porazdelila med več ljudi in nebi bilo treba meni plačat 300€ (Jeremy P. 200€ in Bet War.. 100€) na mesec da dobim napovedi.

Se pa splača to stavit in se da na mesec dobiti par sto evrov dodatnega zaslužka.
še bolj se splača ko jih par tisoč izgubiš...
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
"Se pa splača to stavit in se da na mesec dobiti par sto evrov dodatnega zaslužka."

V stavnicah je denar. Ampak ste na napačni strani mize.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Citat:
Uporabnik NapovedovanjeStav pravi:
Se pa splača to stavit in se da na mesec dobiti par sto evrov dodatnega zaslužka.

Koliko pa rabiš kapitala v igri za npr. 200€ profita?
 
21. jan 2016
4
0
1
Na linku se vidi zgoraj levo tabelco dobičkov po mesecih:
https://www.betadvisor.com/en/tipsters/football/jeremy-price.html

To so dobički, če se stavi na vsako stavo 100€. Potem je pa odvisno koliko imaš kaj sreče z začetkom stavljenja. Lahko začneš takrat ko ima nekaj zaporednih parov prav, takrat imaš takoj povrnjenih 100€ in ni treba več nalagat svojega denarja. Če pa začneš ko ima enega dva ali pa celo tri zapovrstjo narobe takrat pa moraš vložit 300 morda 400€. Vendar pa na dolgi rok je potem sigurno dobiček. Poglejte si vso statistiko na linku in vidiš d na dolgi rok je sigurno lep dobiček.

Seveda se pa za začetek lahko igra z manjšimi vložki.
 

Abomination1

Pripravnik
22. okt 2012
298
0
16
Če si na stavnicah prišel na +0€, si itak zmagal. Pustiš vse skupaj in se jih nikoli več ne dotakni.
Verjemi nam!
 
21. jan 2016
4
0
1
Ravno na dolgi rok se da tudi živeti s stavami, ne da se pa obogateti s tem no razen če imaš res srečo kot pri lotu.
Ne pravim da se da s temi napovedi od Jeremya živeti ampak je možno dodatno nekaj zaslužiti vsak mesec.
Pač kogar zanima naj me kontaktira.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik NapovedovanjeStav pravi:
Ravno na dolgi rok se da tudi živeti s stavami, ne da se pa obogateti s tem no razen če imaš res srečo kot pri lotu.
Ne pravim da se da s temi napovedi od Jeremya živeti ampak je možno dodatno nekaj zaslužiti vsak mesec.
Pač kogar zanima naj me kontaktira.

Če je z vložkom X možno nekaj dodatno zaslužiti,...potem je z vložkom 10 krat X možno od tega živeti ane
smile-1.gif


Vidim nekaj problemov teh tipsterjev:
1. Je kar drago
2. Zgodovina se slej ko prej pokaže da je prirejena ali naknadno napisana
2. Nekako iz izkušenj lih takrat madona ko vstopim naredi minus ?!
3. Po nekaj časa kar poniknejo neznano kam

mi pa lahko na PM koliko bi želel za tipe od Jeremija in mi na kratko napišeš koliko časa je treba na netu viset za tole,...ima vsak dan tipe za stave, več na dan, vsak teden, ? koliko?
hvala
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ja se vidi, kako se da živeti od stav. Vsi bi neke super duper zanesljive napovedi naprej prodajali, namesto da bi sami igrali na njih in ogrooooomnoooo zaslužili.
bonk.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Ja se vidi, kako se da živeti od stav. Vsi bi neke super duper zanesljive napovedi naprej prodajali, namesto da bi sami igrali na njih in ogrooooomnoooo zaslužili.
bonk.gif
oni so tako fajn da bi radi s svojim znanjem ljudem pomagali...
hysterical-1.gif