Dobra gostilna v Beli Krajini

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.635
6.460
113
Jutri grem spet službeno v Belo Krajino in kot vedno rad kaj dobrega pojem in popijem. V zadnjih časih nisem bil ravno zadovoljen z belokranjskimi gostinskimi uslugami. Namreč, kadarkoli se nahajam v bližini Metlike, grem na kosilo v gostilno GERA. Odojek ali jagenjček obvezno. Ker sem tam kar reden gost sem opazil, da cene niso več tako prijazne kot včasih, pa tudi pri porcijah izgleda da malce nategujejo. Ni mi problem plačati nekaj € več, ampak želim dobiti tisto kar naročim
Druga zgodba je v Črnomlju, gostilna Samarin. kadar sem v teh koncih je bil obisk do sedaj obvezen. Hrana odlična, cene nič kaj belokranjske. Izgleda, da je porast prometa, gostov, vplivala tudi na cene itd...
Verjamem, da obstaja v Beli Krajini še kakšna gostilna, kjer je ponudba še neomadeževana
smile-1.gif
, normalna. Hrana odlična in cene belokranjske, domače...
Jutri grem spet v te konce in kot vedno si bom privoščil kakšno dobro kosilo, malico. Nekaj domačega, belokranjskega...Zato me zanima, če kdo pozna, ali ima izkušnje s kakšno dobro gostilno, z dobro hrano in normalnimi cenami v tej regiji.. Kakšen namig, nasvet, za gostilno, ki jo še ne poznam, pa bi jo moral?

Lep večer
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.635
6.460
113
Tole izgleda precej fancy zadeva. Ali so tudi cene fancy, ali je primerno tudi za dnevno kosilo?