Dober apartma

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Pozdravljeni.
Pri apartmajih sem res amater, novinec skratka nimam pojma.
Bomo šli pa letošnje poletje najverjetneje v apartma na dopust, tako da bi prosil za kakšen konreten feedback, kaj mi zna kdo priporočit.
Verjetno bomo rabili apartma za 3 odrasle osebe (mogoče samo dva odrasal - še ni fiksno), eno 4 letnico in še enga pamža, ki je dopolnil komaj pol leta. Torej bodo tudi otroci. Pogoj je da je v neposredni bližini morja, plaža pa naj bi bila čim bolj primerna za tamale.
Loakcija? Nimam pojma, lahko karkoli od Kvarnerja do južne Dalmacije.
Kdaj - nisem nekaj časovno vezan
za cca 10 dni
Cena--- max 130€ na dan...ne vem kakšne so sploh cene apartmajev z zgronjimi zahtevami. Tako da če me pride 80€ bomba, če me pride 130, ja žaost ampak kaj naj
smile-1.gif

Sem gledal tudi že mobilne hiške v kampih ampak so le ti hitro po 150€, če se ne motim.

Skratka prosim za kkešn nasvet, priporočila iz prve roke...hvala
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
180
13
18
Poglej otok Pašman, tam se cene giblje do max 60€ na dan, kolegica je dobila apartma ob plaži z klimo za 2 odrasla in 3 otroke za 35€ (za apartma) na dan v Juliju v kraju Dobrapoljana.
 
Nazadnje urejeno:

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Citat:
Uporabnik SPICEK pravi:
Poglej otok Pašam, tam se cene giblje do max 60€ na dan, kolegica je dobila apartma ob plaži z klimo za 2 odrasla in 3 otroke za 35€ (za apartma) na dan v Juliju v kraju Dobrapoljana.

verjetno si mislil otok Pašman, da ne bo OP preveč iskal po zemljevidu?
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
poglej otok pag stara novalja apartmani kaštel ali vila arka.
takoj ob morju z lastno privat plažo