do 2000e

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Imam še kio do januarja, skoraj 3 leta, v tem času brez problemov, le redni servisi in tankanje. Priporočam
wink-1.gif


Definitivno precej boljši avto kot kak accent al pa bravo/brava.

PS: mojo kio bo kupil stric in bo menjava ravno za accenta
wink-1.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
kot je že nekdo rekel .... odštej daewoo .... servisi so dokaj dragi, je pa res da je v štartu avto tolko cenejši
 

mariombb

Pripravnik
21. sep 2007
179
0
16
hvala vsem za mnenja...nekako se najbolj nagibam k lantri...ima airbage, abs, klimo..in se mi zdi dokaj varen avto za ta denar cca 1500e...potrebujem pa nekaj za obdobje 2 let..tako da se mi zdi to optimala..potem pa če še dobim kaj zanj če ne pa odpad
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jaz bi pri teh avtomobilih gledal vecinoma na varnost. Ker itak mas polne odpade teh avtomobilov pa cene pri fusarjih so iste, tako da kar se vzdrzevanja tice ni nekih razlik. Itak za malo denarja zamenjas pol avta. Je pa razlika ce se nekdo pijan zaleti vate, ali imas airbag ali ne. Ravnotako bi raje imel avto z airbagi pa da pokuri 1 liter bencina vec, kot pa liter manj brez airbaga. Moje mnenje.



EDIT: kaksna kia klarus 99 letnik pa ni Ok? Ima se najvec opreme pa 2 airbaga. Bolje kot vectra, starejse vectre niso OK! Vectre so dobre po letniku 1999, ampak take ne dobis za toliko denarja.



LP
 
Nazadnje urejeno:

mariombb

Pripravnik
21. sep 2007
179
0
16
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Jaz bi pri teh avtomobilih gledal vecinoma na varnost. Ker itak mas polne odpade teh avtomobilov pa cene pri fusarjih so iste, tako da kar se vzdrzevanja tice ni nekih razlik. Itak za malo denarja zamenjas pol avta. Je pa razlika ce se nekdo pijan zaleti vate, ali imas airbag ali ne. Ravnotako bi raje imel avto z airbagi pa da pokuri 1 liter bencina vec, kot pa liter manj brez airbaga. Moje mnenje.

EDIT: kaksna kia klarus 99 letnik pa ni Ok? Ima se najvec opreme pa 2 airbaga. Bolje kot vectra, starejse vectre niso OK! Vectre so dobre po letniku 1999, ampak take ne dobis za toliko denarja.

LP

ja samo ni neke izbire te sephie, ful malo se jih prodaja napram lantre...sicer pa mi ni neke razlike med tema..imata oba isto opremo, še skoraj se mi zdi da ima lantra več opreme..edino kar je da imajo dosti konjev 96kw - 1.8
confused-1.gif


lp
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Kaj je pa tako hudo narobe z temi tastarimi vectrami razen to da nekatere rade spijejo malo več olja?