DLANčNIK HP IPAQ 514 VOICE MESSENGER - YFA908A

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Ja, ampak nič pametnega ni napisano noter.
Je morda kje kakšen neodvisen test te stvarce.

PS: Se ti je kaj sesuval, itd.? Pač standardne HP zadeve
evil.gif
.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
No, malce stestiral tole stvarco.

Tipke ne dajejo občutka kdaj si točno pritisnil, ekran na svetlobi se slabo vidi, bluetooth slušalka ne da od sebe prvovrstnega zvoka. To so vse negativne stvari, ki sem jih do sedaj opazil.
redface-1.gif


Sicer pa: smešno lahko nastavljanje: kopiranje imenika, mailov, GPRS nastavitev. Vse deluje, ni se še sesul
shocked-1.gif
), se mi zdi, da je to ultra dober deal v primerjavi z Nokiami. In še platforma je odlična, tone programov, ne pa kot pri npr. Ericssonu, kjer si precej ujet.

Omenil si pomanjkanje touchscreena: jaz gledam na to kot na telefon, ne na dlančnik, saj je izredno majhen, zato ima tudi manjši ekran sevede. Če hočeš dlančnik je to zgrešena investicija, če hočeš pa telefon fully loaded, vključno z Wlanom je pa to to...
cheer.gif




Aja, pa fotke so bolj čudne, ni ravno neka kvaliteta, ampak ok...



Še baterija: na N70 filam vsak dan, pri tem mi je po celem dnevu šla na 80%
shocked-1.gif
. Bom videl, kako se bo še naprej obnesel.



Aja drugič: je pa preklop iz Symbian na PPC platformo (logiko) kar malce težak.
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

RebelYELL

Zelenc'
10. okt 2007
13
0
1
men je pa ta platforma bedna... ni ne tič ne miš ... recimo nisem našel pametnega programa za navigacijo, ki bi delal na tej platformi ... deluje edino tomtom 5, s katerim pa ne moreš poganjat novih kart ... dočim igo/miomap ne obstaja za WM smartphone, navigon obstaja ampak ga na pašnikih nisem našel ... obstaja še route 66, ki pa je beden navi program.... skratka užas

lp
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Hm, nekako sem bil pod vtisom, da je na tej škatlici WM 6 Standard. Ups, pa je res.
grims-1.gif


Ne morem pa navigacije sprobat, ker nimam microSD kartice.
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

RebelYELL

Zelenc'
10. okt 2007
13
0
1
problem je ker nimaš touchscreena torej ne moreš dostopat do nekarerih funkcij programov (npr tomtom 6 ne moreš nastavit GPS sprejemnika ker do teh nastavitev lahko prideš samo s tapkanjem)

igo pa se recimo samo zažene pol pa zmrzne

lp