DiscoNautica 2011 odpovedana

I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, kar v Zræe, tam se gamad zbira, saj morje odplakne.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
tole pa ni lepo..zrce so zakon

bil sem mlajsi..radiatorji, zapecen..lepo postrizen..vse napeto in trdo..r1, akrapovic..cela placa v denarnici..

tri dana san karo sve zivo..pol sem ostal brez denarja in je bilo konc..
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Ostala je samo še zapečenost kaj...hec hec
smile-1.gif
Eh, zrče...mogoče učas, dons ne več, takrat je šu folk tja ker je hotu, ker jim je blo cool in je to poslušal, zdej pa folk rine povsod, kamor rine ostala raja in grejo čeprou ne vejo zakaj, kot ovce v čredi, zato ker je to IN in grejo usi tja in pol maš seveda ceu kup bebcev tm na kupu. Isto je ratal s partiji in posledično diskonavtiko.

 
Nazadnje urejeno:

MayheM

Pripravnik
9. nov 2008
151
0
16
lohk bi direkt napisal da si ne želijo imeti podivjane horde zadetih klošarjev v svojem mestu
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.647
14.359
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Tako na kratko, lahko pa še kaj napišem, ti kar prašaj.

jp jp, saj se mi je zdelo da boš ciljal na te stvari... drugače pa bi se dalo še dovolj diskutirati na to temo ampak se mi ne da, vidim kakšen folk je začel pisat po tej temi in se mi ne da nekaterim dopovedovati o ozkoglednosti in ostalo, kr bansha poglej kak super komentar je spisal....

pa drugič
grin1.gif
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ne vem, mogoče imam tam kakšno stanovanjce z razgledom. Pravim, da mogoče.

Moti me, ne, na živce mi gre objokavanje, da se mesto brani turistov. Mesto se ne brani turistov, v osnovi se brani horde prepotenih, pijanih, nekulturnih mladcev, ki ne prinesejo ravno velike koristi, prej bi rekel, da veliko stroškov ter vandalizma. Bil sem na disco nautici, 2x če me spomin ne vara. Morda je bil kakšen event kvaliteten, ne rečem, sem pa videl več pretepov kot kdajkoli prej na enem mestu. Od čefurjev, pijanih Štajeecev, do vsevednih Dolenjcev, ki ima v prtljažniku sod domačega ter motorno žago zaradi hobija.

Kriminalisti so bili še posebej veseli prepovedanih substanc, ki jih je bilo v potokih, vsaj po besedah kriminalistov s katerimi sem imel priložnost spregovoriti besedo ali dve. Dogodek se lahko komoto prestavi na kaksen drugi kraj, kjer zjutraj ne boš srečal "živali", ki spijo v lastnem bruhanju ter scavnici, ob enem pa objema svojo pnevatikom na avtomobilu.

Tako na kratko, lahko pa še kaj napišem, ti kar prašaj.

Zanimivo, sam sem izpustil le eno (2007, Zrce), pa nisem videl enga pretepa. Folk na izi, spil z random folkom pijaco z lahkoto.

Ja mladina pijana ni turist ? Hm, kdo bo vec zakuril na dopustu ? Penzic, ki spije kavico ko pride s trajekta v druzbi 3000 ljudi (zanimivo, tega nisem nikoli videl) ali mladina ki gre na obalo za 3 dni in si placa stanovanje, je zunaj in pije po kafanah/na sami prireditvi/na koncu se na afterju v Ambasadi. Do the math.

Zanimivost: lastnik apartmajev 20m od Taverne, h kateremu smo vedno hodli, je dal prenovit komplet stanovanja + povecal kapaciteto se za 1 nadstropje. Ce ne bi bili redni gosti, bi vsako leto tezko dobili termin zarad guzve v casu Disconautike.

Je pa lazje jamrat ja. Na koncu bomo kot hrvati, ker bomo prosli ljudi naj pridejo na dopust k nam in ne v tujino, kjer se mecejo po podu za goste.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
Moje izkušnje ter videnja so drugačna, prav tako pričevanja nekaterih varnostnikov. Se mi pa ne da pregovarjat, pomembno je, da ta cirkus odpade, sam event pa naj preselijo nekam na njivo z razgledom na morje, kjer boste še vedno imeli občutek, da ste na morju, če vam je že to tako pomembno.