Depoziti 2018

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Verjetno je že kdo kaj povedal na to temo, pa nisem našel. Torej, v kateri banki najbolje naložiti 15.000 Eurov za leto dni.
Skladi, delnice, zlato, bitcoini in podobna negotovinska navlaka me ne zanima.

Tin
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Copy paste s foruma Financ, objavljeno včeraj:
To je Slovenija. Večina prebivalstva še vedno misli, da je kriza in, da so delnice padle. Za Dow Jones ne vedo, za Apple ne vedo, šparat ne znajo, so vse dal za obrok za novo kio sportage, investirat ne znajo. So se na zlatu in kriptu opekli, ter na krkg leta 2007 spušili.. za penzije bo poskrbel Luka...

Na tvojem mestu bi vsaj prebral tale oglas od Alte: https://pro.finance.si/ALTA/8937582/Lovci-na-dividende-pozor?src=NAT_UREDNISKE_4
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Copy paste s foruma Financ, objavljeno včeraj:
To je Slovenija. Večina prebivalstva še vedno misli, da je kriza in, da so delnice padle. Za Dow Jones ne vedo, za Apple ne vedo, šparat ne znajo, so vse dal za obrok za novo kio sportage, investirat ne znajo. So se na zlatu in kriptu opekli, ter na krkg leta 2007 spušili.. za penzije bo poskrbel Luka...

Na tvojem mestu bi vsaj prebral tale oglas od Alte: https://pro.finance.si/ALTA/8937582/Lovci-na-dividende-pozor?src=NAT_UREDNISKE_4
Kaj ima to veze z depoziti?
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Samo depoziti prosim - sem napisal že zgoraj. Ni mi važen XY % donos, pomembna je varnost in razpolozljivost sredstev.

T
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Na vseh bankah, registriranih v Sloveniji, so depoziti, vsaj do 100 jurjev, enako varni. Obresti so pa povsod malo nad ničlo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Copy paste s foruma Financ, objavljeno včeraj:
To je Slovenija. Večina prebivalstva še vedno misli, da je kriza in, da so delnice padle. Za Dow Jones ne vedo, za Apple ne vedo, šparat ne znajo, so vse dal za obrok za novo kio sportage, investirat ne znajo. So se na zlatu in kriptu opekli, ter na krkg leta 2007 spušili.. za penzije bo poskrbel Luka...

Na tvojem mestu bi vsaj prebral tale oglas od Alte: https://pro.finance.si/ALTA/8937582/Lovci-na-dividende-pozor?src=NAT_UREDNISKE_4

Ne bi bilo nobene škode če bi nam tole kozlanje prihranil.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
S temo ima toliko veze kot kateri avspuh nataknit na apn6. Zakaj bi moral nekdo, ki išče najboljše obresti za depozit poznat apple, dow jones, vedeti karkoli o delnicah, zlatu, kriptu in Luki Mesecu. Kot sem napisal, vsako kozlanje je bilo nekoč pica zrezek ali sladoled, pa zaradi tega še ni lepo, niti okusno niti prijetno. Tako kot ni citiran prispevek s financ.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
ker z depozitom nič ne služiš, v bistvu si v minusu ... medtem ko ostale stvari ti "načeloma" morajo delat nek plus? :) tak da, pomoje ma kr vezo
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Že beseda depozit pomeni, da bi rad denar nekam dal, za eno leto pozabil nanj in čez eno leto imel vsaj približno toliko kot si dal not. Ja, eni pač ne razumete, da je to nekaj ravno obratnega od jebanja z nekimi vlaganji, delnicami, denarnicami, kriptoti.... In da človeku, ki išče depozit, možnost da bi lahko imel 5%+ ne pomeni nič (z besedo: 0,00).
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
ker z depozitom nič ne služiš, v bistvu si v minusu ... medtem ko ostale stvari ti "načeloma" morajo delat nek plus? :) tak da, pomoje ma kr vezo
Ostale stvari so pa nategancija, v kolikor obljubljajo kakršni koli plus. Ti razni kvazi poznavalci vlaganja in naložb od ljudi hočejo samo denar in provizijo za posredovanje, svojega denarja pa nikoli ne bi vložiti v nekaj, za čimer kao trdno stojijo ...