Denis Dame

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Zdaj sem pogledal Komotarjev vlog in ne vem če je vse zaigrano, ali je res tako prtegnjena. Namreč sceno je naredila še na odru. Saj če pogledam je to lahko vse skupaj en humorni vložek, samo Ciril pravi , da to ni bila "namještalka".
 
Nazadnje urejeno:

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Ma ne vem, bla ni bla, zenska ma hudo narcisoidno motnjo pa verjetno se probleme z alkoholom.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Itak je zaigrano, slučajno skup sedijo, slučajno takoj prepozna Denis, slučajno obema pada gledanost po prebranem na alterju, ...bla bla bla.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
ne vem, bi se ciril spustil tako nizko? dvomim..ali pa, danes se gre scena: "vse za klike".
Baba mi je ševedno uganka.,al glumi al je prtegnenja. Normalna pa v vsakem primeru ne more bit, ker tudi če glumiš tak, moraš v neki točki bit premakjen.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Ma ne vem, bla ni bla, zenska ma hudo narcisoidno motnjo pa verjetno se probleme z alkoholom.
Po ogledu bi rekel da spadata skupaj s Komotarjem v isto retard ligo...sicer modela pred enim tedno nisem "poznal"... Razen da so ga nekaj omenjal v avtomobilskem subforumu...
Bom rekel taki osebki (on in ono) funkcionirajo zgolj in samo zato ker zivimo v dekadentnem 21.stoletju...
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Bodimo realni. Če ti Komotar in Denisa spadata v isto retard ligo, potem tudi verjetno nisi daleč od te lige.

Denisa je izrodek za katerega ne vemo, če se dela norca ali je dejansko tako zabita, medtem, ko je Komotar novinar z dolgoletnimi izkušnjami v avtomobilizmu in je v življenju dejansko nekaj naredil.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
ja, komotarja "poznam" od štarta njegove "kariere" ko so ga pri siolu komaj najeli za fotkat tu pa tam kaj. In je pubec na mestu. In je našel tole nišo i ssvojim vlogom, ki je precej ali pa rečmo dovolj zanimiv in kratek, da rade volje pogledam kakšno epizodo. Pa še štajerko ma, da vidiš da mu ni z rožicami poslano, kljub temu da ima žena zaledje (beri:dinaros). :evil:

Denisa je pa oseba s prilagojenim programom.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sedaj sem si ogledal oboje - in podelitev in Avdiča v studiu. Že tako je vedno preveč napadalen kot spiker, tole pa ... - NE ! To pač ni podobno ničemur.
Če je tista Denise padla na dno, je tu Avdič padel še nižje.

Ni mu bilo treba. Strašen kiks je storil.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Da se vam sploh da takšne stvari gledat, kaj šele poslušat.
Slovenci postajamo "bebav narod", pa ne glede na to ali je to show ali ne.
Skrajno butasto.
13 strani postov zaradi ene AW. Jao...
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Da se vam sploh da takšne stvari gledat, kaj šele poslušat.
Slovenci postajamo "bebav narod", pa ne glede na to ali je to show ali ne.
Skrajno butasto.
13 strani postov zaradi ene AW. Jao...

Motiko v roke, pa paradajz sadit....

Mater ej, se človek še sprostit ne sme...

Daj mi en primer pametne medijske vsebine, ki naj jo spremljam?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No ja, jaz sem kar dolgo zdržal, pa tako lupate okoli tega, da sem moral na koncu pogledat.
Totalno brezveze in primitivno. :oops: . Ko da ne bi imel na svetu kaj bolj pametnega počet o_O.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Bodimo realni. Če ti Komotar in Denisa spadata v isto retard ligo, potem tudi verjetno nisi daleč od te lige.

Denisa je izrodek za katerega ne vemo, če se dela norca ali je dejansko tako zabita, medtem, ko je Komotar novinar z dolgoletnimi izkušnjami v avtomobilizmu in je v življenju dejansko nekaj naredil.

In? A to potem pomeni da če je pa (bil nekoč) avto novinar da se mu moram pa klanjat dozivljenjsko? Resno? :)

Očitno se potem pri njem odvija un Predinov scenarij...bolj star bolj nor :) Cant wait da bo modeLL 70...bo zabaven ko Janez Hočevar himself...NOT :D
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To je trapasto. Gre za dosežke - do danes, ne tja v bodočnost. Tja še buh ne vidi.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
ja, komotarja "poznam" od štarta njegove "kariere" ko so ga pri siolu komaj najeli za fotkat tu pa tam kaj. In je pubec na mestu. In je našel tole nišo i ssvojim vlogom, ki je precej ali pa rečmo dovolj zanimiv in kratek, da rade volje pogledam kakšno epizodo. Pa še štajerko ma, da vidiš da mu ni z rožicami poslano, kljub temu da ima žena zaledje (beri:dinaros). :evil:

Denisa je pa oseba s prilagojenim programom.

Tudi sam nisem vedel kdo je ta Komotar, in grem gledam. Meni nič jasno, nekdo, ki ima ca 14.000 sledilcev, živi od vloganja? O sami vsebini ne bom, ker se mi ne zdi zabavna, kaj šele informativna.