Demokrati, fertik ste!

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Sori, nisem videl prej tvojega pomembnega sporočila v nepomembni temi- hčerka je čist po mamci, drgač pa mamca pravi, da ima dost šiptorjev in se vrača domov.
cheer.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Jo boš dal kej v karanteno?.....ne smeš kr gor skočit ko pride, je boljš počakat, da se vsaj duh po ovčetini prelufta
Nej si eno obleko za nindže prnese, da bo mela za v trgovino, ji ne bo treba v vrsti čakat, ji bojo vsi naredili prostor,
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Moje oko je vsepovsod
evil.gif

Tezava je v tem, da jih imam vec na ketni, cel grozd prihaja z mano.....ah, sej v tej kolicini se ne bo dost poznalo
smile-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
dej še kiro mlado musličko zraven zapni
pa ne preveč črno, operi jo prej, da boš vidla pravo barvo, pa slikca zaželjena, kak jo umivaš
smile-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
sLOVEnija.
srce-1.gif


Ker so naso mejo zaprli, smo udarili ven s koruze.
cheer.gif


Pot na sever je sla hitreje kot pot na jug
grin1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Zdaj maš priliko za brezplačen dopust v Avstriji al pa Nemčiji
smile-1.gif

si prpelala igračke? za mene in Gattoja, al vsaj za mene?
smile-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
On je svojo že dobil.
cheer.gif

Ti boš pa svoje dobil takrat, ko te prideva obiskat. Zdaj pa da vidim, kolk si nestrpen
tongue-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Nekam čudno je tole....
frown-1.gif

Še nedavno so ti bile Tajčice všeč, zdaj tatemne in zamrežene......kaj naj si mislim?
Ti je torej vseeno, kako skrušeno bitje ti pride pod roke, sam da ti pride????
evil.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Tudi tebi priporočam liter šmarjaka.....stara baba je takoj manj stara....oz. se ti jebe kolk je stara.....
tongue-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Kaj levaki sploh vedo o fašizmu ?

Če pa to ni ena butn skala pa res ne vem. Kako so antifašisti navdušeno podpisovali v Slovenščino preveden mussolinijev fašistični manifest. Po njihovo so fašisti umsko zaostali, neizobraženi in zavedeni. A res?

https://m.youtube.com/watch?v=HptqZJDll1o
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.169
1.178
113
Ko to poslušaš in ko bereš ta manifest pogruntaš da v bistvu so bili fašisti komunisti, potemtakem je tud DSF komunist, sam da tega ne ve, al pa ve in je ravno zarad tega tok tečen in zadrt.
Aja sem pozabu on ni fašist je bolj na nemško stran utrgan, bolj na naci varianto.

Po moje so ti fašistični in nacistični populisti enostavno rabili rajo za svoja dejanja in oblast, zato so jim spisali take manifeste, kateri so nagovarjal maso ljudi, masa pa je bila med zatiranim delavstvom in kmeti. Bolj ko je raji hudo bolj padajo na obljube. Žal se nekaj podobnega spet dogaja. In taki cepci kot dsf poskušajo zajahat ta val.
Vse skup pa nč druzga kot navadno zavajanje in manipulacija, ponarejanje zgodovinskih dejstev in dokumentov.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Ni res, tukaj se vidi da so rdeči pravzaprav fašisti!
Stvar je malce drugačna. Fašisti in nacisti so zločinsko milejša oblika komunistov. Če torej komunista enačiš s fašistom ga dejansko hvališ, saj je realno za nekaj stopenj hujši zločinec od fašista,
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Ni res, tukaj se vidi da so rdeči pravzaprav fašisti!
Stvar je malce drugačna. Fašisti in nacisti so zločinsko milejša oblika komunistov. Če torej komunista enačiš s fašistom ga dejansko hvališ, saj je realno za nekaj stopenj hujši zločinec od fašista,
a teb se dejansko čist do konca odfukalo? totaln [cenzura]?
bebec zahojeni, dej pejd unmu starcu šiptorskemu kriminalcu noge umivat, da boš vsaj enkrat enga komunajza od blizu vidu