Debelost in nevarnost za bolezni srca in ožilja

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Živjo

Prosim naj se v tej temi oglasijo samo tisti, ki so v svojem življenju shujašli za več kilogramov. Nikar mi ne pišite tisti, ki ste shujšali 5 kg, ampak tisti, ki ste shujšali za 10kg in več.
Kako ste se lotili izgubiti odvečnih kilogramov?
Kljub temu, da vsak dan delam (šiht) in še doma, kakšno stvar (trenutno bolj malo, ker je mrzlo zunaj) se redimo, ko pujs v svinjaku.
Ok moja prehrana je KATASTROFALNA jem takrat, ko sem vrnih lačen. Na šihtu NE jem (mi ne paše). Jem, ko pridem domov (kosilo) takrat se najem do konca in zvečer. Na dan zaužijem dva velika obroka ponavadi za dva človeka.
Kadar je zunaj vreme vredu in vsaj, kakšna stopinja nad 0 grem za 1 uro na pohod (cca 3-4 km, teren zelo naporen).
S športom se ne ukvarjam,

Kakšen nasvet, kako ste zgubili odvečne kilograme?
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
s sexom in fitnesom! Vse najmanj 1x dan dan pa boš suh in športen!
cheer.gif
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
s sexom in fitnesom! Vse najmanj 1x dan dan pa boš suh in športen!
cheer.gif

Fitnes pa ti nisi resen. V poletnih dneh imam jest namest fitnesa v roki kmečko orodje.
Saj si vzamem včasih tud en dan in grem v hribe, ampak premalo.

Iščem osebe, ki so bile debele in so shujšale, prosim, da se mi ne oglašujete drugi.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
Kak pa veš da nisem shujšal? Kar delaš poleti ni bil del vprašanja ampak kaj delaš sedaj pozimi pusti pohode. sex in fitnes to te bo pomladilo in hitreje boš shujšal!
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Aja pa še to pozimi spijem samo kakšnih 0.5 (mleko + čaj).
In seveda mogu bi več pit pa manj jest zdej pa ravno obratno.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
ko sem jaz shujšal 20kg je blo to mesec in pol, zjutraj šiht, na šihtu jedu kosilo (ne vedno), zvečer fitness vsaj vsaki 2. dan pa skenslal jest karkoli razen proteine po 18h. tko nekak, ampak baje ni priporočjivo najbolj... sem pa vse nadoknadil nazaj in še več, ker sem se razpustil na šihtu, jedel veliko čevapov, punjenih batkov, špikanih plesk in nehal redno športat. Bo treba nazaj mal v red se spravit k če se spomn im kako fino je imet 20-25g manj to ful pogrešam...
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Shujšala sem 25kg, ampak ti tako shujševalno odsvetujem. Jedla nisem skoraj nič, zaradi stresov, ki so me spremljali več ko leto dni dan za dnem.
Ko so se stvari začele umirjat, sem tudi dobila nazaj vse kilograme in še par poleg.
Jej sadje, zelenjavo, pazi pri kombinaciji hrane, ne jej pri enem obroku meso+krompir+solato, za kosilo pojej krompir in solato, za večerjo pa meso od kosila in solato, uživaj vodo namesto sladkih sokov ali nesladkan čaj. Gibanje, ki si ga omenil sicer koristi, za hujšat pa je potrebno vsak dan pol ure telovadbe ali hitre hoje. Jej petkrat dnevno manjše obroke, izogibaj se mastne,sladke in slane hrane pa bodo šli kilogrami navzdol.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik trust pravi:
Na šihtu NE jem (mi ne paše). Jem, ko pridem domov (kosilo) takrat se najem do konca in zvečer. Na dan zaužijem dva velika obroka ponavadi za dva človeka.

S športom se ne ukvarjam

Jej veckrat (6x na dan) in kolicinsko manj. Sport ne skodi. Hujsanje se nikomur ni pasalo.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
malce pretiravate s temi obroki, 6x na dan. ker potem mariskdo 6x na dan poje 2 sendvica z majonezo, mortadelo, dvema rezinoma sira in plastenko kokte.

2 normalna obroka sta za odraslo osebo popolnoma dovolj in en dan v tednu post. predvsem pa zmernost v katerikoli hrani. tudi cista voda je smrtno nevarna, ce pretiravas.