Debelejsi tehnicni filc - kje kupiti?

getrag

Pripravnik
5. nov 2010
262
0
16
50
Iscem debelejsi filc, ki je misljen za zvocno in toplotno izolacijo, enak tistemu, ki se ponavadi deva v avtomobilska vrata, pralne stroje itd.

Ima to mogoce Filc Menges? Iskanje pod akusticni ali izolacijski filc mi vrze samo isover in podobne steklene volne. Rabim pa tisti tehnicni filc, navadno je rumene barve s polno pisanih "filc" delcev, je nek hibridni material.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Razne avtoakustike.........trgovine ala svet metraž?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kalcer ima tole, debela je menda 40 mm. Ni čisto poceni ...

1607149091280.png
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa še tole sem na hitro našel , je za prebrat.

1607149608024.png


Je isto poliuretan, kot ga ima Kalcer. Poglej še v Plama Podgrad, tam bi skoraj zagotovo imeli take izolacijske plošče .. pa še proizvajalci so.

Filc bo pa verjetno predrag. Filc Mengeš ima marsikaj v svoji ind. trgovini, ampak na koncu postane zadeva zelo draga. Bo tale reciklirani PU bolj ugoden.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Pa še tole sem na hitro našel , je za prebrat.

Poglej priponko 39316

Je isto poliuretan, kot ga ima Kalcer. Poglej še v Plama Podgrad, tam bi skoraj zagotovo imeli take izolacijske plošče .. pa še proizvajalci so.

Filc bo pa verjetno predrag. Filc Mengeš ima marsikaj v svoji ind. trgovini, ampak na koncu postane zadeva zelo draga. Bo tale reciklirani PU bolj ugoden.

ko sem potreboval filc, za zaščito parketa, sem za celo rolo 180m2 dal v filcu 25€. kaj ta goba je potem zaston?j, ker meni se filc ni zdel drag.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ko sem potreboval filc, za zaščito parketa, sem za celo rolo 180m2 dal v filcu 25€. kaj ta goba je potem zaston?j, ker meni se filc ni zdel drag.

To si imel pa neverjetno srečo. Filc JE drag. To je klobučevina, prešana volna. Tvoj filc 180 m2 bi po občutku moral biti ... jurja. Najmanj. In to oni ki je za povijat inštalacije za toplo vodo.

Saj sem tudi jaz kdaj v Mengšu naletel na čudovito priložnost, ampak ne tako mnogokrat. Npr. filc 500 x 500 in debeline 50 mm je tam ... 50 Ejev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
To si imel pa neverjetno srečo. Filc JE drag. To je klobučevina, prešana volna. Tvoj filc 180 m2 bi po občutku moral biti ... jurja. Najmanj. In to oni ki je za povijat inštalacije za toplo vodo.

Saj sem tudi jaz kdaj v Mengšu naletel na čudovito priložnost, ampak ne tako mnogokrat. Npr. filc 500 x 500 in debeline 50 mm je tam ... 50 Ejev.

zato pa je trgovina v Mengšu, filc z kakšno napako, in je cena takšna. vsi malarji kopujejo tukaj, bale filca za apdekat, pa valjda ne po jurja.