David Guetta Ljubljana

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz....

Sej svoje komade in rmx-e ima super, pač komecialni house, za množice, in s tem ni nič narobe. Sem bil v Byblosu-Poreč letos, ko je vrtel, in morm rečt da ne vrti nič kaj posebno hudo dobro,pač komerciala. Je pa svoje naredilo vzdušje, ogromno folka, in pač to da je vsem znan, folk je norel do konca, sploh ko je svoje komade zavrtel. Tudi v LJ bom verjetno šel, več ali manj zaradi showa ipd. Je pa to ok pri njemu, da pač ni neki fancy pa dve urci vrti in gre, v Poreču je vrtel od dveh do šestih, se pravi do konca party-a.
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
...

Jest grem
grin1.gif
 

MayheM

Pripravnik
9. nov 2008
151
0
16
Za rajo bo tole najbolj... že vidm na 24ur.com ko bo kazalo ure revčke kt se tam v vrsti gužvajo. Bullshit muska uglavnm.
 

Stardo

Pripravnik
3. jan 2009
353
0
16
40
zgolj za primerjavo; je bla zadnč Barbara Tucker v jukatano za 7 ojrov in pol dajo 50 za Guetto
bonk.gif
 

Stardo

Pripravnik
3. jan 2009
353
0
16
40
cheer.gif
zmaga za mene

gledal sem zadnč na Eventimu za ene karte in sem videl, da je zdej enkrat pa sem mislil, da je ž mimo..
smile-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
pa kaj ste nori narod slovenski, pa ta guetta ni vreden 49 eur pa da je bog. kako ceno so dali adijo, ne morem verjet.

To je pa Ljubljana.Sej v Lj je tudi recimo koncert Bajage ali Crvena Jabuka precej dražji, kot v MB.