Dashcam - opcija da se polni in deluje preko USB

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik laibach123 pravi:
kok se ti pa da kej posegat v avtomobil?...namreč bi se dal še kej tazga uporabit....
KLIK

Sam npr. sem uporabil tole... KLIK
Pač najdeš varovalko, ki je konstantno pod napetostjo(tudi ko je avto ugasnjen) in se priključiš gor.
Meni je to uspelo zelo lično narediti. Kamero se sploh ne vidi, da je v avtomobilu, kot tako kablov. So vsi skriti.

zmaga.gif
, sem hotel tudi sam predlagat

Kje pa imaš skrito kamero? Lahko kako slikoc;)?
 

mmc

Pripravnik
10. mar 2009
281
0
16
ksz
V Avstriji se ne hecat z uporabo teh kamerc, ker so kazni višje, kot je vredna večina avtov tukaj
grin1.gif
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
To maš Mobiusa, ne? Jst bi zdaj vzel tisto verzijo z eksterno lečo na kabelskem podaljšku, da lahko ohišje skrijem v predalček za očala na stropu, na steklo pa fixiram le lečo in odpadejo vsi vakuumski in samolepilni nosilci... poleg tega mi niti avstrijski snajper ne more dokazat, da imam kamero v avtu
smile-1.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
na hitro
imam g1w cca 55€+ carina cca 15€. Best Buy!!, fake ceneje.
FullHD cca 6 h na 32 Gb, možne manjše resolucije z več časa, dolžina filmčkov od 1 do 10 min. poraba 0,5 A
ponoči sprejemljivo za roparja, sliko s slabo osvetlitvijo tako tako. nimam sample (ali pa?)
poizkusi na e bayu najti 12V na USB (sem videl 100%). priključiš na 12 v avto, naprej je USB, gor pa direkt kamera. Amperov kolko hočeš (2A)
vprašanje: zakaj ne daš senzorsko razsvetljavo
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Kje se dobi najcenejšega Mobius-a za dashcam? Torej verzijo, ki podpira start-recording-on-power?