Darilca od poslovnih partnerjev

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
še ena "globoka" tema..
wink-1.gif

ko tako gledam, kaj so nosili naši poslovni partnerji ob obiskih pri nas, sem si vzela minutko, da analiziram kaj je v bistvu koristnega in kaj od te krame je direkt za v kanto...
zaključek: edino darilce, katerega uporabljam še danes (dobila 2 leti nazaj) je strgalo za zamrznjene šipe... ostalo je blo prej al slej za v kanto... posebej svečnik za dišeče olje, ki se mi je dobesedno stopil na omarci
crazy1.gif
China crap
škoda dnarja.. mislim, mar bi vlagali v kaj bolj koristnega, če pa že morajo bit darilca, pa bi šli v Spar in kupli kakšne čokoladce al pa capuccine, kar bo vsaka ženska garant ponucala.. pri moških pa verjamem, da se tudi flašk nabere do mere ko jih rata preveč, pa tudi čisto neoriginalne so ratale...
pis
wink-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Vedno manj se dobi...včasih je bilo ful koledarjev in to lepih, raznih uporabnih stvari....zdaj so več ali manj samo še flaše pa kaka brezvezna stvar. Me je pa en presentu ko je prinesel namesto običajne buteljke viski
cool-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Dobil sem usb ključek v ličnem usnenem etuiju, kjer je prostor še za ključe in nekaj kartic
 

platium

Zelenc'
20. nov 2007
18
0
1
Mi smo delil neko vino, kolendarje in merci pakete :p, mi že gre počas an bruhanje, ko vidim te čokoladice :S

Drgač smo pa mi enako prijeli v večini kolendarje in butelke, pa ene par usb ključev, kot zgleda so zelo v modi :p.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Tud meni je letos nekdo prinesel wisky, ostalih flaš pa toliko da jih tudi štel nisem
smile-1.gif

Se pa nekje obdarujejo z kosilnicami itd....
shocked-1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
piknik torbe in ruzaki s pršutom... pa dilce z vilčkami in suha salama... pa nekaj drobnarij za ključe ipd

drugače pa če te darila motijo jih daj drugim saj te nihče ne sili da ga vzameš... če pa bi imela s kom poseben odnos oz bi mu skozi celo leto lajšala delo bi ti sigurno kaj osebnega prinsel... ampak očitno nisi te vrste in temu primerna dobiš tudi darila
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
ksz

najbolj uporaben je bil namizni koledar in šampon za lase (ne vem če je to glih primerno poslovno darilo sam to smo dobil ane pa uporabno je tud blo)

majč
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Od uporabnega smo dobili 10 flaš vina in par kil pršuta in še isti dan požrli. Ostale bedarije smo vrgli v omaro.

Sem opazil, da nismo dobil nobenega vžigalnika ali odpirača za steklenice.
10.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Hmm, letos sem dobil nekaj različnih dežnikov, nekateri bolj kvalitetni, nekateri manj. Lično leseno škatlico s suhomesnatimi proizvodi, nešteto pisal, nekaj pijače, podloge za miško, vžigalnike, koledar, en parfum, nekaj sladkarij ter nekaj rovkovnikov.

Najbolj koristno od vsega? Rokovniki ter dežniki, vse ostalo je zame neuporabno, sem potal naprej svoji družbi ter znancem.
grin1.gif

Najbolj simpatično? Lična lesena škatlica z mesom. Zgoraj na škatli pa ime kraja od koder prihajajo poroizvodi. Zanimivo.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Mi smo letos talali ta male Mag-lite svetilke. Sicer pa tudi USB ključi, polo majice, flaše....
v glavnem se trudimo, da bi bile zadeve uporabne pa, da se ne ponavlja preveč.

lp
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Pri nas se ni talalo nič (tudi za zaposlene ni bilo daril) ker je šef preveč škrt. Kar smo pa dobili oz. je bilo prinešeno v firmo je pa on pobasal. Še koledar si bom na koncu morala sam kupit če ga bom želela imet.

Ja, takle mamo.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Dobil - usnjeni etui za očala in pisala, rokovniki, brisače, copate 3x, kapa, buteljke, med njimi rdečka iz Toskane (mljask...), majica s kratkimi rokavi, sadni čaj, nogavice, borovničevec, Mon Cheri (mmmm....), Ferrero in seveda en kup svinčnikov, nahrbtnik, pa še kaj sem pozabil...



Bolj ali manj se mi večina stvari zdi za nekaj uporabna, če ne za drugo da razdelim drugim.



Itak se mi zdi izbira "pametnih" daril ena težjih stvari.
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Od lani so darila v Mercatorju prepovedana, tako da se je število le teh izjemno zmanjšalo (ravno zato jih je nekaj celo po hitri pošti prišlo, nekaj pa na poslovnih kosilih).
Govorim pa za fotra k je tm zaposlen.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Jst od našega kopirničarja dobila koledar (uporaben) in eno taveliko Gorenjko z lešniki (tudi uporab(ljen)o)...sicer pa še nič posebnega...največkrat dobimo kakšne koledarje, kulije, planerje, bomboniere in boteljke...sej eno tako darilo je uporabno, sam ko pa 5 ali več takih dobiš je pa bedabeda. No ja, razen sladkarij - to vedno gre
smile-1.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Ma klinc pa USB ključi
jezen.gif

lanski USB so bili 512MB. Letos so bili v igri: Wireless miška, BT slušalka, USB 1GB. Ker se nismo uspeli zmenit, kaj od tega bi uporabnikom najbolj koristilo, je padla Mag-Liteka.

lp
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Razni USB klljuči, jih je tudi toliko da nimam kaj z njimi počet , tako da je vse ostalo v firmi.

Če je to res, se toplo priporočam za kakšen fleten (če je prostoren še toliko bolje) primerek
grin1.gif


Men je najbolj ostala v spominu tale čokolada

050392.jpg


Matr je to dobr
d055.gif
 

zogica

Pripravnik
21. sep 2007
36
0
6
Letos sem dobila fuuul dober planer 08 - majhen in zelo uporaben, 2 rokovnika - bomo tud ponucal, nedrček - zgrešena velikost itaq, tangice - v redu, hlačke - tud v redu, obesek za smrekico - hja ok, namizna ura, kuliji..

mi smo pa talali tavelke milka čokolade - v sparu bla akcija :D