D-Tools in mountanje

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Inštaliral sem igro tako, da sem .cue odprl preko Deamon tools. Po nesreči sem unmount-al ta file in zdaj ko kliknem za zagon igre, mi logično napiše "vstavi disk te in te igre"...

Zanima me sledeče: Kako in kaj mountat zdaj, da ne pobiram in spet inštaliram igro?

Se da uštimat igro tako da bo delovala brez D-Toolsa?
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Pravilno crack-aj.
evil.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
"nek" error je sploh najhujši error, ki obstaja.
"Še jaz" ga ne znam rešit.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik stein pravi:
"nek" error je sploh najhujši error, ki obstaja.
"Še jaz" ga ne znam rešit.

Sam cue ti nič ne pomaga, zraven rabiš še .bin ki je v velikosti CDja ali DVDja.

Saj unmount ti ne zbriše datoteke, samo mountaš spet in si v igri. Stari cue in ostalo mora biti še vedno v mapi kamor si posnel igro.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ma jebeštrga, se ne bom več ubadal s to igro.

Kako pa naj v prihodnje "zavarujem" igro, da ne bo spet teh težav. Kaj vi naredite? A imate non stop mountano na navideznem disku Deamon toolsa?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Ma jebeštrga, se ne bom več ubadal s to igro.

Kako pa naj v prihodnje "zavarujem" igro, da ne bo spet teh težav. Kaj vi naredite? A imate non stop mountano na navideznem disku Deamon toolsa?

Mount in unmount je povsem običajna funkcija tega programa, saj se isti navidezni pogon uporablja za več iger.

Če ti je to preveč zapleteno, raje kupuj originale, bolj preprosto ne more iti.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Originalnov nisem kupil že kar precej let. Sem pa obvladal enx te zadeve, samo zdaj nisem špilal igric že kar nekaj cajta in pozabiš kako se stvari streže..Še najraje vidim da je crack zraven.