cvrtnik (friteza ) na vroči zrak

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Da malo obudim temo. Gledam te cvrtnike in me ima, da bi si nabavil kakšnega. Zanimajo me razlike med njimi in njihova uporabnost. Če ima kdo, da pove iz prve roke, ki ga ima doma in ga uporablja. Ne potrebujem komentarjev tistih, ki ga nimajo in stvari ne poznajo.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Imam ga kakšno leto dni, kupljen v hoferju cca 2.5l prostornine. Uporabljam ga za perutničke, bedrca pač piščančje meso. Pomfrit tudi pride vredi. Pride prav če se mi mal mudi, da na hitro spravim skupaj kaj za pojest. Plus je da manj šprica naokrog kot če bi na plinu cvrl, pa manj maščob je v hrani. Hitro se opere, al pa daš tisti dve posodi v pomivalca, sicer pa nič posebnega. Jaz ga uporabljam včasih večkrat tedensko, včasih mogoče cel mesec nič, kakor pride.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Axi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Imam hoferjevega, pomfri pride precej suh iz njega, pa nj fajn da je na debelo narezan. Sicer ga pol ure cvres na najvisji temperaturi speces pa porcijo za eno osebo.
Ni vec tako pogosto v uporabi kot na zacetku.
Pocasi bo postal aparat za guzvo delat v omari.
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
Imamo, kupljen v Lidlu - bolj kot preizkus uporabnosti. Občasno v njem pripravimo pomfri za hči diabetičarko. Krompir je sicer pečen, ni pa hrustljav kot ocvrt v olju. Je pa s precej manj maščob. Drugih stvari pa v njem še nismo pripravljali. Traja pa priprava pomfrija nekoliko dlje kot v olju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Mamo takega


in


Ta drugi lepše peče kot prvi. Zgleda da je tefal prevelik za svojo moč. Tamali samo v tem dela, od lososa do krompirčka, svinjina, piščanc. Meni je kr OK zadeva ampak recimo piščanca imam rad hrustljavo zapečenega to pa traja kr precej cajta.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.182
271
83
Poguglaj (jaz imam to, velika, bolj praktična od okrogle z bistveno manjšo kapaciteto (imel oboje), uporablja se tedensko za vse kar se da spečt:

G3 Ferrari G10136 pečica na vroč zrak​

 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Slab mesec nazaj sem na nemškem amazonu za 130 eur s poštnino vred nabavil cvrtnik cosori z xxl posodo, se pravi cca 5.5 litrov. Zavzema približno tolk prostora, kot delimanov 3.5 literski. Ker je smart varianta ga lahko krmiliš tudi na daljavo. Meni osebno je super. Krompir se speče vredu, kurje bedre zunaj hrustljave in znotraj sočne. Ribe, lignji tudi ok. Predpečene žemje so v 5 minutah pečene odlično. Kaj več pa še nisem sprobal. Teste najdeš na youtubu
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Drugače za doma, je tole zakon. Krompirčka res ne boš pekel, za pizze, zelenjavo, meso pa poseka vse te air varjante

 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
ima kdo doma Ninja AirFryer dual 9.5L, ga gledam na nemškem amazonu, da bi ga nabavil, pa me zanima kak vaš feedback in ali ga je že kdo še kje drugje nabavil kokr pa na amazonu? kje v slo?
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
1.jpg2.jpg1676804121691.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: sergio