Crysis

Susto

Pripravnik
24. sep 2007
108
0
16
hm...konec je kar hiter, mogoče malo rahlo razočaranje, ne bom povedu kje:). Grafika je res abnormalna, zgodba tudi zanimiva, lahko bi dodali še kakšne chapter (moje mišljenje).
lp
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
Ja mene je tud presenetl. Sem mislil, da sem šele na polovici al pa vsaj na 2/3
stupid-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Mam problem. Ne morem dalje, tam ko te napada helikopter. To je ta, kjer pobereš sniperco z laserjem na mini otočku.Tukaj si lahko tudi vzameš čoln, 50m vstran pa je še en čoln. Upam, da bo kdo razumel in zal pomagat.
Nikakor ne morem ubit onega v helikopterju, rocket launcherja pa tudi več nimam.
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Lahko prilepiš kkšen ScreenShot, pa ti bom povedal, ker nevem kater helikopter mlisliš, ker jih je dost.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
S snajperco ne boš nič naredil. Boš moral poiskat eno bazuko
smile-1.gif
... jih je dost okol ponavad. Pa še en hint, če mogoče še ne veš tega: izstrelek se da lasersko vodit - z desnim klikom nazumiraš, ustreliš in vodiš izstrelek. Najboljša tarča je predel tik pod rotorjem ... jih pokoplješ z enim izstrelkom.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Odlično. Bom probal najt bazuko in ga sprašit, ker mi že gre na živce. Je pa dobra kombinacija, malo cod4 malo crysis. Pri cod4 pa sem glih zdaj zaklučo misijo , ko se sin onega terorista sam ubije, preden ga razorožim. Bojim se , da se prehitro bližam koncu.
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Par bazuk imaš v taboru proti katerem si obrnjen na sliki, par pa malo nižje pri eni kučici ob stezi.
wink-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
V taboru, kjer je heli ni blo nobene bazuke. gg Sem ga sestreljeval 10 min s strojnico. hehehe
V taborih, ki pa so sledili pa so ble vedno vsaj 4. lol Sem se malo špilal z vojaškimi čolni in bazoko.
Hahahahah, kak so leteli čolni po luftu , pri enem pa mi je celo uspelo naredit spiralo , pol pa je pristal nazaj prav obrnjen na vodi. Vojaka pa mrtva, hehe

Zaj pa sem zaklučo za danes v velikem pristanišču, kjer je bojna ladja pa moji vojaki.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Spet mam problem. Upam samo da ni bug. Ubil sem vlko pošast in pomagal tem vojakom, kot sem moral v misiji.Problem pa je da vojaki še kar naprej strelajo na te male pošasti, kljub temu da so mrtve in pri miru. Če pa grem kar naprej po mapi, pa me moji ubijejo, ker se ne držim misije. V ozadju se vidi še ena vlka pošast, ki pa ne pride bližje.



confused-1.gif








Slika prikazuje plac, kamor prideš prek uničenega mosta z vojakom. Predtem pa sma se mogla ogrevat ob avtih.
 
Nazadnje urejeno:

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Mlislm da morš jt do tiste zelene točke na zemljevidu ( mlislim da je točka v hiši), potem vzameš orožje in pobij tiste ta "velke" ( boš kmalu vidu zakaj sem napisu velke v narekovaju
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Mam pa še jst eno vprašanje za medota: Kako zaboga lahko ubijem tisto pošast, ki pride iz vode, pred letalonosilko.
crazy1.gif
( jupol)
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Hvala za ifo. Samo problem je, ker je ona vlka pošast daleč vstran in se noče približat. Če pa jaz grem proti njej, pa me moji ubijejo. Bomo vidli.
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Mlislm da ko prideš do tiste zelene točke in vzameš orožje pošast pride bližje.
wink-1.gif
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Hvala za ifo. Samo problem je, ker je ona vlka pošast daleč vstran in se noče približat. Če pa jaz grem proti njej, pa me moji ubijejo. Bomo vidli.

Mislim da je bug. Ta problem sem imel tudi jaz. Nekaj "tamalih" je enostavno zmrznilo in moji kompanjoni bi jih lahko nažigal pol ure pa ne bi bilo nič. Enkrat ali dvakrat sem moral ponovno naložit prejšnji save in sem prišel čez.
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
Citat:
Uporabnik bmwm3csl pravi:
Mam pa še jst eno vprašanje za medota: ( jupol)

Jupol -> misliš tisto pajkasto zadevo? Ta je kar zajeban ja. Jaz sem se velik skrival za ovirami pred temi njegovimi "ledenimi streli", uporabljal kombinacije "speed", "armor" in "strength" ter poslal nanj vse kar mi je prišlo pod roko - minigun, railgun, bazooke, SAR ... če te slučajno dobi v roke, te nese čisto do face in takrat mu spucaš ene par rafalov, ko te pa vrže stran pa v letu vzameš bazuko in mu pošlješ vse tri izstrelke direkt v gvavo
smile-1.gif
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Tuc gun je tist k ga dobiš na ladji ? Kako zaboga ga lahko uporabnm, ker pri men ne strelja...
grin1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ja tisti gun z ladje. Tako dolgo se boš moral borit proti pošasti, da bodo tvoji vojaki označili mesto, kamor boš mral vstrelit. Z gunom tja na pošast nameriš in držiš fire gumbek ene 5 sek, da se bo tarča "zaklenla" (lock) , nato pa sprožiš bombo proti mrcini.

btw gaus gun je čist nora zadeva. Z enim strelom uničiš ta druge največje pošasti.
zmaga.gif
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
Citat:
Uporabnik bmwm3csl pravi:
Tuc gun je tist k ga dobiš na ladji ? Kako zaboga ga lahko uporabnm, ker pri men ne strelja...
grin1.gif

Daj opiši tega monsterja, ki ti dela probleme. Kako izgleda?

Tolk da vidmo, če imamo pravega v mislih ...