Črpalke za deževnico (ročne, pretočne, potopne)?

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ampak zakaj potemtakem siliš v Lidlove produkte? Večni optimist? :) Je pa res, da takšna orodja, kot so brusilec sten, potrebuješ enkrat na x let.. torej uporabiš, preobremeniš, da crkne in zahtevaš kupnino ter ponovi vajo?

:)

Lani in letos že nisem nič kupil. Kot rečeno , v pretekosti je bila pozitivna izkušnja, ker so zadeve bile kar na nivoju, pa če je kaj šlo, je v 1 tednu bilo novo po pošti že na domu. Ima pa 3 leta garancije, tak da bom gnjavil do poteka ...
Problem okvare orodja je ravno to, da potrebuješ enkrat na x let in ti potem po 5 minutah dela crkne, potem pa čakaj več kot 1 mesec na novo, če se ti da. Itak sem posebej jezen na njih zaradi tega brusilca za stene. Garažo sem hotel prebusiti in na novo prebarvati in sem mislil, da ne bi bilo slabo vzeti tega brusila za 50eur, da se ne bo kadilo. Mi crkne ko sem komaj začel, projekt pa mi potem stoji več kot 1 mesec, komaj dočakam novi stroj, pa ugotovim, da so mi poslali defektnega - nedelujočega in sedaj spet čakam že 1 mesec na drugega. Vmes sem pa že na roke prebrusil stene. :gorjaca:
Hidropak je tudi v preteklosti crkoval, ravno ko sem ga najbolj rabil. Ampak takrat je v par dneh prišel drugi, ko je drugi crknil, so pa denar vrnili takoj. Sedaj ne vračajo več denarja, raje 10x drugega pošjejo.
 
5. apr 2015
1.337
692
113
Poznam te tegobe nedelujočega orodja ja. Hvala za povedano, se je lažje potem odločit za kakšno drugo trgovino in orodje. Mogoče razmišljal o sposoji v trgovinah (Inpos, Interdiskont, .. )