Črpalka za prečrpavanje goriva

seXes

Pripravnik
14. dec 2007
57
0
6
Ali kdo ve kje bi se še dalo dobiti nekaj takega kot je TOLE, mogoče celo pri nas ali kje drugje?

Se mogoče pri nas kje odprodajajo zastarele črpalke z bencinskih postaj?

evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
v Metroju je res popolnoma enaka.Ima pa eno slabost, da ni samosesalna in da nima avtomatske pistole.
 

seXes

Pripravnik
14. dec 2007
57
0
6
Samosesalna?
Avtomatsko pištolo?


Meni se zdita identični na pogled s to v metroju. Tale v obiju pa je 250eur ampak tudi izgleda malo boljše. Samo faktor 2,5 v ceni mi je pa pretiran.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ja sam kako pa je z Metrojem,ali tam lahko kupuje kdorkoli, ali samo firmo,sp......
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Kakor vem zdaj lahko tudi navadni državljani tam kupujejo, samo kupujejo z davkom.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik seXes pravi:
Samosesalna?
Avtomatsko pištolo?


Meni se zdita identični na pogled s to v metroju. Tale v obiju pa je 250eur ampak tudi izgleda malo boljše. Samo faktor 2,5 v ceni mi je pa pretiran.





Tale na sliki je malo nerodna zaradi tega ker sama ne potegne goriva ampak jo je potrebno odzracit, zato kot prenosna ni primerna.
Prav tako nima "avtomatske pistole" da bi izklopila/vklopila crpalko ko stisnemo oziroma spustimo rocko na "pistoli oziroma ko je rezervoar poln.
 

seXes

Pripravnik
14. dec 2007
57
0
6
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
Tale na sliki je malo nerodna zaradi tega ker sama ne potegne goriva ampak jo je potrebno odzracit, zato kot prenosna ni primerna.
Prav tako nima "avtomatske pistole" da bi izklopila/vklopila crpalko ko stisnemo oziroma spustimo rocko na "pistoli oziroma ko je rezervoar poln.

Hja, katera pumpa pa ima te lastnosti ki si jih ti opisal, in da ne stane ravno 200-300eur kot tale v OBIju?
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
zato ker taka ki sama potegne gorivo in ima avtomatsko pistolo stane 290 EUR, prav tako v Metroju.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ravnokar tankal v garaži z rumeno pumpo iz interdiskonta. udobno ni kaj.
 

seXes

Pripravnik
14. dec 2007
57
0
6
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Ravnokar tankal v garaži z rumeno pumpo iz interdiskonta. udobno ni kaj.

Lahko poveš kaj več?

Je bilo treba kaj prečrpavanja zraka da je potegnila?
Ima slučaaaajno ta pištola varovalko pred polivanjem goriva?
KAtere znamke je (Erba ali Berlan), ker sta obe na pogled identični.
Je plastična ali železna pištola?