crna gora 2007

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
320923e9vb.jpg

Ajmene, kaj je tam tak luksuz kot v Monaku?
stupid-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.329
113
@bitch



"The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesen't exist." (prirejeno)
grims-1.gif




Pot do Črne gore

080922jawd.jpg




Vožnja s trajektom iz Hercegnovega proti Budvi

460922236w.jpg




"Promet" na cesti

1209221iat.jpg




Lovčen

170922ozvn.jpg




Posledica neograjenosti cest

2909225quf.jpg




Pogled iz vrha Lovčena

2309225eyk.jpg




Prevodi v angleđčino, zanimivo.
grin1.gif


320922rnwi.jpg




Manastir Ostrog

5909222zl.jpg




Pisemnost v Budvi

500922xpfw.jpg




Skadarsko jezero, meka švercarjev cigaret ter vseh opojnih substanc, meji na Albanijo

180922lesl.jpg




Vsakdanje ceste v ČG, tale konkretno pelje do manastirja, nasproti pripelje kakšen avtobus, gume so bile centimetre od roba cestišča
crazy1.gif


220922eqe3.jpg




Nacionalna jed v Kolibi, crnogorska Sablja, različne vrste mesa polnjena z domačo šunko ter domačim sirom. Je še ogromno dobrot, samo slik je preveč
bonk.gif
.

080922myjy.jpg




Posnetek ob zahodu

210922tpxu.jpg




Plaža

360922i24k.jpg




Začetek žuranja
bonk.gif


470922ur8k.jpg




Evo, tole je samo stotinka vsega, ostalo je preveč privatno za forum.
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.329
113
Aja parking je 10€, začetna ura, cel dan je 25€.
aplauz.gif




Pozabil še to.

Tista tabla je za "slabši" del Stefana. Če želiš biti bližje obzidju te opalijo še za enkrat tok.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
shocked-1.gif


Pa sem mislil, da je v Sorrentu v južni Italiji drago. No, tale Sv. Štefan zgleda prekaša vse po vrsti, in to za ohoho.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik keber pravi:





Ajmene, kaj je tam tak luksuz kot v Monaku?
stupid-1.gif




Ufff, kam so šle cene. Če me spomin ne vara, sem pred dobrima dvema letoma dal za 2 ležalnika in marelo cirka 5 EUR.
stupid-1.gif




Pa še celo obvezno je to vse skupaj, kot ena vstopnina!?
stupid-1.gif
2 leti nazaj si lahko tudi na brisači ležal in te nihče ni priganjal.
 
Nazadnje urejeno:

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
No pa še nekaj mojih slik iz ČG

Pri vstopu iz BIH v ČG bogu iza nogu, ti dobrodošlico zaželi "Milka"
grin1.gif



Pogled na Cetinje


Pogled z Lovæena


Odličen pogled z neke razgledne točke na Kotorski zaliv
cool-1.gif



Manastir Ostrog
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Jah to je pa Črna Gora....sem bil tudi sam presenečen ko smo se spustili z nekega hriba kjer je bilo 18stopnij do morja v 15minutah, no tam pa je bilo potem prijetnih 31
bonk.gif
....
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.329
113
To kar ti opisuješ je samo Kotorski zaliv, nižje proti jug Budva itd., imaš pa širno morje s pogledmo na nič.
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Ja, do Budve je še kar hribovito. Nižje pa nisem bil, samo mislim, da se zravne. Velika plaža pri Ulcinju ti bi bila všeč. 13 kilometrov peščene plaže brez hribčka.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
Citat:
Uporabnik Hazler pravi:
Panorame:

Boka Kotorksa


Kamp in plaža Jaz


Budva


Zaliv plaže Jaz


Sveti Štefan in plaža. Krasen rdeč pesek


Pogled z razgledne točne na Lovæenu proti severovzhodu.


Pogled z razgledne točke na Lovčenu Proti Jugo. Mavzolej z druge strani

pa kaj si ja noooooor kere lepe panorame
cheer.gif

aplauz.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Tudi jaz sem letos bil v budvi. (Collegium).
Prvo kot prvo aranžma:
- apartmaji so bli v K.
- organizacija s strani agencije je bla katastrofalna ( placali smo nekaj dobili pa potem nekaj cisto drugega, skratka katastrofa. Torej placali apartma za 3, dobili pa apartma za 6, se 3 cimre zraven. (dve punci,ki sta bli ful fajn in enega kretena, tip je tezil vsem)).
- vsako vecer smo v diskoteki imeli recervirani 2 mizi. S stani agencije so nas vsak dan forsirali, da gremo tja, cene pa astronomske. "provizija ???". Ker smo bli zakljucena druzba, ca. 40 smo se imeli fajn tudi v parku
wink-1.gif
ali v apratmajih. Ampak forsiranje, da mamo rezervirano mizo, vsak dan.
- Na poti nazaj se nam je pokvaril avtobus
wink-1.gif
na sreco smo cakali samo 4 ure. Se dobro, da je to blo na bencinski crpalki v crni gori.

Na sploh o budvi:
- slovenska plaza in ostala jajca, katastrofa
- cene navite v nebesa, sploh kafici ob plazah. Ce si placal z 10 euri, si ostanek dobil nazaj sele ko si kelnarju zatezil tretjic
- cene so bile vsak dan drugacne
- cena koktajla 12 € ....wtf ???
- poceni zura v budvi definitivno ni, za kaj akega je mogoce bolj aktualna bolgarija. (leto nazaj se je bla, samo zgleda da gre v isto smer)

Pa se plusi:
+ izleti ki so bili proti placilu so bili fenomenalni (zakup plaze in piknik). Skadrsko jezero, in se ena plaza(ne spomnim se tocno)
+ druzba
+ ljudje so zelo prijazni

Ce potegnem crto, neglede na vse minuse smo se meli nepozabno. Dobra druzba odtehta vse minuse. V budvo se definitivno vec ne vracam. Ce ze v Crno goro, potem 100% kam drugam.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
eno vprašanje...zelo pomembno....
koliko časa ste porabili za pot?....12-15...ur?...koliko km?
kake so ceste,
nekako se mi zdi da bom porabil z avtomobilom 1 dan samo na cesti, en dan pa bom moral počivat od vožnje...
avtov pa študenti nimamo ravno potovalnih.....
je potrebno dodatno zavarovati vozilo za čg?

hvala
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.329
113
Hmmm zelo različno od stanja na cesti ter izbrane poti.

Mi smo v Črno goro šli preko Bosne (Trebinje) in smo potrebovali cca. 12 ur do Herceg novi. Štart je bil iz Srbije, ker smo tam imeli druge opravke.

Nazaj smo se vračali preko Hrvaške. Nekaj časa smo se peljali ob morju, na avtocesto smo se vključili nekej pri Omišu ter smo do doma (Ljubljana) potrebovali cca. 12 ur vožnje skupaj s kolonami pred tuneli. Smo pa vozili v povprečuj tam 140-150 kmh, več je pa brez veze, ker Provide lovijo skozi celotno Dalmatino. Uapm, da imate vsaj klimo v avtu, ker jaz vem da bi znorel brez klime. Tudi čez 40 stopinj je znalo pokazati.
Kakšno dodatno zavarovanje to misliš? Za krajo? Ker če to misliš, potem je brez veze. Mi smo bili dol z zelo popularnim VAG grupa vozilom, ki še posebno rad izstopa pa nismo imeli nikakršnih težav razen na mejah, kjer so nas vedno malo zafrkavali, drugače pa nič posebnega.