crash clio l.94

madmax

Pripravnik
5. sep 2007
124
0
16
Gorenjska
Zdravo,ravnokar se je brat z omenjenim avtom zaletel v robnik in je levo kolo zamaknjeno nazaj cca.2cm!Vendar se avto normalno pelje nic ne ruka itd.edino malo ga vleke ker je tudi feltno malo skrivil!pa slise se ko mocno zavije v desno!
Ima kdo kaj pojma koliko je skode oz.kaj je lahko fuc,ker ne dobim nobenega mehanika tako pozno!


hvala za odgovor!
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Lahko je skrivilo samo roko, sliši se pa najbrž polosovina, ki drsa ob kak pleh ko zaviješ.
Najbolje bi bilo zapeljati na kanal, da je podvozje obremenjeno, pa malo pomerit spodaj od kakih fiksnih točk na podnu, pa do vpetja rok. Se bo hitro ugotovilo kaj je zvilo.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
se mi je zgodilo enako....samo da sem jaz rikverc zapeljal in močno zadel z enim kolesom v robnik.....zvita roka....kolo pomaknjeno naprej za cca 5cm.....malo je vleklo v desno, pa nekaj škripalo....
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
optika 20€.....ravnanje ni računal.......mu je pa vzelo slabe pol urce brez optike.......
samo to so prijatelji.........
če bi vzel več kot kakih 50€ bi bilo že oderuško glede na delo ki ga je imel.........
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Ob mojem izletu v robnik sem na takem cliotu zvil roko, feltno in še most. Par let nazaj je bilo to 4 jurje za roko, 30 jurjev za rabljen most + delo. Feltna je šla pa kar iz rezerve gor. Aja, pa še ležaj sem moral zamenjat.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
a to je blo v loki
confused-1.gif


jst sm pa pico čakal 90min
cheer.gif