Covid-19 Covid-19 Zbiranje na javnih povrsinah

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
V stilu Primorcev prejšnji vikend in njihovih županov objavljam spodnje slike. Upam da župan Kamnika in vlada preko vikenda sprejme ustrezne ukrepe in ukrep omejitve gibanja na območje občine omeji na območje stanovanja, dostava iz trgovine pa 1x tedensko
Ker narod očitno ne razume omejitve gibanja in druženja na javnih krajih in na lastno občino , če je v Kamniku videti polno parkirišče shoping turistov iz cele slovenije.
Zaprite nas v kletke, po 2 in2.
 

Priponke

  • IMG_20200403_153448.jpg
    IMG_20200403_153448.jpg
    110,9 KB · Ogledi: 208
  • IMG_20200403_153525.jpg
    IMG_20200403_153525.jpg
    183,7 KB · Ogledi: 231
  • IMG_20200403_153114.jpg
    IMG_20200403_153114.jpg
    809 KB · Ogledi: 237
  • IMG_20200403_153215.jpg
    IMG_20200403_153215.jpg
    1,4 MB · Ogledi: 218
  • Haha
Reactions: Romzi in krko

miki133

Pripravnik
19. nov 2008
80
40
18
Pri vsej tej kontroli se mi postavlja vprašanje ali se policaji razkužijo preden
v pregled vzamejo naslednjega , drugače so idelani za prenos okužb
iz enega okuženega na veliko pregledanih potnikov, za svoje zdravje so
poskrbeli ( maske, rokavice) ... kaj pa za pregledane ?
Sem pa prejle pri dnevniku na 24 ur opazil, da policaji kontrolirajo brez mask
In pljuvajo po ustavljenih na dolžini manj kot 2m !
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
V stilu Primorcev prejšnji vikend in njihovih županov objavljam spodnje slike. Upam da župan Kamnika in vlada preko vikenda sprejme ustrezne ukrepe in ukrep omejitve gibanja na območje občine omeji na območje stanovanja, dostava iz trgovine pa 1x tedensko
Ker narod očitno ne razume omejitve gibanja in druženja na javnih krajih in na lastno občino , če je v Kamniku videti polno parkirišče shoping turistov iz cele slovenije.
Zaprite nas v kletke, po 2 in2.


Pa ja nisi tipa ovce ki verjame da če pise na tablici da je človek res iz GO? To je res zgodba za ovce pa nič drugega, veš koliko ljudi kupi avto na drugem koncu slovenije in obdrži tablice prejšnjega lastnika. Ali pa je bil včasih npr iz MB in je sedaj preselil se v Lj, Koper itd...?
Tist k je tolk "car" da se spravlja slikat in delat neko propaganto, naj ima jajca pa stopi do lastnika vozila in ga vpraša s kje je, pa naj potem jamra cez vse, dokler pa samo neke avte zna limat gor vsak, je pa vse skupaj samo za ovce strižt.

Najbolje da avto skrijem pred hišo, saj oznaka na reg tablici ne pripada občini v kateri je avto. :bonk:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Upal sem da je hanzija samo malo predaleč zaneslo s sarkazmom, zdaj pa nisem več popolnoma prepričan. Do sedaj sem bil tudi prepričan da niti najbolj retardiran alterjevec ne more konkurirat fejsbuk idiotom.

V ulici imamo enega reveža ki je pri 40-ih na stopnji predšolskega otroka. In me vsakič ko gre mimo vpraša če je moja žena iz KP. Njega razumem. Ampak on za razliko od fejsbuk idiotov ne vozi, ne voli in ima svojega skrbnika.
 
  • Haha
Reactions: Romzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Vsi trije zgoraj. Preberite prvi stavek v objavi pri sliki. Dva Primorca in dva Primorska župana so prejšnjo soboto nategnila celo Slovenijo, vključno z vlado s točno takimi slikami kot sem jih jaz sedaj objavil. S slikami registrskih tablic. Zaradi tega smo sedaj omejeni na občine
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash, AndY1 in bizi

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Pa ja nisi tipa ovce ki verjame da če pise na tablici da je človek res iz GO? To je res zgodba za ovce pa nič drugega, veš koliko ljudi kupi avto na drugem koncu slovenije in obdrži tablice prejšnjega lastnika. Ali pa je bil včasih npr iz MB in je sedaj preselil se v Lj, Koper itd...?
Tist k je tolk "car" da se spravlja slikat in delat neko propaganto, naj ima jajca pa stopi do lastnika vozila in ga vpraša s kje je, pa naj potem jamra cez vse, dokler pa samo neke avte zna limat gor vsak, je pa vse skupaj samo za ovce strižt.

Najbolje da avto skrijem pred hišo, saj oznaka na reg tablici ne pripada občini v kateri je avto. :bonk:
:valjamse::aplauz:
Bravo Hanzi!
:valjamse::valjamse::valjamse:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Ja ne vem no, jaz sem prepoznal določeno (veliko) mero sarkazma v njegovem zapisu.
Itak
Škoda ker je parim primorcem prejšnjo soboto uspelo tak manever. Pa mislim da smo bili kar zgledni pri upoštevanju karantene. Sami so ga še najbolj stali, saj so imeli kar zabavo za rojstni dan
Ker v članku omenjajo polno ljudi, ponovno podajam Link do izolske obcinske FB objave, kjer je vse prazno. Če bi bilo polno ljudi, verjemite da bi tudi v Izoli župan spregovoril o tem.


Nekaj sem se moral službeno voziti in nikjer ni bilo opaziti vecje skupine ljudi.
Če pa kdo kje vidi skupino ljudi ki očitno krsi odredbo pa se pač pokliče. Ampak sprehajalci na PST v Bizoviku za moje pojme ne kršijo omejitev druženja.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Pa še izjave v medijih koprskega in piranskega župana, kako se na obali gnete ljudi.
Povejte koliko zbranih ljudi vidite na posnetkih oziroma objavah.


Evo tole je pa zmontiran prispevek 24kur kjer obala poka po sivih, pikniki na plažah (iz telefona je pridisalo po cevapih), okupacija obale in Bleda.
Zdaj mi pa povejte, kje vidite več kot "družinsko" skupino ljudi.

Kdaj bo zdaj po zgledu piranskega župana, ki da izjavo na plaži z enim sprehajalcem, dal izjavo kamniški župan (pa se vsi ostali ker ni drugje nič drugače), da zaradi nespoštovanja odredbe zahtevajo ostrejše ukrepe?
 
Nazadnje urejeno:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Kdo je sedaj norec ti ali primorci? Prodaj in jih pošlji nekam ne pa da jim še keš nosiš. Če dam ven toplice, kmečke turizme kjer domači turist nekaj pomeni je čist prav, da mal turistični delavci jokajo.. Upam da jih izuči, da so domači turisti enakovredni tujim. Saj na Hrvaškem je isto, letos bodo gagali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Meni se zdi to neumno. Tist kdor ima vikend pa kjer koli po Sloveniji bi čist komot lahko šel tja. Nikomur ne škoduje. Pa ti živ v bloku. Sedaj si ves pameten, sam si tudi dvoličen. To da ti tam iz vrha dajejo prigrizke ne pomeni da te ne zavržejo, ko se te naveličajo. Je velo sdsovcev tako odpadlo!
Zapomni si, ne ploskaj na vsako neumnost!