Covid-19 Covid 19 - The best of

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
1618144954887.png
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Med anketiranimi v raziskavi po besedah Ane Hočevar Grom vseskozi opažajo nagnjenost k teorijam zarote, ki je relativno velika. “Največja je pri osebah, ki imajo znake depresivne motnje, pri osebah s srednješolsko izobrazbo ali manj ter pri osebah, ki se do zdaj še niso cepile,” je pojasnila. Najmanjša pa je pri osebah, ki so do zdaj prejele vsaj en odmerek cepiva proti covidu-19.

Torej cepivo preprečuje tudi nagnjenost k teorijam zarote?



vir:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ide tako Mujo s onom prskalicom po selu i prska po cesti, po kućama, po vrtovima, njivama. Ljudima bilo čudno, pa pozvali policiju. Pita njega policajac: „Jel ba Mujo, što prskaš ti to uokolo?”
Odgovori mu Mujo: „Pa prskam sredstvo protiv krokodila.”
„Ali bolan, ovdje nema krokodila!”, vikne policajac iznenađeno.
„Pa jašta da nema, kad ja prskam.”
Na to reče policajac: „Onda ću ja napravit da to bude obavezno. Da svi moraju prskat, jer ne bi bilo dobro da nam ovdje krokodili dođu i pojedu djecu.”
Nije prošlo dugo, cijelo selo od Muje kupovalo sredstvo protiv krokodila i prskalo sve uzduž i poprijeko. Mujo postade tajkun, a k tome dobio i orden za zaštitu djece. Čak je i na ulazu u selo osvanula tabla: „Mujino selo, prijatelj djece”.
Nekome to sredstvo koje je Mujo smućkao uništilo kukuruz, nekome ubilo kravu, nekome dijete obolilo od neke čudne bolesti.
Ali sve je to naravno bilo manje štetno, negoli da krokodili pojedu djecu. I nitko nije smio ništa ni pitat, a kamoli posumnjat. Jer je nepobitno da otkad se u selu prska, nije viđen niti jedan krokodil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo