Covid-19 Covid 19 - The best of

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
joke-italy.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Vprašanje: "Zakaj moramo masko nositi tudi na samotnem nočnem sprehodu?"
Odgovor: "Strinjam se, da so ob polnoči, ko se sprehajate sami, okrog vas pa več kilometrov ni nikogar, takšni pomisleki, ampak - to je tudi nek signal, da je nošenje mask smiselno."
(Tina Bregant, dr. med., državna sekretarka)
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Prej sem videl Wernerja k je šel v Hofer. Brez maske.
Predvidevam da si iz Logatca.
Tip tudi hodi na malico v gostilno (kamor tudi mi zahajamo na malico, oz. smo do včeraj zahajali) in to kljub temu da je revež že od marca kao brezposeln.
Jaz bi - če bi bil v finančnih težavah - pošteno premislil ali si bom s svojo izbranko privoščil malico za 10€ (skupaj), ali bi mogoče raje doma kaj sam skuhal. Saj cajt menda ima, ne?
Me je parkrat prav imelo, da bi mu šel kašljajoč čestitat za vse njegove vrhunske objave o koroni.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Vprašanje: "Zakaj moramo masko nositi tudi na samotnem nočnem sprehodu?"
Odgovor: "Strinjam se, da so ob polnoči, ko se sprehajate sami, okrog vas pa več kilometrov ni nikogar, takšni pomisleki, ampak - to je tudi nek signal, da je nošenje mask smiselno."
(Tina Bregant, dr. med., državna sekretarka)

tegale tud jest nisem štekal, sem 3x ponovil v glavi, kaj je hotla povedat, pa mi ni jasno...

pomoje se je mal zagovorila!
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
tegale tud jest nisem štekal, sem 3x ponovil v glavi, kaj je hotla povedat, pa mi ni jasno...

pomoje se je mal zagovorila!
Nič se ni zagovorila in meni je povsem jasno kaj je, oz bolje rečeno ni hotela povedat.
Ni hotela povedat, zakaj je opolnoči, ko se sprehajamo sami maska tudi obvezna (tako pravi odredba), ker ve, da je takšna odredba neumna, in ne ščiti pred virusom nikogar, ne služi ničemur, ona pa mora zagovarjat uredbo kot koristno in prepotrebno.
Pa je potem nekaj bluzila v tri krasne, da je nekaj govorila, kao odgovarja na vprašanje, samo zato da se je izognila odgovoru na vprašanje.

Veliko jih je, ko jo zaradi tega odgovora kritizirajo, ampak noben pa ne pove, kako bi boljše lahko odgovorila.

Kako bi pa ti bolje odgovoril na vprašanje: "Zakaj moramo masko nositi tudi na samotnem nočnem sprehodu, ko smo sami?"
A bi na njenem mestu pošteno povedal, da zato, da nas malo hebejo???? pa da delajo teren za naslednje ukrepe, ko bodo rekli kot že nekajkrat - niste se držali teh ukrepov, krivi ste da se virus širi, pa so potrebni novi še hujši ukrepi..... hehe bi se hitro poslovil s stolčka. Al bi našel kak drug razlog?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd