Covid-19 Covid-19 Švedska zgodba

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Dajem sem...sicer mi ni znano zakaj OP tega ni naredil že sam če se mu zdi smiselno :)
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
Zahteva tudi debelo kožo. Prišel sem do sem, potem pa ugotovil, da imam pametnejše delo:
2. U posljednjih 30 do 40 godina ove tri zemlje postale su toliko liberalne da izbjegavaju bilo kakvu prisilu, bilo kakvo nasilje kao mjeru, čak i kada je potrebno uspostaviti red.
Da se razumemo, govori (tudi) o Veliki Britaniji.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Nekaj resnice o Svedski (vbistvu si zasluzi posebno temo):

Zahteva nekaj casa branja in razumevanja

WHO pravi drugače


Ryan said, “I think if we are to reach a new normal, I think, I think in many ways Sweden represents a future model, if we wish to get back to a society in which we don't have lockdowns, then society may need to adapt for a medium, or potentially a longer period of time, in which our physical and social relationships with each other will have to be mother modulating by the presence of the virus. We will have to be aware of the virus is present and we will have to, as individuals and families and communities do everything possible on a day to day basis to reduce the transmission of that virus.”
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Hja sej, kaj pa je rahljanje ukrepov drugega kot priblizovanje svedskemu modelu.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Pa kje si zdaj nasel Lukasenka? Se sam si odprl to temo, katere naslov je Svedska. Dej ne premikat tarce.

Pa tolk ste imeli za povedat cez Svedsko, zdaj pa vsi sproscajo ukrepe na nivo Svedske.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Seveda pa ti dol visi za starejše. Koliko jih je na Švedskem umrlo? Pa un kater je dal članeh v hrvaščini. Tudi v slovenščini je tak članek. Andy zapomni si. Bog ne daj date doleti podobnga ampak glej da se ne boš cmeral tukaj po forumu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Pa kje si zdaj nasel Lukasenka? Se sam si odprl to temo, katere naslov je Svedska. Dej ne premikat tarce.

Pa tolk ste imeli za povedat cez Svedsko, zdaj pa vsi sproscajo ukrepe na nivo Svedske.

O svedski in njenih lazeh pise vse v citiranem clanku. Samo brat je treba.

Pa tolk ste imeli za povedat cez WHO. Zato me zanima zakaj Lukasenka noben ne "pohvali".
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Seveda umirajo. Samo glej da ne boš pametoval, če pride kaj takšne do tebe. Sem proti vsem prepovedim, sem za čisto demokracijo, kjer lahko rečeš, delaš kar hočeš. Samo, če je že prišlo s strani kitajcev ta svinjarija tako kot večine svinjarije, potem je treba biti mal človek, ne samo egoist in na sebe gledati.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Pa sej se drzimo ukrepov. Tudi tistih, ki so se izkazali za neucinkovite. Pa kaj bi se radi?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
Moje mnenje, s tim virusom samo strašite, zato da lahko eni nekaj muljajo. Ne rečem da ni nevaren, ampak dejstva ostajajo, in minister sam to priznal, da je letos manj mrtvih v enakem obdobju kot prejšnja leta. enako tudi v Italiji pa najbrž še kje.
Se pa sprašujem, glede na to da je ta virus in politika, tako zarezal v zdravstveni sistem, kaj bo in kolk bo potem mrtvih zaradi posledic te norije sedaj. Koga boste potem krivili?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in jendomen

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Sem že 100X napisal, da razen tega da so ostali otroc in starši doma, ni nobenih spremeb. Bi pa morali vso korupcijo strogo obdelati. Ampak potem bi predvsem levaki ostali brez keša!