Covid-19 Covid-19 Švedska zgodba

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Zabavno. Ampak primerjat neprimerljivo (npr. mentaliteta oz. splošno obnašanje ljudi ter splošna kvaliteta zdravja v ZDA in na Švedskem) je v bistvu vedno tako, torej zabavno. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
:valjamse: a zdej se boš pa name zgovarjal? Bogi si res. A veš koliko je kandidatov, ti si pa obupal. No nisi obupal, si se samo norca hotu delat.
Ja seveda, da bom napisla tako kot je res. Vse skupaj se je začelo zgolj in samo zaradi tvojih zapisov o mnogo bližnjihih, ki imajo posledice, točneje zaradi uboge znanke, ki je zaradi cepljenja izgubila sposobnost hoje. Ampak potem se je pa žal spet kot resničen pokazal tisti pregovor "talk is cheap" in vse skupaj ni bilo nič drugega kot klasično antivaxx nakladanje, ki ti pa sicer kot izjemnemu antivaxx egoistu povsem pristoji.
In nič nisem obupal, še vedno sem oz. smo za stvar, ti si s svojim nesodelovanjem zgolj upočasnil vse skupaj ampak nikar se ne boj, bomo zaobšli tudi to oviro. Norca se pa v bistvu delaš ti in to iz celotne družbe ampak jebat ga, kot je nekdo v drugi temi lepo napisal - nekako bomo mogli še naprej sobivati z idioti tvoje sorte, tu pač ni druge.

Zdaj pa zaključujem s tem offtopicom, lahko pa nadaljujeva v za to primerni temi. Aja saj res, ne moreš, ker te je moderator prepoznal kot odvečnega nakladača in ti omejil pisanje. Omejitve za omejene torej, meni je ok. :srce:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Zabavno. Ampak primerjat neprimerljivo (npr. mentaliteta oz. splošno obnašanje ljudi ter splošna kvaliteta zdravja v ZDA in na Švedskem) je v bistvu vedno tako, torej zabavno. :D
splošno obnašanje ni primerljivo
kvaliteta zdravja in zdravstva pa ne igra vloge - tu se primerjajo presežne smrti in USA imajo vedno dražje/slabše zdravstvo
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
splošno obnašanje ni primerljivo
kvaliteta zdravja in zdravstva pa ne igra vloge - tu se primerjajo presežne smrti in USA imajo vedno dražje/slabše zdravstvo
Pomoje tudi kvaliteta zdravja (zdravstva samega nisem omenjal) igra veliko vlogo, s tem ciljam predvsem na izjemno veliko število predebelih ljudi, ki - kot kaže - covid prenašajo veliko slabše kot drugi z bolj normalnim ITM. Splošno obnašanje je pa pri Američanih in Švedih še bolj kot dan in noč.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
In nič nisem obupal, še vedno sem oz. smo za stvar, ti si s svojim nesodelovanjem zgolj upočasnil vse skupaj ampak nikar se ne boj, bomo zaobšli tudi to oviro.
Seveda ste za stvar. Verjetno vas je toliko, da se ne morate zmenit, kako bi to izpeljali? Enostavno preveč zanimanja se je pokazalo.:aplauz::valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Kako nabirka napreduje? A mečejo v piskerček samo kovance, ali tudi papirnate?:valjamse::aplauz:
kaj pa ti sedaj? ujeli smo te na laži, ker tako hočeš pokazat svoj prav, na način, da si izmišljuješ bolane ljudi. to je to.
ko nimaš pravih stvarnih dokazov, si te pač izmisliš.
najlažje je rečt: jaz poznam družinskega znanca, sestričnine sodelavce, policajevega kolega, kateri vsi po odmerku cepiva ne hodijo. Pa ziher poznaš ti osebno vsaj tri preminule 25letnike, čeprav je samo v slo 1 primer, a ne?
vprašanje je samo, kako te drugi pri tem jemljejo resno.
na koncu pa zopet kao tvoje posmehovanje, čeprav si dokazal, da te je sam gobec skupaj, in laži, seveda. nabijalec, in nič več od človeka pisano z malo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
kaj pa ti sedaj? ujeli smo te na laži, ker tako hočeš pokazat svoj prav, na način, da si izmišljuješ bolane ljudi. to je to.
Ujeli ste se sami na svojem norčevanju iz drugih zato, da bi upravičili svoj prav.
Če bi imeli res interes, imate tukaj dovolj kandidatov. Tudi tema bi bila vseskozi na površju. Ampak trenutno bi radi pozabili na to blamažo.

 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
  • Haha
Reactions: Matey

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Ujeli ste se sami na svojem norčevanju iz drugih zato, da bi upravičili svoj prav.
Če bi imeli res interes, imate tukaj dovolj kandidatov. Tudi tema bi bila vseskozi na površju. Ampak trenutno bi radi pozabili na to blamažo.

gre se za tvoj primer, ne zdaj kazat na druge, dobro vemo da obstajajo, nihče tega ni rekel.
btw me pa zanima, koliko od teh ti osebno poznaš, ziher enih 8.
ker jaz osebno še ne poznam nikogar, kar pa ne pomeni, da ne verjamem da so primeri. nena pa si jih izmišljujem, kot to počneš ti.