Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
123 ti bo rekel, da do 24.10 je uradno samo ena in to še danes velja.

čeprav smo mu dokazali(no vsaj poznamo jih), da jih je dosti več, ampak ker uradno ni to nikjer zabeleženo, je ta številka 1.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Seveda, na eni strani želijo/želite/želimo točne in uradne podatke, potem pa ko jih dobite/dobijo se pa začne iskanje zarote in da podatki niso točno. Precej zajebana situacija.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
V Nemčiji je tudi že konec. Zdrave pameti.


Preko vikenda:
- ženske tekme v smučarskih skokih (Lillehammer, Norveška): sicer malo gledalcev, ampak tudi po gručah precej skupaj, vsi brez mask
- biatlon (Ostersund, Švedska): 6.000 gledalcev, na tribuni nabiti eden do drugega, vsi brez mask
- moške tekme v smučarskih skokih (Visla, Polska): gledalcev skoraj kot v najboljših časih, na tribuni nabiti eden do drugega, glasnov navijanje, vsi brez mask
In potem se najdejo pametni Nemci oz. Bavarci in.....
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Za Mateya

Ustavno sodišče: Pogoj PC za zaposlene v državni upravi je neskladen z ustavo
Ustavno sodišče je presodilo, da je vladni odlok, ki je za zaposlene v državni upravi uvajal pogoj preboleli ali cepljeni (PC), v neskladju z ustavo, saj za to ni ustrezne zakonske podlage. Izvajanje odloka je sicer sodišče zadržalo že konec septembra.


Do sedaj je že vsakomur jasno, da Vlada izigrava Ustavo.

Zato predlagam, da se sprejme zakon, po katerem bo Vlada avtomatično razpuščena, če ji trikrat v enem mandatu "padejo" predpisi (odloki) na Ustavnem sodišču.

Dodatno predlagam, da ministri v Vladi, ki je izigravala Ustavo, dobijo vsaj desetletno prepoved opravljanja funkcije v državni upravi.

Vidimo, da je to nujno za zaščito pravne države.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.141
113
Za Mateya

Ustavno sodišče: Pogoj PC za zaposlene v državni upravi je neskladen z ustavo
Ustavno sodišče je presodilo, da je vladni odlok, ki je za zaposlene v državni upravi uvajal pogoj preboleli ali cepljeni (PC), v neskladju z ustavo, saj za to ni ustrezne zakonske podlage. Izvajanje odloka je sicer sodišče zadržalo že konec septembra.
Se pravi so zdaj dokončno potrdili svojo odločitev na podlagi iste argumentacije s katero so takrat samo začasno ustavili PC in s katero sem se tudi jaz osebno povsem strinjal, zadeva je bila super obrazložena in povsem smiselna. Nič novega torej a vseeno najlepša hvala, da tako lepo skrbiš za moje informiranje z resničnimi oz. pravimi informacijami za razliko od vsega ostalega bullshita oz. fake-newsa, ki ga v ogromnih količinah lepiš po tabli s svetlobno hitrostjo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
Za Mateya

Ustavno sodišče: Pogoj PC za zaposlene v državni upravi je neskladen z ustavo
Ustavno sodišče je presodilo, da je vladni odlok, ki je za zaposlene v državni upravi uvajal pogoj preboleli ali cepljeni (PC), v neskladju z ustavo, saj za to ni ustrezne zakonske podlage. Izvajanje odloka je sicer sodišče zadržalo že konec septembra.
problematičen je tale del: "saj za to ni ustrezne zakonske podlage" ker za ustrezno zakonsko podlago rabiš samo 46 ljudi v Sloveniji, ki jim 5.000€ mesečne plače onemogoča kakršenkoli stik z realnostjo, pa tudi izgubiti je nočejo
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Včeraj je bil pri Možini (intervju)


Follow the money
2019
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
ni ravno odgovor na konkretno vprašanje, je pa odgovor na podobno vprašanje; poročila, skrita vsem na očeh; v besedilu išči ključno besedo "smrti"
4 zadetki, v nobenem ne pise o smrtih zaradi covida po cepljenju. Vsi samo omenjajo stranske ucinke oziroma slabo splosno zdravstveno stanje umrle osebe. Res je, ni bil zdrav 70 letnik, ampak to ne pomeni da je bil nepokreten v DSO. Bil je funkcionalna oseba.
Cepivo pa naj bi po besedaj strokovnjako zaščitil o predvsem naibolj ranljive.....
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Ste za sprehod ob ograji ?
FF37HbUXMAYqWAF.jpg