Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Imam 4. letnico, ki je sposobna bolj civilizirano komunicirat kot naš Vodja. Kako prizadet moraš bit da to podpiraš?

EzZtyrnWQAQaFe0
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Imam 4. letnico, ki je sposobna bolj civilizirano komunicirat kot naš Vodja. Kako prizadet moraš bit da to podpiraš?

EzZtyrnWQAQaFe0
Kot sem že rekel, je ta vlada s svojimi podrepniki postavila tako visoko letvico blatenja, laganja, groženj in teptanja vsega, kar ni "za njih", da jim normalen, razumen človek ne more parirat. Tu lahko uspe le podoben kreten z drugega pola, kar seveda ne bo nič bolje za normalnega razumnega človeka.
Žalostni časi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis in jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
če bi že hotel odstopit ter dokazat nekaj bi odstopil takoj ko je videl kaj gre v veljavo. ne pa da je jokcal proti koncu drugega vikenda kako je spet vse mimo. vsaj do konca bi počakal če že pa potem kritiziral ali pa takoj odstopil.
danes odstopit je pa že spet kr neki.
tole pač ni zrelo obnašanje ampak je neko užaljeno politiziranje.
Pomojem ni odstopil zaradi lockdowna, - ta je že zdavnaj mimo, ampak zaradi kakšnih bolj svežih stvari, ki jih še ne vemo.
Pa saj smo videli, pri ceplenju maturantov, ko je Janša twitnil, da je bilo sprejeto ob prisotnosti strokovne skupine.
Torej vlada rabi strokovno skupino samo, da ji daje legimiteto s prisotnostjo, četudi se z ukrepi ne strinja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Upam da nam ne bodo probali zjebat naslednjega tedna.

Globoko, globoko v oranžni smo. Ampak za 27. se obetajo protesti in tega se na smrt bojijo.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Pomojem ni odstopil zaradi lockdowna, - ta je že zdavnaj mimo, ampak zaradi kakšnih bolj svežih stvari, ki jih še ne vemo.
Pa saj smo videli, pri ceplenju maturantov, ko je Janša twitnil, da je bilo sprejeto ob prisotnosti strokovne skupine.
Torej vlada rabi strokovno skupino samo, da ji daje legimiteto s prisotnostjo, četudi se z ukrepi ne strinja.
Na radiu ob 13.00 so rekli, da je strokovna skupina nasprotovala temu, da bi lahko dijaki v karanteni šli na maturo, če bi naredili PCR test (strokovna skupina je zagovorajala dejstvo, da če je v karanteni je v karanteni).. Beovičeva je rekla, da so sprejeli kompromis in šli naproti.dijakom.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Hec je v tem kaj naj bi izraz "lockdown" pomenil. In to vsekakor ni milijon izjem in "business as usual" razen šol.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Pri nas so temu rekli lockdown, baje celo uspešen. Zdaj pa nehaj ker si tega nisem jaz izmislil.