Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.356
113
Fafangel je obupal nad vladnimi kreteni. V bistvu je še dolgo časa zdržal.

 
2. okt 2007
3.575
2.028
113
Fafangel je obupal nad vladnimi kreteni. V bistvu je še dolgo časa zdržal.


sedaj pa se bo na Novi24 začelo blatenje enega največjih epidemiologov v državi
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Malo me skrbi, ker ne bo več nobenega glasu razuma. Pričakujem popolnoma nerazumne ukrepe čez prvomajske.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Fafangel je obupal nad vladnimi kreteni. V bistvu je še dolgo časa zdržal.

"Predstojnik Centra za nalezljive bolezni na Nacionalnem inštitutu za javno zdravje (NIJZ) Mario Fafangel nepreklicno izstopa iz Strokovne skupine za zajezitev in obvladovanje epidemije covida-19, ustanovljene pri Ministrstvu za zdravje. V pismu ministru za zdravje Janezu Poklukarju, ki so ga pridobili novinarji N1, navaja, da je odločitev profesionalne narave. "Izhaja iz tega, da sta vloga in teža epidemiologov pri usmerjanju ukrepov v času epidemije covida-19 še naprej nezazavna. Na vseh nivojih," razlaga."
Upam da bo Poklukar odprl kuverto.
 
  • Haha
Reactions: Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
EzZnr7lXIAM2Os3
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
kaj ti čem zdej rečt

Lepo da me spremljaš piškotkar, lepo?

drugače pa ja, malo neroden tajming za našega dr. supermana.
"mockdown" je očitno nekako deloval, bomo sicer videli naslednje dni/tedne ampak krivulja je upočasnjena in tokrat so politiki+zmes zdrave pameti ljudstva (ker niso vsi več vsega upoštevali kar si birokrati namislijo) imeli prav.
no bomo videli kaj bo naslednje tedne, jaz upam da je to to, vem pa ne.

če bi že hotel odstopit ter dokazat nekaj bi odstopil takoj ko je videl kaj gre v veljavo. ne pa da je jokcal proti koncu drugega vikenda kako je spet vse mimo. vsaj do konca bi počakal če že pa potem kritiziral ali pa takoj odstopil.
danes odstopit je pa že spet kr neki.
tole pač ni zrelo obnašanje ampak je neko užaljeno politiziranje.

vrjamem pa da boš spet skočil v luft ker si tvojega upam kritizirat ampak meni obnašanje tega dohtarja ne deluje čist diht. pa vrjamem da je na svojem področju strokovnjak.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
kaj ti čem zdej rečt

Lepo da me spremljaš piškotkar, lepo?

drugače pa ja, malo neroden tajming za našega dr. supermana.
"mockdown" je očitno nekako deloval, bomo sicer videli naslednje dni/tedne ampak krivulja je upočasnjena in tokrat so politiki+zmes zdrave pameti ljudstva (ker niso vsi več vsega upoštevali kar si birokrati namislijo) imeli prav.
no bomo videli kaj bo naslednje tedne, jaz upam da je to to, vem pa ne.

če bi že hotel odstopit ter dokazat nekaj bi odstopil takoj ko je videl kaj gre v veljavo. ne pa da je jokcal proti koncu drugega vikenda kako je spet vse mimo. vsaj do konca bi počakal če že pa potem kritiziral ali pa takoj odstopil.
danes odstopit je pa že spet kr neki.
tole pač ni zrelo obnašanje ampak je neko užaljeno politiziranje.

vrjamem pa da boš spet skočil v luft ker si tvojega upam kritizirat ampak meni obnašanje tega dohtarja ne deluje čist diht. pa vrjamem da je na svojem področju strokovnjak.
Ko SDSovec kritizira drugega za nezrelo obnašanje...Pavlihova pratika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
tole pač ni zrelo obnašanje ampak je neko užaljeno politiziranje.

vrjamem pa da boš spet skočil v luft ker si tvojega upam kritizirat ampak meni obnašanje tega dohtarja ne deluje čist diht. pa vrjamem da je na svojem področju strokovnjak.

:oops1::oops1::oops1:

Ti, si kaj zadnje čase pogledal obnašanje JJa, Hojsa, in ostalih?

Gospod dr. Fafangel je svetlobna leta od obnašanja velike večine političnega vrha. Pa očitno tudi privržencev SDS-a, če sodim po njihovih zapisih tukaj.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
kaj ti čem zdej rečt

Lepo da me spremljaš piškotkar, lepo?

drugače pa ja, malo neroden tajming za našega dr. supermana.
"mockdown" je očitno nekako deloval, bomo sicer videli naslednje dni/tedne ampak krivulja je upočasnjena in tokrat so politiki+zmes zdrave pameti ljudstva (ker niso vsi več vsega upoštevali kar si birokrati namislijo) imeli prav.
no bomo videli kaj bo naslednje tedne, jaz upam da je to to, vem pa ne.

če bi že hotel odstopit ter dokazat nekaj bi odstopil takoj ko je videl kaj gre v veljavo. ne pa da je jokcal proti koncu drugega vikenda kako je spet vse mimo. vsaj do konca bi počakal če že pa potem kritiziral ali pa takoj odstopil.
danes odstopit je pa že spet kr neki.
tole pač ni zrelo obnašanje ampak je neko užaljeno politiziranje.

vrjamem pa da boš spet skočil v luft ker si tvojega upam kritizirat ampak meni obnašanje tega dohtarja ne deluje čist diht. pa vrjamem da je na svojem področju strokovnjak.
A to ti že predvidevaš moje obnašanje tačko, lepo? Dec je geek ja, geeki niso diht. Mene sam mal skrbi, kaj so spet naumili, da mu je prekipel, pa pomoje on kle nima tok težav s politiko, kot jih ima s preostalimi "strokovnjaki", ki niti niso epidemiologi. Infektolog žal ne more sprejemat ukrepov.

Sem pa njega bral že kar neki nazaj, kjer govori, da so totalni lockdowni sicer učinkoviti, vendar le na kratke roke. Podobnega kot bi moral imet med temi famoznimi 11 dnevi. Imel smo pa kaj? šole zaprte.
 
  • Všeč mi je
  • Žalosti me
Reactions: sousis in cappy

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
"mockdown" je očitno nekako deloval, bomo sicer videli naslednje dni/tedne ampak krivulja je upočasnjena in tokrat so politiki+zmes zdrave pameti ljudstva (ker niso vsi več vsega upoštevali kar si birokrati namislijo) imeli prav.
Kaj pravijo, correlation is not causation? Številke sicer gredo svojo pot, ampak kateri ukrepi, če sploh kateri, k temu pripomorejo, je pa težko reči. Še posebej, ker jih je bila večina celo pravno, kaj šele strokovno neutemeljenih (v smislu, da nihče ni utemeljil, zakaj naj bi to delovalo). Podobno velja za neupoštevanja, nekatera so verjetno benigna, nekatera so morda škodovala ... kdo bi vedel?

Imamo torej leto in nekaj dolg eksperiment, iz katerega se ne bomo naučili nič.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Zdr. minister že našel menjavo za Fafangla. Osebo, ki je gorenjce obtožila, da so zaradi svoje škrtosti krivi za visoko število okuženih (ker naj bi zaradi potrebe po zaslužku več hodili na delo kot ostali). Ne vem zakaj sem novega zdr. ministra videl kot veliko bolj inteligentnega in sposobnega, kot se trenutno kaže. Hodi iz ene strašanske neumnosti v drugo in drži svečko velikemu vodji.