Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Mimogrede. Zakaj vlada ne upošteva lastnih pravil in semaforja, saj smo po vseh pogojih v oranžni fazi, drži nas pa v rdeči, hkrati pa pričakuje od državljanov dosledno upoštevanje miljonkrat spremenjenih pravil in jih je pripravljena za neupoštevanje kaznovati in višati represijo?
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
581
113
Mimogrede. Zakaj vlada ne upošteva lastnih pravil in semaforja, saj smo po vseh pogojih v oranžni fazi, drži nas pa v rdeči, hkrati pa pričakuje od državljanov dosledno upoštevanje miljonkrat spremenjenih pravil in jih je pripravljena za neupoštevanje kaznovati in višati represijo?

Zato, ker lahko. Ti pa nehaj uporabljati logiko, ne nagajaj in bodi priden ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Mimogrede. Zakaj vlada ne upošteva lastnih pravil in semaforja, saj smo po vseh pogojih v oranžni fazi, drži nas pa v rdeči, hkrati pa pričakuje od državljanov dosledno upoštevanje miljonkrat spremenjenih pravil in jih je pripravljena za neupoštevanje kaznovati in višati represijo?

Predvidevam, da zato ker je bila seja vlade 14. aprila in so bili podatki vzeti za dan prej ko pa verjetno tvoja regija (in moja) še niso bile v oranžni fazi.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Mimogrede. Zakaj vlada ne upošteva lastnih pravil in semaforja, saj smo po vseh pogojih v oranžni fazi, drži nas pa v rdeči,
Zloba.
Čista zloba.

Zdaj stiskajo pesti da se nekje do konc tedna cifre sfižijo. Potem bodo v četrtek sestankovali in če res ne bo šlo drugače za ponedeljek odprli regije. Tolk da nam zajebejo še en dodatni vikend. Pač kaznujejo nas ker jih ne maramo.


Zloba!
 
Nazadnje urejeno:

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Sedaj se bodo spravili na ljudi, ki se kao načrtno okužujejo, da bi bili deležni ugodnosti kot so prehajanje mej, brez non stop testiranja, itd. Ampak jim ne potegne, da je to posledica idiotskih ukrepov. Ljudje so zaradi vseh neživljenjskih omejitev se pripravljeni načrtno okužiti z grozljivim, ubijalskim virusom (prosto po vladi).
Naj se to vladi usede v možgane...aja se ne more, ni možganov.

Sam osebno sem popizdil, ko smo zunaj popravljali, urejali, gradili, žena je zaradi tega, ker je prebolevnik lahko šla v drugo regijo pogledat opremo in material, jaz pa ne. To je direktno jebanje ljudi v glavo.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.360
113
Jaz se sploh ne ukvarjam več s temi regijami, BMK, grem in bom pizdil, če me dobijo. Se pa ne vozim naokoli za brez veze. Za rekreacijo in družinske zadeve. Mam kakšen papirček zraven za kao službeno, mogoče bi pomagalo. Ampak sem sit tega zapiranja in preverjanja, če lahko sploh se kam premaknem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi in bertoncl

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113

Mateja Logar: Učinek zaprtja države se v bolnišnicah še ne kaže​


Z drugimi besedami, zapiranje vrtcev in šol nima prav velikega vpliva na bolnišnice. Ker to je bilo vse kar je bilo zaprtega v času letošnjega "zaprtja države in ustavitve javnega življenja".

:bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa
19. jul 2007
2.756
1.479
113



Z drugimi besedami, zapiranje vrtcev in šol nima prav velikega vpliva na bolnišnice. Ker to je bilo vse kar je bilo zaprtega v času letošnjega "zaprtja države in ustavitve javnega življenja".

:bonk:

Mateja Logar: Učinek zaprtja države se v bolnišnicah še ne kaže.

"Upajo, da se bo situacija konec tedna začela umirjati."
 
  • Haha
Reactions: Romzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.353
8.717
113
Jaz se sploh ne ukvarjam več s temi regijami, BMK, grem in bom pizdil, če me dobijo. Se pa ne vozim naokoli za brez veze. Za rekreacijo in družinske zadeve. Mam kakšen papirček zraven za kao službeno, mogoče bi pomagalo. Ampak sem sit tega zapiranja in preverjanja, če lahko sploh se kam premaknem.
Sej zdej te bo vprašu policaj kaj delaš v drugi regiji sam če boš motovilil okol parlamenta in nosu transparent "Hojs je bik"
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Zloba.
Čista zloba.

Zdaj stiskajo pesti da se nekje do konc tedna cifre sfižijo. Potem bodo v četrtek sestankovali in če res ne bo šlo drugače za ponedeljek odprli regije. Tolk da nam zajebejo še en dodatni vikend. Pač kaznujejo nas ker jih ne maramo.


Zloba!

zakaj pol ne odstopijo, ce jih ne maramo?

a niso oni v sluzbi ljudstva?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
Mimogrede. Zakaj vlada ne upošteva lastnih pravil in semaforja, saj smo po vseh pogojih v oranžni fazi, drži nas pa v rdeči, hkrati pa pričakuje od državljanov dosledno upoštevanje miljonkrat spremenjenih pravil in jih je pripravljena za neupoštevanje kaznovati in višati represijo?
Vlada upošteva mnenje ustavnega sodišča in tedensko odloča o ukrepih.

Bolj pogosto pa ne, ker ste že ob tedenskih spremembah vsi zmedeni.

Nespoštovanje ukrepov se kaznuje po vsem svetu. Pri nas kolikor vem niso nikogar zaprli, v tujini pa so nekateri tudi po zaporih.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
Tukaj ne najdeš odgovorov?