Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Koliko krat je do danes imel Karl Erjavec masko na gobcu? Že cel dan z napačno nameščeno masko (žica za nos pod brado). :bonk:
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.760
2.639
113
Kaj pa pričakuješ od njega če je pa bil zadnjih 10 mesecev na ledu.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
Koliko krat je do danes imel Karl Erjavec masko na gobcu? Že cel dan z napačno nameščeno masko (žica za nos pod brado). :bonk:

ja seveda, dejmo se spotikat ob malenkosti. a nohte je imel pravilno postrizene? iz leve proti desni ali iz desne proti levi? le v katero smer jih je tokrat strigel?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
ja seveda, dejmo se spotikat ob malenkosti. a nohte je imel pravilno postrizene? iz leve proti desni ali iz desne proti levi? le v katero smer jih je tokrat strigel?
No, no, od nekoga z dolgo kilometrino v politiki bi pričakoval, da se takim "spodrslajjem" izogne. Je pa na splošno med "predstavniki" ljudstva in njih svetovalci malo morje takih, ki so glede mask včeraj s hruške padli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
ma sej na zivce mi gre, k se sam te maske skoz ocita...

pa itak jo imajo samo zaradi kamer. k da jih imajo skoz gor. sej vemo, da se z masko ne da normalno delat. razen nekaterih izjem.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Mal za smejat, iz članka 24ur:

Citat:
Morda pa se bo že kmalu pridružil še en dodaten ukrep. "V januarju bi bila tudi možnost, da bi se trgovine bolj masovno odprle, vendar je vstop pogojen s predložitvijo izvida hitrega testiranja," pove Lahova.

:valjamse: :valjamse: :valjamse:

 
  • Wow
Reactions: Car

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.654
498
83
41
povsod malo
Mal za smejat, iz članka 24ur:

Citat:
Morda pa se bo že kmalu pridružil še en dodaten ukrep. "V januarju bi bila tudi možnost, da bi se trgovine bolj masovno odprle, vendar je vstop pogojen s predložitvijo izvida hitrega testiranja," pove Lahova.

:valjamse: :valjamse: :valjamse:

A to te bo špiknu neki varnostnik in potem bosta oba gledala pol ure ali si al nisi?
Potem 20 kvadratov na osebo ni več dost?
Ali bo tako kot v diskačih "alo gospodine nema notri pulno je" daš modrega v roko. Ajd dobro idi pa ti vseka štampiljko/negativni hitri test.
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
ja seveda, dejmo se spotikat ob malenkosti. a nohte je imel pravilno postrizene? iz leve proti desni ali iz desne proti levi? le v katero smer jih je tokrat strigel?
To ni malenkost, da jo imaš 3/4 časa pod nosom v skupini rizičnih ljudi, preostali del časa pa se prijemaš za oslinjeno masko in si jo popravljaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
A to te bo špiknu neki varnostnik in potem bosta oba gledala pol ure ali si al nisi?
Potem 20 kvadratov na osebo ni več dost?
Ali bo tako kot v diskačih "alo gospodine nema notri pulno je" daš modrega v roko. Ajd dobro idi pa ti vseka štampiljko/negativni hitri test.

zanimivo za v trgovino hitri testi a na šiht pa lahko brez ?
Ne tole bo tako, ceplenje ne bo obvezno ampak nikamor neboš mogel brez potrdila.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
  • Haha
Reactions: jonny77
I

Izbrisan uporabnik 474

Včeraj sem moral skočiti nujno v LeClerc. Jaz se sploh ne čudim, da smo kjer smo. En ubogi študent je na vhodu razkuževal vozičke, pa mi je folk kar trgal iz rok, pa jemal vozičke ki so čakali na razkuževanje, kot neka podivjana horda. Razkuževanje rok je ševedno ZF za vse. Kak vstopijo v trgovino, pa maske pod nos, pa pod brado... vsaj 1/2 če ne več tako okrog. Če koga opozoriš, postanemo narod gluhih in naglušnih, če mu pokažeš na masko (ker pač sumiš da je gluh ali vsaj naglušen), pa celo oslepijo! Iz polic se jemlje dol, malo pregleda, 3x obrne pa nazaj gor. PPozvočniku konstantna opozorila na pravilno nošenje mask in varnostno razdaljo vsaj 2m, ampak folk pleza dobesedno en po drugem, se zaletava, drgne, potiska... na blagajni toliko, da te ne oplodi z vozičkim odzadaj. Držiš varnostno razdaljo v vrsti, pa se v tistih 2m grant spredaj nekdo vrine, kot po pravilu je gluh in slep.

Ne Janša, ne Beović, ne Krek in ne vlada - "narod si bo pisal sodbo sam"
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Varnostna razdalja ja :) naredi se ko da si prdno. Alpa zares prdneš. Si garant na 2m :D
A si spregledal enega prvih simptomov? Nič ne vonjaš - si bo treba kaj drugega zmislit. :cool:

Predvidevam, da je gornji zapis iz LJ, ker v MB smo očitno spičili že vse zaloge denarja - neke gužve v trgovinah ne opažam - več.

Smo pa včeraj v dveh vrstah stali pri edinih dveh ponudnikih kuhanega v centru "super duper" razsvetljenega centra. BTW: ona smreka v Vatikanu je verjetno iz MB, ker v MB letos ni nobene smreke! :oops1:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Včeraj sem moral skočiti nujno v LeClerc. Jaz se sploh ne čudim, da smo kjer smo. En ubogi študent je na vhodu razkuževal vozičke, pa mi je folk kar trgal iz rok, pa jemal vozičke ki so čakali na razkuževanje, kot neka podivjana horda. Razkuževanje rok je ševedno ZF za vse. Kak vstopijo v trgovino, pa maske pod nos, pa pod brado... vsaj 1/2 če ne več tako okrog. Če koga opozoriš, postanemo narod gluhih in naglušnih, če mu pokažeš na masko (ker pač sumiš da je gluh ali vsaj naglušen), pa celo oslepijo! Iz polic se jemlje dol, malo pregleda, 3x obrne pa nazaj gor. PPozvočniku konstantna opozorila na pravilno nošenje mask in varnostno razdaljo vsaj 2m, ampak folk pleza dobesedno en po drugem, se zaletava, drgne, potiska... na blagajni toliko, da te ne oplodi z vozičkim odzadaj. Držiš varnostno razdaljo v vrsti, pa se v tistih 2m grant spredaj nekdo vrine, kot po pravilu je gluh in slep.

Ne Janša, ne Beović, ne Krek in ne vlada - "narod si bo pisal sodbo sam"
pazi sedaj te bodo alteraši napadli da zakaj sploh gledaš okoli sebe in opazuješ.

drugače pa imam zelo podobne izkušnje.

imamo pa zelo različne izkušnje ker recimo tukaj na forumu nekateri trdijo da se folk drži vseh ukrepov ker jih je strah. je pa res da je to tak uporabnik kateremu nič ne vrjamem in je ponavadi pri njemu resnica ravno obratna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey