Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Če se izvzame popolno samoizolacijo od sveta, ti tudi najbolj vestno izvajanje ukrepov ne pomaga v kolikor imaš okoli sebe talente, ki se jim j3be za izvajanje teh istih ukrepov. In ve se, da taki jebivetri obstajajo tako da kaco gor ali dol, fašeš lahko zadevo ne glede na vse.
Tud brez jebivetrov se da tole fasat precej preprosto, verjemi. Mislim da je bistven problem vodilnih stalno iskanje nekih krivcev.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Tud brez jebivetrov se da tole fasat precej preprosto, verjemi. Mislim da je bistven problem vodilnih stalno iskanje nekih krivcev.

Seveda. Je pa z jebivetri to še toliko lažje. Vodilni imajo pa na našo žalost mnogo problemov zaradi katerih je jebivetrov še toliko več kot bi jih bilo sicer.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Ja res imajo smolo da vladajo ravno napačnemu narodu. Mislm kaki šit no, za zjokat. Pa vsem samo dobro hočejo, nič drugega. V rokah imaš vso moč in oblast ki jo imaš v 'demokraciji' (kakršnakoli že je) sploh lahko, hkrati pa popolnoma zvezane roke. In jamraš ko en od vseh pozabljen nebodigatreba, ki nima niti za jest, ker so mu vse pobrali. Mislm, smrk no, še po zdravju jim strežejo.

V isti sapi kozla kako smo sami krivi da zbolevamo in kaže s prstom na krivce zaradi katerih je sam fasal. Wowce pa plosk plosk dokler jim roke ne odpadejo.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Čaki čaki, če bi še naprej vladal Šarec bi bilo isto verjetno bi Zlatko bi repal z masko pa na desni bi se en drl da živi v policijski državi in bojkotiral nošenje.
Saj je vedno enako oz. samo poli se menjajo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Seveda. Je pa z jebivetri to še toliko lažje. Vodilni imajo pa na našo žalost mnogo problemov zaradi katerih je jebivetrov še toliko več kot bi jih bilo sicer.
Ampak mene pa še vedno zanima, kako da je Zlatko brez maske zdrav, Logar, z masko, ki upošteva vse ukrepe pa bolan. Pa ravno on, ki se giblje v vladni družbi, ki tudi spoštujejo vse ukrepe???. Pa saj ni on hodil na koline, martinoval, pa bicikliral ???????
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Fakof že s tem šarcem, šarec je lanski sneg. In kakor je meni znano je človek odstopil. Ker, pozor pazi zdaj, ni mogel.

Preslikajte tole jamraštvo v privat gospodarstvo in se vprašajte kje so firme v katerih direktor jamra kako nič ne more, ker je prejšnji direktor leta 72 vse zajebal. Crknile so še preden je revež nehal jamrat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in BornSkeptic

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ampak mene pa še vedno zanima, kako da je Zlatko brez maske zdrav, Logar, z masko, ki upošteva vse ukrepe pa bolan. Pa ravno on, ki se giblje v vladni družbi, ki tudi spoštujejo vse ukrepe???. Pa saj ni on hodil na koline, martinoval, pa bicikliral ???????

Če se ne motim je Zlatko v enem od njegovih g ovorov izjavil da so v njegovi družini že preboleli covid.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Ampak mene pa še vedno zanima, kako da je Zlatko brez maske zdrav, Logar, z masko, ki upošteva vse ukrepe pa bolan. Pa ravno on, ki se giblje v vladni družbi, ki tudi spoštujejo vse ukrepe???. Pa saj ni on hodil na koline, martinoval, pa bicikliral ???????

Kaj ni Čordić pred kratkim razlagal o tem, da je on svojo okužbo s Covidom že prebolel?
 
2. okt 2007
3.575
2.028
113

kaj hočeš s tem povedat. Da bo policaj Hojs rešil, če pa je JJ napisal, da če so na deli profesionalci, pa bo težko...

pa mislim, da ne rabijo biti profesionalci, lahko hitro pošlješ anonimno e-pošto. Ker za poizvedovanje podatkov IP pošiljateljev v tujini, pa mora biti kar zahteven sodni spis zadaj, da ti iz tujine kaj pošljejo...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Toliko kot Logar ?

Ne vem, to boš ti vedel. Verjetno manj ker za razliko od Logarja, "balkanc" ne nosi maske. Je bila že ene stokrat prilepljena slika kakšna je verjetnost okužbe dveh ki nosita maske in verjetnost če je okužen ne nosi. Vzemi si 5 minut pa jo poglej ker vem da je ne poznaš.

Statistično 2-6 ko je asimptomatski

Verjetno niso problem tisti ki jih je on okužil, lahko so šele tisti , ki jih bodo ti, ki so se (mogoče) okužili od njega prenesli virus naprej.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.507
113
Logarjeva z UKC je za številne okužbe obtožila sedaj kavice in malice v službah in spet druženja doma. Med samim delovnim procesom je mnenja, da ne prihaja do okužb, med prevozom tja v nagužvanem avtu tudi ne. DSOji so ji očitno tudi čisto pod nadzorom, čeprav ima večino gostov pri sebi točno od tam.

Pošastno kakšni ljudje so na vodilnih položajih te krize. Glede na popolni neuspeh, bi morali vsi po vrsti leteti.

S tako butastimi izjavami so si tako zapravili verodostojnost, da jih nihče več ne jemlje resno.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Logarjeva z UKC je za številne okužbe obtožila sedaj kavice in malice v službah in spet druženja doma. Med samim delovnim procesom je mnenja, da ne prihaja do okužb, med prevozom tja v nagužvanem avtu tudi ne. DSOji so ji očitno tudi čisto pod nadzorom, čeprav ima večino gostov pri sebi točno od tam.

Pošastno kakšni ljudje so na vodilnih položajih te krize. Glede na popolni neuspeh, bi morali vsi po vrsti leteti.

S tako butastimi izjavami so si tako zapravili verodostojnost, da jih nihče več ne jemlje resno.
In potem se čudimo, zakaj kdo raje verjame Potrču.
 
  • Žalosti me
Reactions: haloski_pepek

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
S kavicam, malicam in čiki se je v zdravstvu (in tudi UKC LJ) okužilo veliko zaposlenih, samo tega se pač ne sme govorit. Kot še marsikaj kar se sedaj dogaja po bolnišnicah. V bolnicah je popoln kaos, da vsi dobijo potrebno oskrbo so buče. Na račun tega, da so vse postelje sploh intenzivne zasedene pa najebe vsake toliko še kdo ki nima veze s covidom. Samo tako kot vse ostalo, kar se v zdravstvu zajebe kot pravijo, kar se zgodi v bajti, ostane v bajti.
Njihova komunikacija je pač porazna, to jim je treba priznat ne glede kako vzvišeno se nosijo. Eni očitno uživajo v tem da se kažejo na TV, pa tudi če s tem naredijo več škode kot koristi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in AndY1