Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Preveč se kregaš s kalbotom...škoda te je...razmisli :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Danes sem imel turnejo po ljubljanskih štacunah: Kalia, Bauhaus, Leclerc. Maska ni nikjer več potrebna, tudi nekateri prodajalci je več ne nosijo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.348
8.711
113
Dej ne ga sračkat prjatu. Od mežnarja zadeva vključno z mojo je še zmeri gor. Lohk pa posebi temo o kadrovskem cunamiju na NIJZ odpreš in še eno o hipersposobnosti Kreka. Sam pol boš počas že kazalo rabu..... Ker aveš. še zdej se ne ve, a maske rabmo, al mask ne rabmo, a otroc rabjo maske u šol al ne.....Navodila vlade so u ženskem spolnem organu.

Pirnatovo so zamenjal...OK, fašeš epidemijo, rabiš konkretnega človeka na čelu najpomembnejše institucije v državi. Tud taka ustanova kot je NIJZ rab neki časa, da se prilagodi iz pisanja kako jajca na uč spečt v vlogo ki jo ima v krizi z virusom. Sprejemaš hitre odločitve, tud kaj zahebeš, pol hitro popraviš....do sem sedi pet za Janeza. Pol ti prvi mož te najpomembnejše institucije reče, da neki nisi naredu prav....konckoncev si politik in ne strokovnjak in hop, leti. Koga se nastavi tja....največje tele pod soncem....zakaj, ker noben drug noče dat glave na tnalo. Sedi cvek za Janeza.

Pol mamo pa tukaj JJ nabijalkote, se ve kdo so, ki so Pirnatovo šinfal v poden, zdej ko pa Krek zganja neumnosti so pa tiho. Pa ne da je blo s kritiko Pirnatove kej narobe, s tišino zdej je..... Tud Mahniču se režijo, namest da bi letu tja kamor spada...no ne vem kje bi tak teliček sploh koristu. Je pa zvest, to pa.

In če nisi za Janeza z njegovimi Mahniči, si po njihovo avtomatsko za Lukca in njegove kljukce. To dnevno poslušam, učer nazadnje od 80 letnega strica, tis rdeč, si šu kolesart.....nisem, ker so bedaki in si rišejo rdeče zvezde na majce.

Na zdej pa še to zbriši.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Zazidaj se v klet in izkopi internet.Tako tudi ruski hekerji ne bodo mogli do tebe.
Hvala.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Morda smo bili teden ali 2 prezgodnji...ampak, epidemijo so ukinili vemo zakaj...zadnjega v mesecu...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Tole sem mislil...citiram...
"S tem ko je vlada razglasila konec epidemije, je preprečila, da bi ukrepi iz prvih dveh protikoronskih svežnjev veljali do konca junija. Zakona o interventnih ukrepih namreč določata, da ukrepi nehajo veljati 31. maja, vendar le, če se epidemija prekliče do 15. maja"
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sej vsi vemo, zakaj se gre. Pač, kapital je bil v igri in naredilo se je to, kar se je. To pomeni, da smo bili prvi s preklicom in s tem verjetno malce prezgodaj...
Kapital, money, denar, sredstvo, ki vrti svet...in tako ga je zavrtel tudi tukaj
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
...Kapital, money, denar, sredstvo, ki vrti svet...in tako ga je zavrtel tudi tukaj
Z ukinitvijo se NE strinja kdo?
Tisti, ki bo denar dal, ali tisti ki bo denar dobil?
Tisti, ki sedaj lahko pripelje - in pripelje! - kogarkoli iz še zmerom okuženih držav in takoj spravi 40 ljudi v karanteno?
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Predvčerajšnjim Hofer Brdo LJ, polovica kupcev in vse prodajalke z maskami, polovica brez. Varnostnika ni. Ne vem, če je bilo kakšno opozorilo pri vhodu v trgovino, je pa še vedno razkužilo pri vhodu.