Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.221
3.374
113
Ponavljati ene in iste stvari, katere nimajo učinka je nadvse uspešno. Vsekakor so nas pa rešili razkužilniki v večstanovanjskih blokih in pred pred lifti. Zdej ko ne bo odlok ampak zakon bo pa delovalo. :valjamse:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.595
113
Veljati je začela novela zakona o nalezljivih boleznih, ki veliko strožje kot doslej omejuje vlado pri vseh tistih ukrepih, ki bi lahko posegali v osnovne pravice posameznika, ter uvaja institut parlamentarnega nadzora vladnih ukrepov


Uradni list 125/2022
 
Nazadnje urejeno:

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.200
113
Sočasno golobova vlada doplni zakon o nalezljivih boleznih z popolnoma istimi zakoni, kot so bili odloki.

Plešemo :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Feniks

Fizikalc
16. dec 2021
161
37
28
Plešemo ker je bil problem ovitek, ne vsebina. Tudi tukaj je kar nekaj takih, ki so se (ste) pritoževali nad em da so odloki nezakoniti, ne nad tem da so nesmiselni in škodljivi. V naslednji epizodi te nanizanke bodo zakoniti, kaj pa potem? Scenarij iz Kitajske? Vse bo zakonito.
 
  • Wow
Reactions: javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.595
113
Oboje je 'adijo pamet' kategorija.

Efekt vladnih ukrepov se lepo vidi v ekstremem primeru v Kitajski, kjer kljub vsemu ne delujejo.
In če tam ne delujejo ne bodo nikjer na Zahodu.



Tudi Žide so v tretjem rajhu spravljali v taborišča po zakonodaji, ne kar tako na pamet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Za to niso krivi cepilci, ampak proticepilci.
Mi smo cepljeni 4x, vi nobenkrat!
A ni vseeno?
Eni pravijo eno, drugi drugo, vmes pa praznina...
Če se hoče kdo cepit (tudi 5.6.7. in tako naprej) naj se. Če se kdo noče, naj se ne.
A ni preprosto?
Poniževat ene in druge pa je totalno blesavo! Žal je Alter to dopustil...