Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Še enkrat. Ko je bila potrjena številka 50 na intezivni.
Lahko bi bilo ob dveh zjutraj.
Kaksna drama neki. Dol mi visi, grem pac jutri zjutraj po planu. Zame se zdaj nic ne spremeni.
Kar hocem nakazati je to, kako se komunicira z drzavljani. Zjutraj Kaco eno, zvecer JJ drugo.
Podobno kot nepreklicano odstopljeni Hojs eno na novinarski in drugo naslednji dan.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Še enkrat. Ko je bila potrjena številka 50 na intezivni.
Lahko bi bilo ob dveh zjutraj.
Abejšgasrat.... Počas bi lohk tud ti nehal. Tista ena oseba je pa res big deal, čez en teden jih bo 100.
Tvojmu vođi krizno komuniciranje ne gre pa ne gre, pa če ti še 10000000000 twittov prlimaš. Je pa res, da to ni šlo tud njegovi konkurenci. Še najbolj, če Šestanu prepustijo, njemu ljudje zaupamo.
Prejšnji teden afnarije z regijami, zdej bo itak vseen, bo vse rdeče, pa ne zato, ker ljudje ne nosijo mask na prostem.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
Jebe se men za po 22h. Po


Kdo ga pa žura zunej če itak ni nč odprt? KRetenizem!

Še pa žura v privat objektih. Lej to je isto kot zakaj maske povsod. Zato ker najprej rečeš nosi jih kadar ne moreš 2 m upoštevat. Pa še tega noben ne drži, 1000 izgovorov. Potem pač daš pravilo nosi povsod. Potem vsak ki je nima gor nima izgovora sej sem imel 2 m, sej se je on men približal itd, itd.
Enako je tukaj ne upoštevaš pravil, hodiš naokrog. V redu sedaj ne bo hodil nihče.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Še pa žura v privat objektih. Lej to je isto kot zakaj maske povsod. Zato ker najprej rečeš nosi jih kadar ne moreš 2 m upoštevat. Pa še tega noben ne drži, 1000 izgovorov. Potem pač daš pravilo nosi povsod. Potem vsak ki je nima gor nima izgovora sej sem imel 2 m, sej se je on men približal itd, itd.
Enako je tukaj ne upoštevaš pravil, hodiš naokrog. V redu sedaj ne bo hodil nihče.
Če mi bo pasal ven it prdnt, bom gladko šel. Se pa držim pravil od nekdaj. Ne samo teh, ampak nasplošno vseh, katerih se marsikakšen redar, polcaj, politik NE. Sam tko povem, da nam kuj od kašnga v gobc dobu, da je korona zarad takih kot sm jest.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
JJ in kacin sta vas spet malo pohecala :) Kljub epidemiji ostanejo ukrepi isti kot sedaj.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Jelko pravi fals alarm vse po starem:
Vladni govorec Jelko Kacin je za TV Slovenija povedal, da razglasitev epidemije za zdaj ne pomeni nobenih novih ukrepov, omogoča le pravno podlago za sprejemanje tistih, ki bodo sledili. Z danes na jutri se torej za državljane in državljanke ne spremeni nič. Šolarji do 6. razreda gredo torej normalno v šolo, ljudje pa normalno v službo, tisti, ki seveda ne delajo od doma. Nove ukrepe bodo sprejemali v prihodnjih dneh, je še povedal Kacin, čeprav ocenjujejo, da se ljudje ukrepov, ki so bili sprejeti ta teden še v okviru oranžne faze, držijo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Če v naših medijih ni novic "šokantno", "neuradno smo izvedeli",... bo verjetno napaka
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
Če mi bo pasal ven it prdnt, bom gladko šel. Se pa držim pravil od nekdaj. Ne samo teh, ampak nasplošno vseh, katerih se marsikakšen redar, polcaj, politik NE. Sam tko povem, da nam kuj od kašnga v gobc dobu, da je korona zarad takih kot sm jest.

Iz stanovanja ni noben problem iti. Samo če te dobijo v najslabšem primeru dobiš položnico.
Mene osebno ta ukrep ne bo nič prizadel.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
188 imamo mrtvih, tako da tole je napaka in upam da tudi število dnevno okuženih. Za nedeljo bi bilo to neverjetno.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Kako dolgo naj čakajo po tvojem?

14 oz. 10 dni da ukrepi primejo. kje je pol fora sprejemanja ukrepov? a so pricakovali drugacne rezultaate v 2 dneh al kaj? potem naj takoj vse zaprejo in je to to. cifre rastejo, lahko se jih predvidi za nekaj dni naprej. pri vsej statistiki ki jo vodijo, mislim da ni problem predvidid da bo cez dva dni se vec okuzenih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jonny77

corsol

Guru
11. mar 2010
2.671
825
113
To so že za jutri objavil.
številke se tudi po preteklih dnevih ne ujemajo(npr: 13.10.;who:167, sledilnik 707; 10.10: who: 363; sledilnik 411) .....skupna pa je približno enaka WHO:13144, covid-sledilnik:13141.....oz : pri skupno umrlih skupno tudi velika razlika sledilnik 188, who 153)
 
Nazadnje urejeno: